Codzienna Medytacja Kwiatu Życia

Codzienna Medytacja Kwiatu Życia

 

Nowa Medytacja Kwiatu Życia została wprowadzona na początku sierpnia aby pomóc ustabilizować sytuację planetarnego wyzwolenia i zapewnić, aby proces był jak najbardziej płynny. Ta medytacja została zgłoszona jako skuteczna.

https://www.welovemassmeditation.com/2019/07/meditation-update.html

http://2012portal.blogspot.com/2019/07/a-short-notice-to-surface-population.html

Teraz Siły Światła proszą wszystkich aby medytowali tak często jak mogą i tak często jak czujecie się kierowani, zwłaszcza wykorzystując medytację Kwiatu Życia aż do momentu Kompresji Przełomu, aby pomóc w stabilizacji sieci energetycznej wokół planety.

http://2012portal.blogspot.com/2019/08/the-grand-cross.html

Dlatego zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do codziennej masowej Medytacji Kwiatu Życia o godzinie 12 pm UTC (południe czasu UTC- 14:00 w Polsce), a także robić ją tak często jak to możliwe w każdej chwili w ciągu dnia, aż do Wydarzenia.

Oto link dla wydarzenia na Facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/419558135340792

I link do przewodników audio dla tej medytacji:

http://bit.ly/2SZD44W

 

 

Kliknij na link aby pobrać medytację z przewodnikiem w formacie mp3:

Medytacja Kwiatu Życia 432 Hz

 

Oto instrukcje Medytacji Kwiatu Życia:

 

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości

2. Wizualizuj swoją czakrę Duszy rozświetloną lśniącym białym światłem. Wizualizuj to światło w postaci wiru poruszającego się ruchem spiralnym w dół poprzez twoje pole energetyczne.

3. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji jako narzędzia dla ustabilizowania przejścia na Ziemi i zamanifestowania najbardziej pozytywnej linii czasowej Wniebowstąpienia dla wszystkich żywych istot.

4. Wizualizuj złotą kulę Kwiatu Życia wokół Ziemi, rozszerzającą się poniżej  powierzchni a także rozszerzającą się aż do orbity Księżyca. Wizualizuj kulę Kwiatu Życia wspomagającą proces wyzwolenia planety, usuwając wszelką ciemność z powierzchni planety. Następnie wizualizuj kulę Kwiatu Życia oczyszczającą linie energetyczne i wiry w planetarnej sieci Światła.

5. Wizualizuj kulę Kwiatu Życia tworzącą harmonię, ochronę i pokój dla ludzkości i wszystkich pozostałych żywych istot a szczególnie dla tych, którzy utrzymują Światło dla planety.

6. Teraz wizualizuj złotą kulę Kwiatu Życia otaczającą Ziemię i podnoszącą wibracje całej planety. Wizualizuj kulę Kwiatu Życia manifestującą harmonię i najbardziej pozytywną linię czasową Wniebowstąpienia dla wszystkich żywych istot.

 

Bogini chce pokoju i pokój będzie!

 

Możecie również wypowiedzieć następującą mantrę w ciszy lub na głos pod koniec medytacji, jeśli czujecie się prowadzeni:

„W imię czcigodnej i potężnej obecności JAM JEST, deklaruję i nakazuję aby proces planetarnego wyzwolenia był kontynuowany w pozytywny, harmonijny i pokojowy sposób dla planety, ludzkości a zwłaszcza dla tych, którzy utrzymują Światło dla planety.

Niech tak będzie i tak jest ”.

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2019/08/daily-flower-of-life-meditation.html

 

 

 

Hits: 325

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o