Otrzymywanie twórczych pobrań ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Otrzymywanie twórczych pobrań ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jest nam bardzo miło poinformować was wszystkich, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy na Ziemi miał miejsce znaczny wzrost kreatywności ludzkiej świadomości. Oznacza to, że wielu ludzi, z których niektórzy nawet nie wiedzą o pobraniach, otrzymują pobrania i korzystają z tych informacji, które otrzymali dla innowacji, które pomogą ludzkości przejść do następnego poziomu w tworzeniu świata, w którym chcecie żyć.

Będzie to wyglądać jak gdyby osiągnięcia technologiczne są odpowiedzialni za tworzenie lepszego świata. Ale w rzeczywistości to właśnie zwiększenie świadomości wszystkich, którzy uczestniczą w tym dziaaniu jest odpowiedzialne za podniesienie zbiorowej świadomości. I dzięki temu podniesieniu ludzkiej zbiorowej świadomości macie więcej możliwości dla każdego człowieka aby otrzymać ogromne pobrania kodów i informacji. Coraz więcej ludzi teraz otwiera się aby otrzymywać, i nie tylko otrzymywać ale i przyswajać to co otrzymują.

I wszystko to przyczynia się do lepszego społeczeństwa. Teraz, gdy patrzycie na innowacje aby poprawić życie tam, na Ziemi, zawsze będzie to za mało gdy nie włączycie zwiększenia ogólnej wibracji. Ludzkość, oczywiście, ryzykuje polegając na technologii w celu rozwiązania wszystkich problemów, które napotykacie. Jednak ta wersja ludzkiego kolektywu nie dokonuje takiego wyboru. Więc odniesiecie pożytek z osiągnięć w różnych dziedzinach, w tym technologii, ale tak naprawdę to wasza gotowość skierowania się do wnętrza i aktywowania wyższych częstotliwości jest odpowiedzialna za każdy ruch do przodu, który mozecie zrobić jako społeczeństwo.

Każdy wynalazek, który pozwala żyć w świecie gdzie jesteście bardziej połączeni jest z tego ziarna, które jest zasiane w ludzkiej świadomości i trend, który widzimy będzie kontynuowany. Będziecie mieć coraz więcej tych innowacji wprowadzanych na rynek dla przeciętnego człowieka i będą działać czyściej, i uczynią wasze życie łatwiejszym i pozwolą wam mieć więcej czasu aby spędzić z rodzinami i na swoich praktykach duchowych. Jesteśmy bardzo podekscytowani aby zobaczyć jak te nowe rozwiązania zostaną wprowadzone i przyniosą ten poziom świadomości ludzkości, i wiemy, że ci z was, którzy zajmują się podnoszeniem świadomości, wibracji, ludzkości, będą nadal wykonywać swoją pracę.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/130222-2/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o