Ułatwcie sobie drogę w 5-ty wymiar ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Ułatwcie sobie drogę w 5-ty wymiar ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Byliśmy bardzo zainteresowani ścieżką, którą wszyscy wybierzecie dla waszych doświadczeń Wniebowstąpienia. Każdy człowiek na Ziemi i w całym Wszechświecie będzie mieć swoje własne, unikalne doświadczenie Wniebowstąpienia i wy wszyscy wybieracie swoje własne ścieżki. Dlatego sugerujemy wam abyście zwrócili uwagę na to, jaką drogę wybierzecie.

Wielu ludzi na Ziemi wierzy, że musi się zdarzyć jakieś wielkie, katastrofalne wydarzenie, które nastąpi przed zakończeniem przejścia. Inni wierzą, że statki kosmiczne przybędą i zabiorą każdego kto wznosi się do drugiej Ziemi. Niektórzy ludzie uważają, że powinny być pewne wydarzenia, które muszą się wydarzyć, zanim dojdzie do przejścia, np.: pełne ujawnienie.

Jesteśmy tutaj aby polecić wam wybranie ścieżki lekkości i radości w stawaniu się waszym Wyższym Ja. Jeśli patrzycie na piąty wymiar jak na miejsce gdzie zmierzacie, to tak, możecie potrzebować jakiegoś pojazdu aby zabrał was tam, ale w rzeczywistości to nie jest tak. Ułatwianie swojej drogi do pięciowymiarowej wersji siebie oznacza, że miłujecie wszystkie aspekty siebie. Oznacza to, że obejmujecie wszystkie części siebie. To znaczy, że wybaczacie siebie i oczywiście, to oznacza, że jesteście w stanie utrzymywać współczucie w swoich sercach do siebie i do innych, nawet do tych, którzy dopuszczają się wszystkich podłych czynów.

Ułatwiajcie sobie drogę do nowego doświadczenia siebie każdego dnia, szukając możliwości gdzie możecie być nieco bardziej miłujący i łagodni wobec siebie. Szukajcie sposobów aby zmniejszyć ilość energii o niższej wibracji, których się trzymacie. Szukajcie sposobów aby wyciszyć się i na pewno szukajcie sposobów aby poczuć te wszystkie nieprzyjemne emocje, bo gdy to robicie pozbawiacie ich siły.

Negatywna emocja nie ma nad wami władzy kiedy ją przyjmujecie. Ma ona nad wami ogromną moc gdy zaprzeczacie jej istnienie, gdy próbujecie ją ukryć lub stłumić. Poznajcie jakie są wasze typowe reakcje gdy macie jedną z tych negatywnych emocji i zapiszcie je. Przypomnijcie sobie, że kiedy jesteście pobudzeni, macie tendencję do jedzenia lub uprawiania seksu lub hazardu, lub cokolwiek robicie.

Teraz, są pewne rzeczy, które możecie zrobić aby pomóc złagodzić swoją drogę do pięciowymiarowej wersji siebie, które są zdrowe. Jeśli jesteście pobudzeni emocjonalnie i idziecie na spacer lub udajecie się na łono natury, i otrzymujecie to wyższe wibracyjnie wsparcie, to jest zdrowy sposób aby poradzić sobie z czymś co jest bardzo nieprzyjemne dla was. To co widzicie w telewizji i w filmach, to jak postacie zazwyczaj radzą sobie z tymi nieprzyjemnymi emocjami. Będą pić. Będą walczyć. Znajdą jakiś sposób aby rzucić się w wir pracy, aby nie czuć nic nieprzyjemnego.

Te postacie, które są oparte na prawdziwych ludziach oczywiście, będą mieć te bardziej trudne doświadczenia przesunięcia. Kiedy ludzka zbiorowa świadomość będzie gotowa na ukończenie przesunięcia, właśnie wtedy to się stanie. Data ta ma tendencję do przesuwania się w zależności od tego, na jakiej linii czasu jesteście. Po prostu utrzymujcie intencję umieszczenia siebie na najlepszej odczuwanej linii czasu i wiedzcie, że zapraszacie innych aby tak zrobili za każdym razem kiedy dokonujecie tego wyboru.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/ease-your-way-into-the-5th-dimension-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 12

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o