Jak być uduchowionym ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Jak być uduchowionym ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Rozszerzyliśmy się, by tak rzec, na wszystkich i każdego kto szuka duchowego przewodnictwa i pomocy w jego rozwoju i ewolucji. Wcale nie obraziliśmy się na tych, którzy nie interesują się tym co oferujemy. Nam jest wszystko jedno czy ludzie zgadzają się z tym, czym dzielimy się poprzez ten kanał. Nie szukamy zwolenników i wiernych. Po prostu oferujemy swoją pomoc.

Ten sposób bycia przewodnikiem do innych lub kilka innych, to jest to co polecamy tym z was, którzy są zainteresowani służbą i wiemy, że wielu z was szuka nowych, innych i lepszych sposobów służby. Nie chcecie być w świecie szukając nawrócenia, starając się zmusić innych aby zgadzali się z wami. Zamiast tego chcecie uhonorować różnorodność, która istnieje i wiecie, że nadejdzie czas kiedy więcej osób będzie rezonować z tym w co wierzycie, niż, powiedzmy, niektórymi starożytnymi religiami, które istniały przez tysiące lat. Istnieje powód dla tego. Nadszedł czas aby się rozwijać.

Nadszedł czas aby stać się nową wersją siebie, jako kolektyw i jako jednostki. Tak więc, uwolnienie się od starych przekonań i przebudzenie do uniwersalnych prawd jest czymś całkiem naturalnym. Nie musicie na nikogo naciskać, ponieważ oni będą mieć własne doświadczenie przebudzenia a wtedy przyjdą szukać was. I kiedy pierwszy raz spotykacie kogoś kto znajduje się na drodze duchowej, możecie również spodziewać się, że będą mieć różne perspektywy. Można się spodziewać, że będą mieć różne podejścia do duchowości. To też jest coś co trzeba zaakceptować. Ta różnorodność jest dobra. Nie szukamy jednolitości.

My po prostu proponujemy naszą perspektywę i nasze przewodnictwo i oczywiście, oferujemy naszą pomoc, i nie byłoby dobrze gdyby to była duchowość, jako określona przez większość? Czy nie byłoby dobrze gdyby duchowo przebudzony człowiek był po prostu człowiekiem, na którego można liczyć w kwestii pomocy? Gdy otrzymacie dostęp do prawdy, że jesteŚcie nieskończonymi i wiecznymi istotami światła i miłości, tutaj mając doświadczenia aby poznać pełniej Energię Źródła i poznać Energię Źródła jako Energię Źródła, wtedy rozpoznacie, że nie ma potrzeby aby ktoś inny zgadzał się z wami. To nie musi być częścią waszej duchowości aby przyciągnąć innych do niej.

Ale najlepszą rzeczą jaką możecie zrobić jako duchowo przebudzony człowiek aby pokazać jak przebudzeni jesteście, to być życzliwym. Życzliwość to duchowość w akcji a reszta jest tym co uważacie za prawdziwe w tej chwili. Od czasu do czasu będziecie wierzyć w pewne zachowania, praktyki i tak dalej, które, jak myślicie, pomogą wam w waszej drodze duchowej i nie ma w tym nic złego, ale musicie przyznać, że można zrezygnować z tych wszystkich rzeczy na rzecz innych rzeczy przez sześć miesięcy do roku. Nie ma potrzeby aby kurczowo trzymać się jakiejś praktyki lub wiary, ale świat naprawdę potrzebuje więcej ludzi będących życzliwymi dla siebie nawzajem.

To jest typ duchowości, który przyciąga więcej ludzi. Ludzie lubią gdy jesteście życzliwi wobec nich i, być może, wasza dobroć zainspiruje ich do bycia dobrym dla innych. I nawet nie dyskutując jakie są wasze duchowe przekonania, możecie być pierwszym domino aby stworzyć efekt, który chcecie utworzyć na każdego człowieka, którego życia dotykacie.

I to jest bardziej wartościowe niż jakakolwiek książka, którą można by napisać lub dowolny warsztat, którego możecie nauczać. Jeśli jesteście w stanie wyjść poza to wszystko i zobaczyć, że wszyscy macie bardzo podobne doświadczenia tam na Ziemi, dostaniecie częściej inspirację aby być dobrymi dla siebie nawzajem. I wtedy będziemy wiedzieć, że mamy wpływ jaki chcieliśmy mieć, ale nigdy nie będziemy przywiązani do tego pragnienia.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/how-to-be-spiritual-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council-channeled-by-daniel-scranton/

 

 

 

 

Hits: 18

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o