Ile to wystarczająco ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Ile to wystarczająco ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Mamy mnóstwo przejrzystości jeśli chodzi o nasze podejściu do służenia ludzkości. Jednak zawsze dążymy do większej przejrzystości. Teraz zauważyliśmy, że wielu z przebudzonych nie zdaje sobie sprawy z tego jak chcecie służyć, lub aby ująć to lepiej, jaki jest najlepszy sposób aby służyć ludzkości. Zauważyliśmy to, a nasze współczucie dla was w tych chwilach jest prawdziwe i również sowite. Jeśli moglibyście rozpoznać, że nawet Arkturiańska Rada stara się znaleźć najlepsze sposoby aby służyć ludzkości, wtedy być może moglibyście zdać sobie sprawę, że dla was jako jednostek znalezienie rozwiązania na to wszystko jest teraz trudnym zadaniem.

Być może nigdy nie poczujecie, że robicie wystarczająco dla służenia ludzkości, ale większy obraz tutaj jest taki, że nigdy nie poczujecie, że robicie dostatecznie dużo. I to jest to co zalecamy aby zobaczyć. Chcemy abyście wszyscy poczuli, że robicie wystarczająco dużo. Chcemy abyście poczuli, że wasza obecność na Ziemi jest wystarczająca i chcemy abyście byli pewni, że widzimy was jako robiących wystarczająco dużo. Będziemy powtarzać w kółko, że nie chodzi o to co robicie ale powiemy to jeszcze raz, bo naprawdę chcemy abyście to usłyszeli. Rzecz nie w tym co robicie.

Siedźcie w ciszy i utzrymujcie współczucie i miłość w swoich sercach. Starajcie się odnaleźć spokój w sobie. Miejcie intencję aby Wszechświat dawał każdemu dokładnie to czego potrzebuje i otwórzcie się na przyjmowanie energii o wysokiej częstotliwości, które w dalszym ciągu nadchodzą abyście mogli być kanałami dla tej energii i zostawcie tę potrzebę aby coś zrobić.

Albo powiedzmy inaczej. Zostawcie potrzebę aby robić doskonałą lub najlepszą rzecz, którą można zrobić. Jeśli widzicie bezdomnego człowieka na chodniku i myślicie, że dać temu człowiekowi pieniądze jest niewystarczające, ale dajecie pieniądze i odchodzicie, to technicznie robicie poprawnie. Jest jeszcze coś co można zrobić w tej sytuacji. Możecie porozmawiać z tym człowiekiem. Możecie posłuchać ich historii. Możesz zabrać ich do domu, wykąpać, nakarmić i dać im miejsce do spania. Ale trzeba działać w granicach swojego poziomu komfortu w tej sytuacji i musisz przestać się obwiniać za to, że nie jesteście idealni.

Musicie żyć swoim życiem i musicie żyć swoim życiem gdziekolwiek jesteście. I dlatego jeśli nie możecie otworzyć tego uzdrawiającego ośrodka, który chcecie otworzyć jutro, wtedy po prostu zadajcie sobie pytanie, co można zrobić aby pomóc i niech ta odpowiedź będzie wystarczająca. Jeśli tego nie zrobicie, nie znajdziesz tego spokoju w sobie a jeśli nie znajdziecie tego spokoju w sobie, wtedy pokazujecie tę wibrację jako zaburzoną. I wszyscy możemy się zgodzić, że to co chcielibyście zobaczyć na zewnątrz siebie, to spokojny świat, gdzie inni pozwalają sobie zrzucić ciężar i zrobić wszystko co tylko mogą najlepiej. Dlatego, jeśli chcecie tego dla wszystkich innych, być może nadszedł czas aby pozwolić sobie samemu na to.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/how-much-is-enough-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 16

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o