[Benjamin Fulford] Rząd Stanów Zjednoczonych cierpi na zakażenie wirusem Epsteina-Barra

19 sierpnia 2019 roku

Rząd Stanów Zjednoczonych cierpi na zakażenie wirusem Epsteina-Barra

 

 

 

Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

Dialog polityczny w USA w ostatnim czasie został zdominowany przez pedofila-szantażystę Mosadu Jeffreya Epsteina i i artystę tuszującego fakty ws. Iran Contra za czasów Busha Prokuratora Generalnego Williama Barra, i to chyba nie przypadek. Wybór Epsteina i Barra może być celowe skinieniem na wirusa Epsteina-Barra. Znany również jako mononukleoza lub “choroba pocałunków“, Epstein-Barr (EB) był jednym z pierwszych wirusów zaprojektowanych przez nazistowską frakcję aby powodować raka u docelowych ofiar, według japońskiego wywiadu wojskowego. W tym przypadku mamy zaaranżowaną publiczną walkę między agentami tajnego państwa Epsteinem (Mossad) i Barrem (nazista/Mossad), która najwyraźniej celowo powoduje fatalną dysfunkcjolaność w dialogu politycznym USA, jak jest przedstawiane przez korporacyjne propagandowe media.

Przyjrzyjmy się “nieudanej” operacji Epstein aby zobaczyć czy faktycznie jest częścią czegoś o wiele bardziej wyrafinowanego.

Inscenizacja “samobójstwa” Epsteina w “odpornej na samobójstwa” celi była natychmiast uznana przez Barra, choć stało się to na jego zmianie. Zaraz po “samobójstwie” została opublikowana wiadomość pokazująca, że u Epsteina została złamana kość u szyi, która zazwyczaj łamie się tylko wtedy gdy człowiek zostaje umyślnie uduszony. Potem był “oficjalny” wynik sekcji zwłok pokazujący, że to było mimo wszystko “samobójstwo“.

Co jest ciekawe w tej operacji, to, że badania opinii publicznej pokazują, że 42% Amerykanów uważa, że został zamordowany, podczas gdy tylko 29% wierzy w “oficjalną” historię o tym, że popełnił samobójstwo.

http://www.rasmussenreports.com/public_content/politics/general_politics/august_2019/americans_say_murder_more_likely_than_suicide_in_epstein_case

https://www.zerohedge.com/news/2019-08-16/epstein-reportedly-spent-time-alone-attractive-young-woman-mcc-attorneys-room

 

To oznacza, że teraz tylko mniejszość zagorzałych ślepo wierzących Amerykanów ufa swojemu rządowi.
W rzeczywistości źródła w Pentagonie twierdzą, że Epstein udawał martwego w zamian za nieograniczoną współpracę w nadchodzącym obaleniu ponad 300 najlepszych VIP-ów, którzy odwiedzili jego pedofilską wyspę.

Celowe pozorne samobójstwo Epsteina pozwoliło aby śledztwo Barra ws. sexu z nieletnimi zostało zmienione w śledztwo w sprawie morderstwa, mówią źródła.

To daje wewnętrznej policji i żandarmerii wojskowej USA o wiele bardziej mocne uprawnienia, mówią oni.

Zaaranżowana śmierć Epsteina na pewno szybko nastąpiła po Ataku FBI na wyspę Epsteina.

Agenci FBI na miejscu zdarzenia celowo otworzyli okno aby dron mógł znaleźć krwawe łoże w świątyni na jego wyspie, które udało mi się sfotografować.

To będzie na wideo około 2.22 min pod poniższym linkiem.

Na stronie informacyjnej/dezinformacyjnej Sorcha Faal Marynarki Wojennej USA mamy także wiadomości o tym, że nurkowie marynarki znaleźli szczątki dziecięcej kości na dnie morza w pobliżu wyspy Epsteina.

Oznacza to, że skandalu gotów jest zmienić z celebrytów uprawiających seks z nieletnimi, ale dziewczyny po okresie dojrzewania, w rytuał składania ofiar z dzieci, z których wiele już osiągnęło dojrzałość płciową.

Źródła brytyjskiego wywiadu MI6 ostrzegają, że wykorzystane Barra jako kluczowego człowieka w sprawie Epsteina może doprowadzić do tego. że pracownicy w “niemieckim DVD” mogą zdławić politycznych przeciwników zmyślonymi oskarżeniami o pedofilię.

