[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Środa, 4 września 2019

 Archanioł Gabriel ~ Środa, 4 września 2019

 

 

Przez Shelley Young

W miarę jak będziecie ewoluować, motyw przewodni, który pojawia się, wykracza poza współuzależnienie w zdrowe połączenie. Możecie wiedzieć, że wasze relacje z najbliższymi wam ludźmi zawierają szablony, które nie są już potrzebne ale nie do końca wiecie jak je zmienić. To może wydawać się przerażające ponieważ wiele z tych szablonów jest dobrze zakorzenionych od dzieciństwa. Wraz z tym, bezwarunkowa miłość czasami może być źle zrozumiana w znaczeniu umożliwiania wszelkiego rodzaju postępowaniom by były kontynuowane, aby być kochanym.

Drodzy, mamy kilka prostych empirycznych zasad, które pomogą wam poruszać się w wodach tworzenia zdrowych relacji z odpowiednimi granicami. Po pierwsze, nigdy nie należy inwestować więcej w dobre samopoczucie innego człowieka niż on sam. Po drugie, nigdy nie należy inwestować więcej w dobre samopoczucie innego człowieka, niż w swoje własne.

Szukacie punktu zaczepienia, który szanuje i umacnia wszystkich zaangażowanych. Na piasku nie ma ani jednej stałej nieruchomej linii. Mogą być chwile kiedy musicie zrobić krok do przodu jeśli ktoś traci równowagę aby pomóc im powrócić na właściwe miejsce. Idea polega na tym abyście zawsze oferowali swoje wsparcie z naciskiem na to, że pozwoli im stanąć na nogi.

Współuzależnienie jest związane ze starym modelem uwarunkowanej miłości. Boicie się, że jeśli zawiedziecie innego, nie będą was kochać. Kiedy zmieniacie niezdrowy taniec, który macie z innym, mogą początkowo opierać się zmianie i złościć się. Ale piękna rzecz ma miejsce jeśli trzymacie się swojego nowego zdrowego modelu. Oni i tak będą was kochać, bez względu na swoje pierwotne niezadowolenie, co pozwala obojgu wam i im przejść do doświadczenia bezwarunkowej miłości.

Wasza miłość i związek muszą być inspirujące, zachęcające i wspomagające. To nie oznacza zrzeczenia się lub przyjęcia odpowiedzialności za czyjś wzrost. Mogą być chwile gdy trzeba z miłością cofnąć się do tyłu aby ktoś odkrył swoje własne boskie zdolności. Wasza mądrość zawsze będzie wiedziała jak postępować jeśli spojrzycie na nią przez pryzmat tego co wzmacnia wszystkich zaangażowanych. ~Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/09/04/daily-message-wednesday-september-4-2019/

 

 

 

 

 

Hits: 12

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o