Scalanie się ze Źródłem ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Scalanie się ze Źródłem ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Pamiętamy w większym stopniu niż wy wszyscy, a to co pamiętamy to, że jesteśmy Istotami Energii Źródła. Proces stawania się tym kim naprawdę jesteście, wykracza poza poznanie tej prawdy. Pamiętanie o tym kim naprawdę jesteście, obejmuje życie tym. Polega na byciu prawdą, to znaczy, że wszystkie istoty są bezwarunkową wcieloną miłością i że wszyscy odkrywamy Źródło, co jest innym sposobem powiedzenia, że ​​wszyscy odkrywamy siebie. Wy z powodu gęstości, w której postanowiliście się inkarnować, mieliście wiele innych aspektów siebie, z którymi moglibyście się identyfikować, oprócz tej prawdziwej natury i tak też robiliście.

I robiliście to życie po życiu na Ziemi. Czas zrobić coś innego. Czas być czymś innym. Czas żyć tą prawdą i doświadczać jej. Kiedy dojdziecie do tego punktu i nadal będziecie mieć ciało fizyczne, może to być mylące z powodu waszego systemu dualności i tego jak zawsze rzeczy były dla was czarno-białe. Macie tendencję do myślenia, że ​​albo jesteście Źródłem, albo jesteście człowiekiem i osobą fizyczną. A potem niektórzy z was wierzą, że bardzo, bardzo wyjątkowi ludzie mieli doświadczenie bycia obydwoma w tym samym czasie i zamiast być tacy jak oni, większość ludzi postanowiła ich czcić.

Jesteście całkiem piękni w swoim zapominaniu z powodu wszystkich doświadczeń, które pozwoliły wam na zapominanie ale jeszcze piękniejsze jest to, że jesteście świadkiem w swoim przypominaniu. To co jest wyjątkowe w tej podróży, w której jesteście, to to, że możecie być   pięciowymiarowi, co oznacza, że ​​nadal będziecie mieć fizyczne ciało a jednocześnie będziecie mogli pamiętać siebie jako Źródło.

Ta wersja piątego wymiaru, którą wszyscy tworzycie, polega na integracji i połączeniu tych dwóch, zamiast postrzegania ich jako bardzo solidnej granicy między fizycznym a niefizycznym, człowiekiem a Źródłem, a teraz nawet wykraczacie poza to przekonanie że istnieje stała granica między człowiekiem a istotą pozaziemską. I dlatego usuwanie barier jest tak ważne. Rozpuszczacie bariery, które zostały umieszczone w waszej własnej świadomości abyście mogli ponownie doświadczyć bycia w całości i pełni.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/merging-with-source-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 45

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o