[Benjamin Fulford] Czy nastąpi nagłe, przełomowe “wydarzenie”, jak wielu przepowiada?

12 sierpnia 2019

Czy nastąpi nagłe, przełomowe “wydarzenie“, jak wielu przepowiada?

 

Specjalny Raport” X”

 

Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

W ciągu tysięcy lat monoteizm przewidywał jakieś zmieniające ziemię wydarzenie. Jedni nazywają to końcem czasów, inni wniebowzięciem, inni powrotem (lub przybyciem) Mesjasza. W dzisiejszych czasach istnieją wersje New Age, mówiące o takich rzeczach jak statki matki z galaktyki przybywające by przedstawić nas całemu nowemu wszechświatowi.

Jak reporter opierający się na rzeczywistości zbierający informacje ze świata rzeczywistego, przekonania religijne (czy to stara czy nowa epoka) wypadają z mojej kompetencji. Niemniej jednak w ciągu trzech lat pisania reportaży z najwyższych poziomów światowej władzy pojawiło się u mnie wystarczająco mocnych dowodów na to, że, co najmniej, wchodzimy w nową erę.

Zacznę od niektórych bardziej dziwnych rzeczy, z którymi mam do czynienia, zanim przejdziemy do potwierdzalnych dowodów na to w chwili obecnej. W moim mózgu jest półka gdzie trzymam informacje, które nie wpisują się w mój światopogląd i nie jestem pewien co z nią zrobić.

Na przykład, jeden japoński gentleman, który czasem przychodzi na moje wystąpienia publiczne, twierdzi, że pracował na Marsie, terraformując. Pomijając te wnioski wydaje się on bardzo rozsądnym japońskim rządowym urzędnikiem. Mówi, że w ostatnim czasie cały dostęp do Marsa został odcięty.

Są też ludzie, którzy twierdzą, że pochodzą z Plejad i mają szczegółowe wspomnienia o swoich domach tam. Mówią, że teraz wylądowali na tej planecie i nie mogą wrócić do domu. Poza tym są funkcjonalnymi, najwyraźniej trzeźwo myślącymi ludźmi.

Słynny handlarz bronią Adnan Khashoggi pewnego dnia wysłał mi atrakcyjną kobietę pułapkę (ona rozebrała się przede mną, próbowała mnie uwieść na seks a potem powiedziała “nie” w ostatniej chwili, w sposób wyraźny mając nadzieję, że przejdę granicę w gwałt i wpadnę w pułapkę). Po tym jak ona poniosła porażkę w tej misji powiedziała mi, że gigantyczne humanoidalne istoty, podobne w opisie do Annunaki, eksperymentowały z jej macicą.

Japońscy gangsterzy i zawodowi zabójcy też mówili mi, że mają wspomnienia o eksperymentach. Jeden profesjonalny północnokoreański zabójca powiedział mi kiedyś, że zabił swojego “żydowskiego asystenta“, tylko po to aby ten sam człowiek pojawił się ponownie w ciągu kilku miesięcy.

To są ludzie, których osobiście spotkałem. Nie wiem co zrobić z ich zeznaniami jak tylko powiedzieć, że nie mieli innych, powiedzmy, problemów ze zdrowiem psychicznym i uwierzcie mi, że zwraca się do mnie wiele osób z takimi sprawami.

To jest jeden z pierwszych dowodów, które dostałem z pierwszej ręki. Istnieje również wiele dowodów od wielu osób publicznych mówiących o kosmitach i “tajnym programie kosmicznym“. Jest ponad kilkunastu byłych amerykańskich astronautów, na przykład, którzy zeznali oficjalnie że, widzieli kosmitów i że nasza planeta znajduje się pod ich obserwacją.

https://www.syti.net/UFOSightings.html

Najbardziej wybitną osobą publiczną ujawniającą obcych prawdopodobnie jest Paul Heller, były minister obrony Kanady, który mówi, że kosmici odwiedzają naszą planetę od tysięcy lat.

https://ca.news.yahoo.com/blogs/dailybrew/former-canadian-defence-minister-paul-hellyer-says-aliens-205829262.html

To jest dokładnie to co mi powiedziano kiedy odwiedziłem Masonów P2 w Watykanie. Powiedzieli mi, że byli w kontakcie z tymi kosmitami od tysięcy lat i znali ich jako “anioły, diabły, dżinowie, chochliki itp.” P2 powiedziało mi, że kosmici chcą zwolnić Papieża Benedykta (przeklętego) XVI i demonstrowali to zmuszając go do przejścia na emeryturę, tym samym udowadniając, że są naprawdę silni.

Vincenzo Mazzara, Kawaler Zakonu Krzyżackiego i główny agent P2, pokazał mi zdjęcia obiektów, które ich zdaniem zostały przedstawione na ścianach Katedry w Mediolanie. Oto (rozmyty) obraz niektórych zdjęć:

 

Co jest najbardziej interesujące z mojego punktu widzenia, to, że później ja osobiście spotkałem się z tymi bytami. Nie wspomniałbym o tym gdybym ich nie sfotografował. Zdjęcia można zobaczyć poniżej.

 

Zostały one wykonane w pobliżu Shibuya, Tokio. Istoty te poruszały się powoli w górę i w dół i wydawało się, że telepatycznie kontaktowały się ze mną.

Również “Aleksander Romanov” z Gnostyckich Iluminatów twierdzi, że spotkał się z tymi istotami.

To co ma znaczenie, to to, co dowiedziałem się od tych plazmowych istot. Powiedziały mi, że nasza rzeczywistość jest wynikiem niezwykle skomplikowanych równań matematycznych. Równania te były powtarzane niezliczoną ilość razy z niewielkimi zmianami.

