Wniebowstąpienie Ziemi: następne kroki ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wniebowstąpienie Ziemi: następne kroki ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zdecydowaliśmy, że jest wystarczająco dużo ruchu do przodu w ludzkiej zbiorowej świadomości aby dać wam tą następną odrobinę informacji. Znaczenie waszego planetarnego Wzniesienia nie zostało wam odpowiednio opisane a my staramy się to zrobić. Wasze Wniebowstąpienie tam na Ziemi jako kolektywu, Wniebowstąpienie, które obejmuje samą Matkę Ziemię, jest najszybsze w historii Wszechświata. Od momentu gdy ludzie po raz pierwszy pojawili się na Ziemi do teraz gdy jesteście na krawędzi przejścia, to bardzo krótki okres czasu aby przejść od tego gdzie byliście, do tego gdzie zmierzacie.

Teraz, kiedy myślicie o tym ile to lat a następnie myślicie o tym ile lat minęło od czasu gdy dowiedzieliście się, że przechodzicie zmianę w tym życiu, to nie wymaga od was zbyt wiele cierpliwości. A już na pewno nie   wymaga od was zbyt wiele aby być cierpliwym z resztą kolektywu ludzkiego. W końcu oni są wami. Iluzja oddzielenia już powinna była trafić do was wszystkich a fakt, że wszyscy jesteście jednym musi być czymś więcej niż tylko miłą mantrą. Naprawdę przesuwacie się razem jako kolektyw ponieważ jesteście połączeni.

A kiedy to robicie,  zostawiacie tę iluzję oddzielenia, opuszczacie swoją gardę i rozpoznajecie siebie w innych i innych w sobie.

To przyspiesza proces Wniebowstąpienia. Nie chodzi tylko o was przebudzonych, wykonujących całą ciężką robotę i dźwigających ładunek dla reszty ludzkości. Chodzi także o rozpoznanie tego, że jesteście tutaj aby pomóc sobie nawzajem, i że pomoc powinna być rozszerzona na wszystkich aby w pełni poznać siebie jako Istotę Energii Źródła  w ciele fizycznym. Energia Źródła nie zamyka dostępu. Energia Źródła nie czeka na masowe aresztowania zanim pozwoli dobrym wznieść się.

Energia Źródła tańczy taniec a cała muzyka gra w środku was. To kolejny krok w waszej ewolucji i to jest coś, co będzie nieść pozostałą część ludzkości razem z wami, niezależnie od tego czy  są przebudzeni czy śpią, niezależnie od tego  czy dbają w ogóle o równość czy chcą aby była jasno określona hierarchia. Każdy powinien być uwzględniony w waszych sercach a nie tylko wasi ukochani. I to jest siła, która stworzy impuls, który katapultuje Ziemię i wszystko na niej w piąty wymiar.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/earths-ascension/

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o