[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 3 września 2019

Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 3 września 2019

 

 

Przez Shelley Young

Większość z was czuła intensywność ostatnich kilku miesięcy, kiedy uwalnialiście i uzdrawialiście ostatnie pozostałości pierwszej fazy waszego wcielenia. Wielu z was jest w wymownej pauzie, fazie gdy dostajecie stosowaną przestrzeń aby uzyskać jasność o tym kim jesteście dzisiaj, opierając się na wszystkich zmianach, oczyszczeniu i integracji, których dokonaliście. Poznajecie siebie ponownie w nowy, niczym nieskrępowany sposób.

Teraz, kiedy nie będziecie się kierować przeszłymi warunkami, starymi umowami duszy, karmicznymi długami lub umowami lub umowami służby, które są już zakończone, co jest możliwe? Czego chcielibyście doświadczyć? Co zawsze chcieliście zrobić ale nie zrobiliście z powodu potrzeb lub opinii innych ludzi?

Co możecie zrobić teraz gdy nie jesteście napędzani strachem? Jaką ścieżkę wybiera wasze serce? Jakie dary otwierają się dla was na podstawie waszego ostatniego poziomu osiągnięć? Co przynosi wam radość? Czego zawsze chcieliście spróbować lub przeżyć? Gdybyście mieli szansę aby powtórzyć całe swoje życiowe wyrażenie, co byście zrobili inaczej, opierając się na mądrości, którą teraz macie?

W istocie macie szansę na coś co można nazwać odnowieniem, aby doświadczyć wszystkiego co jest możliwe bez skrępowania społecznymi uwarunkowaniami lub własnymi ograniczeniami. W rzeczy samej, jaki cudowny czas! ~Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/09/03/daily-message-tuesday-september-3-2019/

 

 

Hits: 9

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o