[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Piątek 23 sierpnia 2019

 Archanioł Gabriel ~ Piątek 23 sierpnia 2019

 

 

Przez Shelley Young

Drodzy, uwolnijcie myśl, że możecie być tylko jedną rzeczą. To bardzo ogranicza!

Wielu z was było uwarunkowanych aby znaleźć jedną karierę, jedną pracę, jednego partnera, jeden dom, dla odniesienia sukcesu. W wielu przypadkach oczekuje się od was, że znajdziecie te dopasowania gdy tylko wkroczycie na swoją ścieżkę jako młody dorosły.

Zawsze się rozwijacie i wzrastacie. To co było dla was energetycznym dopasowaniem dziesięć lat temu, pięć lat temu, w zeszłym roku, a nawet w zeszłym miesiącu, może nie być dla was dzisiaj, szczególnie w tak szybko zmieniających się energiach. Swoboda ekspansji i zmiany jest niezbędna do wyrażania siebie podczas przechodzenia do nowych energii.

Nie oznacza to, że wasza kariera lub partner mogą nadal nie być dla was odpowiednimi, szczególnie jeśli ewoluują i wzrastają wraz z wami. Chodzi o to aby nie trzymać się sztywno niczego co już nie pasuje do was tylko dlatego, że jesteście uwarunkowani myślą, że możecie zrobić tylko jedną rzecz aby odnieść sukces.

Więc wzrastajcie. Ewoluujcie. Wypróbujcie wiele rzeczy. Nie bójcie się wkraczać w coś nowego jeśli prowadzi was tam wasze serce. Jesteście o wiele więcej niż jedną rzeczą! Jesteście wielowymiarowymi istotami i jako takie możecie mieć wiele różnych zainteresowań i talentów. Obejmijcie ciągłe rozwijanie się. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/08/23/daily-message-friday-august-23-2019/

 

 

Hits: 10

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o