Upalny sierpień (protokół ochronny dla masowych medytacji)

Upalny sierpień (protokół ochronny dla masowych medytacji)

 

 

 

Od początku tego miesiąca (i Czarnego Super Księżyca) ciemni rozpoczęli ciężką falę ataków jako przeciwśrodek dla trwających Operacji Sił Światła.

Sieć została tymczasowo wypełniona ogromną ilością anomalii (usuwanie w toku), co oczywiście zapewnia idealną pożywkę dla energetycznych ataków na Pracowników Światła, a także dla różnych negatywnych fizycznych zdarzeń, które miały miejsce w ostatnich dniach i tygodniach (czy to w skali globalnej poprzez masowe strzelaniny/ugodzenia nożem w ataku szału/nagłe “samobójstwa” lub nawet tylko kiedy ludzie w swoim własnym środowisku wydaje się oszaleli).

Co do Epsteina, to wydaje się, że on naprawdę opuścił avatar. W tej chwili jednak, ten blog na razie nie może potwierdzić, że został on odprowadzony do Centralnego Słońca.

A co do ataków, to wszystkie one energetycznie poparte negatywnymi okultystycznymi siłami i plazmowymi pająkami.

 

 

Jednym z głównych celów są również masowe medytacje, których w ostatnim czasie jest tak wiele.

Niektóre Gwiezdne Nasiona skarżyły się, że czują się bardzo źle po wzięciu udziału w nich. Powodem jest to, że medytacje są obecnie mocno bombardowane (zwłaszcza te podczas portalu Bramy Lwa).

Ciemni, oczywiście, także wiedzą kiedy te medytacji mają miejsce i będą przeciwdziałać rytuałami i napromieniowując je negatywnymi energiami. Są one częściowo pompowane anomalią w uczestników, zwłaszcza tych, którzy nie są chronieni lub nie mogą się chronić tak dobrze.

Medytacje nadal są niezwykle pomocne i silne i powinny być oczywiście kontynuowane! Ale to nie oznacza, że Gwiezdne Ziarna powinny ucierpieć od udziału w nich.

 

 

Dlatego niezwykle ważne jest aby podjąć odpowiednie energetyczne środki ostrożności przed (i po) uczestnictwem, które również muszą być określone i wyjaśnione w różnych instrukcjach tych medytacji.

Wskazana jest energetyczna ochrona, maskowanie i oczyszczanie siebie i miejsca, w którym jesteście, przed i po medytacji (oczyszczenie ważne jest aby nie służyło jako portal dla negatywnych energii podczas medytacji).

 

 

Po medytacji powinno się również świadomie oddzielić od niej ponownie, także od wszystkich innych uczestników a także zamknąć i zabezpieczyć wszystkie energetyczne dostępy do siebie.

Jest również wskazane aby świadomie usunąć wszystkie energetyczne ślady pozostawione na niefizycznych płaszczyznach, aby negatywne istoty nie mogły prześledzić je podczas gdy nadal istnieją w Sieci.

Jeśli używacie jednej z licznych instrukcji wideo lub audio dla medytacji i czujecie się niewygodnie słuchając jej, to przełączcie się na inną dogodną dla siebie (lub nagrajcie ją samodzielnie).

Czasami może się zdarzyć tak, że mówiący instrukcje obecnie nie jest w dość czystym stanie (z powodu Kwarantanny każda Dusza na powierzchni w pewnym stopniu narażona jest na anomalię, niektóre bardziej, niektóre mniej) lub został zaatakowany i dlatego może służyć jako portal dla negatywnych energii w tym momencie (ale na szczęście w internecie istnieje już wiele dobrych instrukcji, z których można wybrać i ta praca, oczywiście, jest bardzo doceniana przez Siły Światła… to służy tylko jako mała rada na to, że szczególnie osoba mówiąca takie instrukcje powinna być w dobrym stanie energetycznym podczas nagrywania).

 

 

Jest to również dobry pomysł aby poprosić Archanioła Michała, Dowództwo Asztar,Kotowatych, Kosmiczną Centralną Rasę, itp. o bezpieczeństwo energetyczne podczas medytacji a także po.