Z tego powodu wielu z nas, w tym ten pisarz, ma wspomnienia o trochę różnych wersjach bieżącej rzeczywistości.

W niektórych z nich ludziom wolno było odkrywać i kolonizować inne gwiazdy. W innych, zostali w znacznym stopniu zniszczeni przez wojnę nuklearną.

To co się teraz dzieje, co słyszałem z tych i innych źródeł, polega na tym, że różne scenariusze zamieniają się w scenariusz. Dlatego ludzie ze wspomnieniami o różnych historiach nagle “utknęli” na tej planecie i w tej konkretnej rzeczywistości.

Dobrze, wróćmy do tego co możemy potwierdzić z naszej obecnej “oficjalnej” rzeczywistości.

Na przykład, wszyscy wiemy, że w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych wysyłaliśmy astronautów na Księżyc. Przypuszczalnie wysyłaliśmy ludzi na Marsa w latach 1980- tych, ale nagle o wszystkim przestało być głośno.

Jednak NASA wielokrotnie podkreśla, że ludzie nie mogą pokonać elektrycznej bariery lub jonosfery, która otacza naszą planetę. Paul Lane z Departamentu Wojny Psychicznej Pentagonu nawet kiedyś powiedział mi, że NASA znaczy “agencja nie kosmiczna.”

Istnieją niezliczone obrazy (króliki, jaszczurki, nagrobki, itp.). pokazujące, że tak zwani marsjańscy wędrowcy prawdopodobnie orbitują wokół Grenlandii lub pustyni w USA, a nie Marsa. Zdjęcia z ostatniej chińskiej podróży na drugą stronę Księżyca wykazały również wyraźne dowody na to, że wszystko to było robione w studio.

Oczywiste jest, że nikt z czytelników tego reportażu nie jest w stanie udać się na najbliższy kosmodrom i dostać bilet na statek rakietowy aby odwiedzić inną planetę. Nie można również udać się do lokalnych Gwiezdnych Wrót i udać się do innego wymiaru (a jeśli czytelnik twierdzi tak, chciałbym zostać zabrany z nim aby to nagrać).

Niezależnie od tego jak to widzicie, wydaje się, że znajdujemy się w kwarantannie na powierzchni tej planety. Istnieje kilka możliwych wyjaśnień.

Po pierwsze, cała ta rzeczywistość jest cyfrowym symulatorem a my nie możemy wyjść z gry, jak postacie w grze wideo. Inna przyczyna, jak twierdzi Paul Hellyer polega na tym, że jesteśmy wojowniczy i destruktywni, dlatego nie wolno nam opuścić planety.

Dokładnie tak samo, jak my nie pozwalamy lwom i tygrysom wałęsać się po centrum Nowego Jorku, kosmici opuszczają wojskowo-przemysłowych, wielbiących wojnę ludzi na planecie.

Jednak kosmici, których spotkałem, opowiedzieli mi zupełnie inną historię.

Powiedzieli, że międzygalaktyczna wojna toczyła się na przestrzeni tysiącleci a przywódca grupy, którą znamy jako Szatan i jego upadłe anioły, byli ścigani na tej planecie. Planeta Ziemia jest w kwarantannie, tak, że mogą oni być wreszcie schwytani a stara wojna się zakończy. W tym przypadku kwarantanna zostanie podniesiona a ludzkość zostanie uwolniona do Wszechświata.

Niezależnie od tego, którą z tych opcji preferujecie lub nawet jeśli czujecie, że żadna z powyższych nie jest prawdziwa, jest praktyczny sposób aby rozpocząć nową erę – lub wydarzenie końca czasu przez nasze własne działania tu i teraz – teraz wszyscy dzielimy rzeczywistość.

Po pierwsze, musimy osiągnąć pokój na świecie. To jest to, co my, ludzie musimy robić bez “boskiej” interwencji. Nie powinno być żadnego usprawiedliwienia dla wojskowo-przemysłowego masowego morderstwa na tej planecie.

Najbardziej potężne siły na świecie – USA, Rosja i Chiny – osiągnęły już porozumienie i pokój na całym świecie w końcu jest negocjowany na Bliskim Wschodzie, na Ukrainie, w niektórych częściach Afryki i w innych miejscach.

Po drugie, co musimy zrobić, to zatrzymać niszczenie środowiska. Ponownie, jest to bardzo łatwe do zrobienia kiedy podejmiemy wspólną decyzję. To będzie oznaczać wysłanie sił specjalnych do Brazylii i Indonezji aby zatrzymać dalsze palenie lasów tropikalnych.

Oznacza to również rozmieszczenie tych sił w celu ochrony zagrożonych gatunków w obszarach chronionych. To już się dzieje w znacznym stopniu.

Jeszcze jedna rzecz, którą musimy zrobić, to położyć kres ubóstwu na świecie. Ubóstwo spowalnia rozwój potencjału ludzkiego. Głodujący rolnicy, którzy palą lasy aby wyżywić swoje rodziny są jedną z największych przyczyn degradacji środowiska.

W ciągu ostatniej dekady Indie uwolniły od biedy 271 milion osób. Teraz świat musi skupić się na Afryce i niektórych innych miejscach aby w końcu skończyć z biedą.

Jak tylko planetarna nagła pomoc zostanie zakończona, będziemy mogli przystąpić do tworzenia raju na Ziemi.

Nie ma powodu dlaczego, na przykład, z naszą nowo odkrytą kontrolą nad genomem człowieka nie możemy zdobyć nieśmiertelności i supermocy.

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/08/12/will-there-be-a-sudden-earth-shattering-event-like-so-many-predict/

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o