Źródła mówią, że “Lord Edwin Brammal, najstarszy z żyjących oficerów po Królowej Brytyjskich Sił Zbrojnych” i inni niedawno zdobyli swoją reputację fałszywymi oskarżeniami o pedofilię.

https://www.theguardian.com/de-news/2019/jul/22/operation-midland-four-top-public-figures-falely-accused-by-nick

Te same źródła zgadzają się jednak, że świat stoi w bliczu jednego szatańskiego wroga.

Ich zdaniem, uważamy satanizm w zasadzie jako ekstremistyczny (fanatyczny) kult religijny, jak i wszystkie pozostałe, ale bardziej jako mechanizm kompromisu i kontroli dla wyższych członków ładu społecznego na świecie.

Te same źródła również stwierdziły, że sprawa Epsteina zakończyła się “fiaskiem na poziomie globalnym na najwyższym poziomie społecznym” i “wszystko będzie wychodzić na jaw“.

Ponadto, “syn królowej [książę Andrzej] jest związany, na przykład ze wszystkimi innymi.
Powinien być leczony z seksualnej zależności i zostać odpowiednio potraktowany podczas jego zatrzymania“.

Podczas gdy to źródło w brytyjskiej rodzinie królewskiej jest wyraźnie zdenerwowane zbliżającym się oczyszczeniem wysokich rangą pedofilów, argumentuje, że Barr opowiada się za tajnymi sądami wojskowymi podczas gdy świat domaga się publicznych i uczciwych procesów.

Podczas gdy jest to dobre aby aresztować szeroko znanych pedofilów. do tej pory nie ma dyskursu w mediach o ściganiu zbrodni wojennych, takich jak 11 września lub masowe morderstwa w krajach takich jak Irak i Japonia.

Inny wymiar tego zagrożenia dla masowego aresztowania pedofilów, oczywiście, nosi charakter finansowy.

W zasadzie można powiedzieć, że argument waszyngtońskiego establishmentu w jednym wymiarze sprowadza się do tego: “jeśli doprowadzicie nas do bankructwa, my aresztujemy was za pedofilię“.

Rośnie ciśnienie na pedofilów i ludzi aresztowanych podczas gdy Epstein jest powiązany z kierującą Wielką Brytanią linią krwi próbującą zaskarżyć o dużą nielegalną zmowę ws. płynności poza UE, według źródeł MI6.

To jest prawny mechanizm kontroli kartelu bankowego, wyjaśnia źródła i ostrzega, że “wielu bankierów zginęło” bo chcieli wykorzystać ten mechanizm.

To co ludzie muszą zrozumieć to, że upadłość pustych bankierów, włączając Waszyngton DC, UE i Japonię, nie naraża na szwank zdrowej części tych krajów, w tym nieskorumpowanych urzędników i polityków.

Właściwie, upadłość wyzwoliłaby te kraje od babilońskiej niewoli zadłużenia, o której wielu w Zachodnim wojskowym/wywiadowczym świecie wie.

Amerykańscy wojskowi będą w pełni finansowani podczas zbliżającej się nowej kampanii aby raz na zawsze zrujnować polityczny cyrk w Waszyngtonie i jego hersztów w Tel-Awiwie i Szwajcarii.

To widać w eksporcie ropy naftowej wojskowego protektoratu USA Arabii Saudyjskiej do Chin, które płacą gotówką.

Zgodnie z TankerTrackers.com, który śledzi tankowce i przesyłki oparte na zdjęciach satelitarnych i automatycznych systemach identyfikacji statków, Arabia Saudyjska wyeksportowała do Chin w lipcu 2019 r. ogromną liczbę 1 802 788 baryłek dziennie, co stanowi wzrost o 96% z 921 811 baryłek dziennie w ubiegłym roku.

Natomiast sierpniowy eksport do USA wyniósł 262 053 baryłek dziennie w lipcu 2018 r., co stanowi spadek o prawie 62% w porównaniu z 687,946 baryłek dziennie w sierpniu ubiegłego roku.

https://www.cnbc.com/2019/08/15/saudi-arabia-dramatisch-ändern-des-Oil-exports-to-china-and-den-us.html

Propozycja Arabii Saudyjskiej aby stworzyć tam nowy kraj za 500 miliardów dolarów o wielkości stanu Massachusetts, omijając istniejące tabu przeciwko ulepszeniom genetycznym człowieka i wprowadzając wszelkiego rodzaju inne stłumione technologie, pokazuje, że Dowództwo Centralne USA przynajmniej próbuje założyć nową cywilizację renegatów.

https://www.zerohedge.com/news/2019-08-09/why-saudi-arabia-giving-land-size-massachusetts-worlds-first-independent

Establishment DC staje się coraz bardziej zdesperowany z każdym dniem.

