[Portal] 2020

2020

 

W skali kosmicznej, przejście do następnego kosmicznego cyklu trwa. Obszary w pełni wolne od kwantowych fluktuacji pierwotnej anomalii, które istnieją głównie w przestrzeni międzygalaktycznej (zwane Wyspami Raju) nadal nie są ustabilizowane, ale międzygwiezdne źródła informacji donoszą o ogromnych pozytywnych zmianach zachodzących we Wszechświecie, które są wskaźnikami kosmicznej fazy przejścia.

 

 

 

Populacja na powierzchni tej planety w końcu zaczyna smakować prawdziwej galaktycznej świadomości ponieważ staje wiadome, że istnieją znacznie lepsze miejsca niż planeta Ziemia:

https://www.rt.com/news/467135-exoplanet-ocean-life-earth/

Podczas gdy zbliżamy się do przejścia, Siły Światła wciąż proszą wszystkich aby medytowali tak często jak mogą i tak często jak czują się prowadzeni do momentu Kompresji Przełomu, aby pomóc w stabilizacji sieci energetycznej wokół planety za pomocą medytacji Kwiatu Życia:

https://www.welovemassmeditation.com/2019/08/daily-flower-of-life-meditation.html

W tej chwili powierzchnia planety wciąż w 85% znajduje się pod kontrolą sił ciemności a plan jezuitów aby przeniknąć Sojusz Wschodni okazał się całkiem udany. Wszystkie kraje BRICS (z wyjątkiem Rosji do pewnego stopnia) zostały zinfiltrowane agentami jezuitów w ciągu ostatnich 5 lat, a BRICS dzisiaj nie jest to ten sam BRICS kiedy Lula był prezydentem Brazylii:

https://www.zerohedge.com/geopolitical/lula-admits-brics-was-created-tool-attack

Banki oparte na jezuitach teraz otwarcie wspierają własną wersję resetu finansowego:

https://www.zerohedge.com/news/2019-08-23/unprecedented-shocking-proposal-boes-mark-carney-urges-replacing-dollar-libra

https://www.rt.com/business/467175-bank-england-synthetic-reserve-currency/

https://www.zerohedge.com/news/2019-08-24/why-mark-carney-thinks-dollar-can-no-longer-be-worlds-reserve-currency

Mark Carney kształcił się u jezuitów w College’u Świętego Franciszka Xaviera w Edmonton, Alberta:

https://www.thetablet.co.uk/features/2/5534/the-top-100-a-tablet-special-report-on-britain-s-leading-lay-catholics-in-2015

Plan jezuitów polega na tym aby stworzyć światową finansową zapaść w styczniu 2020 roku, a następnie wprowadzić bezgotówkowy globalny system finansowy gdzie Libra lub podobna kryptowaluta globalistów zastąpi dolara amerykańskiego, wszyscy płaciliby ze swoich smartfonów a globalna społeczna ocena określi ich wypłacalność.

Najprawdopodobniej finansowy zapaść zostałaby wywołana za pośrednictwem kaskadowych wydarzeń, które doprowadziłyby do masy krytycznej bankructw banków centralnych:

https://www.zerohedge.com/news/2019-08-26/will-central-banks-survive

Jedyne co mogę powiedzieć o planie jezuitów, to, że są pewne rzeczy, o których jezuici nie wiedzą.

Mój jedyny inny komentarz na temat sytuacji w styczniu 2020 roku to następujący obraz, ponieważ nie otrzymałem jeszcze pozwolenia aby powiedzieć więcej:

 

Agenci jezuitów zinfiltrowali również co najmniej 80% alternatywnych mediów. Ta sytuacja będzie rozwiązana gdy przyjdzie na to czas.

Świadomość, że era 2020-2025 to okres kiedy może nastąpić nieodwracalny upadek starego systemu, powoli sięga głównego nurtu:

https://www.zerohedge.com/news/2019-09-04/will-everything-change-2020-2025-or-will-nothing-change

Następujący intel o umowie na wykończenie Epsteina przez braci Koch został potwierdzony przez wiarygodne źródła:

http://www.whatdoesitmean.com/index2963.htm

Inwazja Archontów w 1996 roku znajduje się w końcowych fazach. Najciemniej jest tuż przed świtem a teraz elementy Drako/Reptyliańskie społeczeństwa na powierzchni otwarcie promują kanibalizm:

https://www.rt.com/news/467685-cannibalism-promoted-by-academics/

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=129895

Powodem tych okrucieństw jest to, że reptylianie są usuwani z powierzchni planety i dlatego paranoicznie boją się. Niezależne źródła intela na powierzchni twierdzą, że wiele pożarów w Brazylii i Afryce Środkowej to w rzeczywistości są Siły Światła oczyszczające pozostałych reptylian:

 

 

W ciągu kilku najbliższych miesięcy nastąpi gwałtowny wzrost aktywności w przestrzeni podksiężycowej a wojsko to zauważa:

https://www.space.com/us-military-strategic-value-earth-moon-space.html

W ciągu najbliższych kilku miesięcy, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będę w stanie opublikować znacznie więcej intela niż w ciągu ostatnich 18 miesięcy i mam nadzieję, że będę mógł być znacznie mniej zagadkowy w swoich wersjach intela.

Ostatnio zauważyłem wzrost negatywnych, obraźliwych, głupich i bezsensownych komentarzy na moim blogu. Dwa kierunki działań pozostają otwarte. Po pierwsze, aby zatwierdzać wyłącznie i jedynie komentarze, które mają sens i przynoszą wartość dla społeczności i dwa, aby wyłączyć sekcję komentarzy w ogóle. Wybór należy do was.

 

 

Zwycięstwo światła!

 

 

 

 

Źródło:  https://2012portal.blogspot.com/2019/09/2020.html

 

 

 

Hits: 132

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o