I jeszcze jedna ważna rzecz:

Tu, na powierzchni, wcielają się wszystkie rodzaje Gwiezdnych Nasion: Uzdrowiciele, Pracownicy Światła, Anioły, Boginie, Magowie, Wojownicy Światła …

Uzdrowiciele są tutaj aby uzdrawiać, Boginie są tutaj aby przynieść miłość, Wojownicy Swiatła są tutaj aby walczyć z ciemnością!

Niektórzy czytelnicy tego bloga są inkarnowanymi Wojownikami Światłą, którzy w poprzednich żywotach już fizycznie służyli jako Strażnicy Światła tu na powierzchni (niektórzy także byli członkami Zakonu Templariuszy).

 

 

Te Dusze mogą wznowić swoją misję Strażników w tym wcieleniu, tym razem energetycznie, aby zapobiec przedostaniu się Ciemnych do naszej flanki podczas masowych medytacji.

Bardzo przydatne jest aby rozdzielać zadania podczas następnej masowych lub nawet małych medytacji tak, aby bardziej delikatne Dusze (inkarnowane Anioły, Boginie, Uzdrowiciele) postępowały tylko zgodnie z instrukcjami (wykonywały faktyczny cel medytacji), podczas gdy niektórzy Wojownicy Światła, Strażnicy i Magowie koncentrowali się na świadomej obserwacji i ochronie uczestników podczas procesu medytacji.

Przykład: 7 lub 8 osób z 10 wykonują faktyczną medytacji zgodnie z instrukcjami (utrzymując Światło), podczas gdy średnio 2 lub 3 osoby z 10 (którzy czują się kierowani do tego, w większości inkarnowani Strażnicy Światła, Wojownicy, Amazonki i Magowie) koncentrują się szczególnie na zadaniu aby każdy uczestnik a także cała społeczność zostali okryci ogromną Niebieską (Archanioł Michał), Srebrną lub Złotą ochronną sferą i stali się niewidoczni dzięki, na przykład, Białej Energetycznej Mgle.

 

 

Tych 2 lub 3 z 10 powinno chronić i strzec medytację od początku do końca. Jeśli zauważą negatywne istoty i energie, które przygotowują się do ataku, mogą walczyć i je zneutralizować … na przykład Białym Ogniem AN i przez wciąganie tych negatywnych jednostek lub pojawiającej się anomalii do Centralnego Słońca poprzez Biały Słup Światła. Te Siły Ochronne mogą również założyć energetyczny pancerz i psychicznie uzbroić się w miecz aby zneutralizować negatywne istoty.

 

 

Zaleca się również oczyścić całą społeczność Białym Ogniem AN aby uniemożliwić wykorzystanie uczestników jako ciemnych portali.

Można również ustawić eteryczne lustrzane panele wokół społeczności aby negatywne energie, którymi ciemni będą strzelać w medytacji, mogły być skierowane do Światła lub zostać odbite z powrotem do nich.

W przypadku masowej globalnej medytacji jest to niemożliwe z powodu dołączenia nowych uczestników, ale w przypadku małych grupowych medytacji jest również wskazane aby przeprowadzać je całkowicie spontanicznie lub nieco przedwcześnie/z opóźnieniem wobec rzeczywistego planowanego terminu, tak aby nie dać ciemnej stronie wystarczająco dużo czasu do odpowiedniej reakcji.

Tak więc, ten krótki protokół dla zaawansowanej energetycznej wojny i ochrony medytacji powinien przynieść ulgę i większą ochronę przyszłych masowych i małych medytacji, szczególnie w czasie negatywnych fal ataków, takich jak ta aktualna.

 

Jak zawsze, sierpień jest bardzo gorący i chaotyczny i wkrótce u nas znowu będzie Pełnia Księżyca. Wszystko staje się coraz bardziej stresujące, ponieważ matrix staje się coraz bardziej roztrzaskany.

Trzymajcie się, Gwiezdne Ziarna. Trzymajcie Światło!

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://fm144.blogspot.com/2019/08/hot-august-protection-protocol-for-mass.html

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o