Przebaczenie i bycie miłością ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Przebaczenie i bycie miłością ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy w pełni zadowoleni z tego jak widzimy, jak wszyscy ewoluujecie i wznosicie się na Ziemi. Jesteśmy szczególnie zachęcani tym, że wszyscy mogliście zintegrować tak wiele różnych aspektów tego kim jesteście i kim byliście. Nie jest łatwo pogodzić wszystkie te aspekty siebie, zrozumieć to wszystko, albo przyznać przed sobą samym, że mieliście chwile błędnego osądu. Robiliście w tym życiu rzeczy, z którymi czujecie się okropnie i znajdujecie sposób aby zrozumieć, że nie ma sensu w utrzymaniu osądu lub wstydu w swoim umyśle.

Gdy pokazujecie, że jesteście w stanie wybaczyć sobie i zintegrować wszystkie różne aspekty siebie, z którymi macie do czynienia, wtedy stajecie się gotowi aby zrobić to na większą skalę. I to właśnie tam wielu z was, którzy jesteście przebudzeni, znajduje się teraz w swojej ewolucji. Jeszcze wiele trzeba wybaczyć. Są jeszcze ludzie, którzy popełniają straszne czyny i nie czują żadnej winy ani wstydu, ani potępienia dla samych siebie.

Oto gdzie wszyscy wkraczacie. Musicie być kimś, kto oferuje to przebaczenie i współczucie tym, którzy nie robi nic aby zasłużyć na nie, i musicie prowadzić resztę ludzkości w tym ruchu aby ucieleśnić bezwarunkową miłość Energii Źródła.

To jedyny sposób aby naprawdę zmienić świat na lepsze. Tak więc czy mówimy, że powinniście miłować te obrzydliwe rzeczy, o których słyszycie i czytacie, że ludzcy współtowarzysze czynią? Absolutnie nie. Mówimy, że możecie być wierni sobie w obliczu tych działań, słów i przekonań, które uważacie za godne pożałowania. Możecie być miłością, której brakuje w równaniu, gdzie ktoś bombarduje kraj lub używa języka nienawiści wobec grupy, którą osądza. Możecie być miłością i możecie zaoferować pokój w swoich sercach ponieważ jesteście pokazującymi drogę. Jesteście tymi, którzy będą prowadzić tę waszą Ziemię do stanu pięciowymiarowej częstotliwości i nadszedł czas aby zaakceptować tę prawdę i ucieleśnić tę piękną esencję Źródła, o której tutaj mówimy.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/forgiving-being-the-love-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 13

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o