[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Piątek, 6 września 2019

Archanioł Gabriel ~ Piątek, 6 września 2019

 

 

 

Przez Shelley Young

Urodziliście się z wrodzonymi talentami i zainteresowaniami, wszystko zaprojektowane po to by pomóc wam pokierować waszą ekspresją życiową do doświadczeń, które chcecie mieć i służby, którą chcecie zaoferować. Wielu z was rezygnuje z tych zainteresowań podczas gdy wkraczacie w dorosłość aby zadowolić innych lub być „bardziej odpowiedzialnym”.

Podczas gdy przygotowujecie się do przejścia do drugiej fazy swojego wcielenia, możecie odkurzyć te zainteresowania i zobaczyć jak możecie przywrócić je do życiowej ekspresji w nowy, zaktualizowany sposób, pasujący do tego kim jesteście dzisiaj.

Przerwa, w której przebywało wielu z was, oferuje czas na zrobienie tego. Co lubiliście robić? Jak możecie teraz włączyć to do swojego życia? Czego zawsze chcieliście spróbować ale nigdy nie zrobiliście tego? Jako swój własny miłujący przewodnik, najlepszy przyjaciel i rodzic, możecie dzisiaj ofiarować sobie te rzeczy ponieważ dzięki swojej mądrości rozpoznajecie jak idealnie te zainteresowania pasują do waszej duszy i ich znaczenie dla waszej ekspansji.

Jest to kolejny sposób abyście mogli przejść w większą jedność ze sobą, szanując i włączając te zainteresowania i pasje, które zawsze były w was obecne, ponieważ są one ważnymi aspektami waszej duszy i waszego celu. Być może będziecie musieli je dostosować aby dopasować je do fazy waszego życia, ale pamiętajcie, że nigdy nie jest za późno na podlewanie i rozwijanie tych podstawowych zainteresowań, nawet jeśli były zaniedbywane przez długi czas. W rzeczywistości zrobienie tego jest głębokim aktem miłości dla siebie i znacznie zwiększy waszą radość i satysfakcję. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/09/06/daily-message-friday-september-6-2019/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o