W kraju, wzrost liczby incydentów masowych strzelanin (rzeczywistych lub fałszywych) wiąże się ze spadkiem zarobków, ponieważ społeczeństwo staje się dla nich głuche.

Próba wywołania prawicowych zamieszek w Portland w Oregonie również nie powiodła się.

https://apnews.com/423e0ee1018942a59e218a800b30b59f

Po nieudanych próbach zmiany reżimu w celu kradzieży ropy w Wenezueli, Syrii, Iranie i innych krajach, paczka neokonserwatystów DC ma teraz nadzieję uniknąć bankructwa poprzez zakup Grenlandii od Danii.

https://www.nbcnews.com/politics/donald-trump/top-white-house-economic-adviser-says-trump-still-looking-buying-n1043701

Próbują także zdestabilizować siłę przetargową Hongkongu wobec Chin aby coś uzyskać.

Protesty tam rozpoczęły się jako uzasadniony krok obywateli Hongkongu do zniesienia prawa, które zezwala na ekstradycję do Chin.

Hongkong jest zamieszkany głównie przez ludzi, którzy uciekli z komunistycznych Chin, więc prawo to naprawdę podziałało na nerwy.

Jednak po wycofaniu się Chin protesty zdegenerowały się, według azjatyckiego tajnego stowarzyszenia, do brutalnych działań prowokatorów opłacanych przez syjonistów.

CIA przyznała, że ​​celem było zmuszenie Chin do użycia nadmiernej siły, a tym samym zrujnowania międzynarodowego wizerunku.

Jednak Chińczycy nauczyli się z protestów na placu Tienanmen w 1989 r. i zastosowali konwencjonalne strategie przeciwdziałania rebelii, takie jak armatki wodne i aresztowanie brutalnych osób, aby protesty były cywilizowane.

Ruch wobec Hongkongu nastąpił gdy lokalna opozycja zmusiła Trumpa do obniżenia wartych 300 miliardów dolarów ceł na chińskie towary.

Każdy kto zna prawdziwy świat rozumie, że bankrutujący człowiek, który używa bezcennych długów do kupowania rzeczy (jak amerykańskie firmy), nie ma silnej pozycji przetargowej.

Ludzie, którzy czerpią korzyści ze sprzedaży tanich chińskich towarów w USA, rozumieją to.

https://www.zerohedge.com/news/2019-08-07/trump-losing-trade-war

https://www.zerohedge.com/news/2019-08-16/cass-freight-index-contracts-8th-month-predicts-negative-gdp-q3q4

USA płaci teraz 94% wszystkich globalnych zysków podczas gdy rozpaczają, próbując utrzymać się przy życiu.

Na rynkach finansowych płacenie wyższych odsetek niż inni jest wyraźnym sygnałem pogorszenia zdolności kredytowej.

https://www.zerohedge.com/news/2019-08-16/us-share-global-yields-has-climbed-94

Amerykański rząd korporacyjny przeznaczył środki na początku września ale rośnie konsensus aby dążyć do prawdziwego bankructwa amerykańskiego rządu korporacyjnego tej jesieni.

Nie trzeba dodawać, że ludzie z DC do tej pory zdołali obejść ten scenariusz i mogą zrobić to ponownie tej jesieni.

Jednak w tym roku odbędzie się wielka walka, która może zakończyć zainfekowanego EB polityczny cyrk w Waszyngtonie.

Z pewnością Wspólnota Narodów, Watykan, Rosjanie i Chińczycy chcą między innymi aby syjonistyczni awanturnicy na stałe zamknęli swoje interesy.

Syjoniści będą walczyć z tym zębami i paznokciami.

Proszę odpocznijcie przez resztę lata, ponieważ ta jesień prawdopodobnie będzie bardziej gorączkowa niż zwykle.

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/08/19/u-s-government-suffers-from-terminal-epstein-barr-infection/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o