Fizyczne aktualizacje i objawy wzniesienia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Fizyczne aktualizacje i objawy wzniesienia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy szczególnie zainteresowani śledzeniem jak wszyscy radzicie sobie w odniesieniu do aktualizacji, które były w toku dla waszych ciał fizycznych. Powodem, dla którego tak bardzo interesujemy się tym tematem jest sposób w jaki wielu z was, którzy są przebudzeni, zdało sobie sprawę, że te objawy wniebowstąpienia są normalne i naturalne a my chcemy zobaczyć jak bardzo wpłynęliście na zbiorową świadomość ludzkości. Chcielibyśmy tylko zobaczyć osobę, którą określilibyśmy jako nieprzebudzoną, mającą jeden z tych symptomów w ciele fizycznym i uświadamiającą sobie, że było to normalne i naturalne zjawisko.

Chcielibyśmy aby więcej z was porzuciło wasze zmartwienia i obawy związane z fizycznymi pojazdami. Chcielibyśmy abyście wszyscy słuchali waszych ciał zamiast poddawać je tak wiele razy leczeniu i mieć tyle niepotrzebnych operacji. Chcemy abyście zdali sobie sprawę, że twoje wasze są dynamicznymi maszynami i czasem te maszyny wymagają aktualizacji. Chcemy również abyście rozpoznali, że wasze ulepszenia są pozytywnym znakiem. Oznacza to, że jesteście bardziej bliscy posiadania swojego pięciowymiarowego świetlistego ciała.

Jesteście oczywiście na dobrej drodze ale jak się tam dostaniecie i kiedy, jeszcze nie zostało ustalone. Chcemy tylko abyście odbywali tę podróż z radością i miłością w swoich sercach a nie ze strachem i zmartwieniem. W typowym życiu w trzecim wymiarze spodziewalibyście się stopniowego spadku swoich zdolności i pogorszenia fizycznego ciała prowadzącego albo do nagłej śmierci, albo do choroby, która doprowadziłaby do śmierci.

Nadszedł czas aby porzucić starożytne programowanie, które nie ma nic wspólnego z tym, kim jesteście dzisiaj jako wznoszące się istoty światła i miłości. Jesteście nieskończeni i jesteście wieczni, i zabieracie swoje ciała ze sobą do piątego wymiaru. Będziecie mieć ciało fizyczne. Po prostu nie będzie ono tak gęste jak to, które macie teraz i dlatego te ulepszenia są konieczne i dlatego chcielibyśmy widzieć mniej wariowania przy każdym drobnym problemie z waszymi ciałami fizycznymi.

Sugerujemy zamiast tego abyście zwolnili, odpoczęli, zrelaksowali się, medytowali, nawodnili i dali sobie miłość i współczucie, szczególnie tej części was, która ma najtrudniejszy czas podczas bardzo ważnego ulepszenia. Te ulepszenia będą oczywiście kontynuowane i mamy nadzieję, że wszyscy pozostaniecie w zgodzie ze swoją świadomością, że objawy wzniesienia nie są czymś, czym należy się martwić, tak abyście mieli wpływ na resztę ludzkiego kolektywu, w którym się urodziliście.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/physical-upgrades-ascension-symptoms-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o