Dlaczego jeszcze nie wznieśliście się ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Dlaczego jeszcze nie wznieśliście się ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy całkowicie przekonani, że robicie postępy niezbędny dla wzniesienia, zarówno indywidualnie jak i kolektywnie. Zauważamy jak dobrze jesteście w stanie przyswoić energie o wysokiej częstotliwości, które nadchodziły aby wam pomóc. Jeśli wy jako kolektyw, nie moglibyście sobie poradzić z tymi energiami, warunki na Ziemi byłyby znacznie, znacznie gorsze. Dlatego możecie być pewni, że wszystko idzie dobrze dla ludzkiego kolektywu. Zwycięstwa są tym, na czym chcecie się skupić aby być pozytywnymi. Łatwo byłoby wpaść w dziurę rozpaczy gdybyście tylko spojrzeli na negatywne aspekty tego, co się tam dzieje.

Teraz, nie mówimy, że wszyscy powinniście ignorować te rzeczy. Zdarzają się one abyście mogli zobaczyć gdzie można zrobić najwięcej dobrego, dokąd skierować przede wszystkim miłość i uzdrawiającą energię, i do kogo czuć najwięcej współczucia. Są i inne powody, dla których te rzeczy się zdarzają ale musicie zobaczyć dlaczego stają się one częścią waszej świadomości.

Tak więc aby być pewnym siebie w ruchu do przodu, który sprawia, którego ludzka zbiorowa świadomość dokonuje, trzeba patrzeć na akty dobroci i wziąć pod uwagę zmiany, których dokonujecie wewnątrz siebie. Zwróćcie uwagę gdy ktoś w swoim życiu dokonał znaczącego ulepszenia w swojej wibracji. Świętujcie za każdym razem kiedy słyszycie o tym, że ktoś budzi się do prawdy, że wszyscy jesteśmy Istotami Energii Źródła w tym wszechświecie, mającymi doświadczenie aby poznać siebie jako bezwarunkową miłość.

Pomaganie innym obudzić się nigdy nie było łatwiejsze, ale zobaczycie, że wasza prawdziwa praca tam nie polega na szerzeniu dobrej nowiny i nie stawaniu się misjonarzem. Wasza praca polega na tym aby kontynuować przyswajanie tej energii o wysokiej częstotliwości a następnie wyjście i śpiewanie, tańczenie i bawienie się. Napiszcie o swoich doświadczeniach. Napiszcie wymyślone historie. Twórzcie aby wyrazić prawdę, do której uzyskaliście dostęp, że wszyscy jesteśmy jednością, i że zawsze jest nadzieja. Zawsze jest iskra światła, nawet w najgorszych sytuacjach i okolicznościach.

I jesteście tam, jako przebudzeni, których zadaniem jest dodać więcej światła tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. I również jesteście tam aby pokazać reszcie kolektywu, że istnieje wiele światła w większości regionów na świecie. Istnieje wiele powodów aby świętować, że wszyscy jesteście jeszcze tam na Ziemi, wznosząc się razem jako kolektyw. A kiedy zdajecie sobie sprawę, że w waszym Wniebowstąpieniu nie chodzi o pominięcie kogoś lub pozostawienie za sobą, rozumiecie dlaczego jeszcze nie wznieśliście się i wiecie, że macie więcej pracy do wykonania. Ale ta praca może być zabawna. Może dawać satysfakcję i może zbliżyć was do ludzi, co do których wcześniej nie wyobrażaliście sobie, że moglibyście mieć coś wspólnego.

Kiedy widzimy, że ludzie jednoczą się z przeciwnych końców każdego spektrum, to jest to co przynosi nam największą radość tu w dziewiątym wymiarze.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/why-you-havent-ascended-yet-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

Hits: 19

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o