Wasze zwiększone jasnowidzenie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wasze zwiększone jasnowidzenie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zaczęliśmy rozpoznawać zdolność, którą wszyscy macie aby słyszeć istoty z wyższych wymiarów za pomocą swoich jasnowidzących zmysłów i zauważamy, że coraz więcej ludzi rozpoznaje tę zdolność w sobie aby otrzymywać pakiety energii i dokładnie je interpretować. To z czego jesteśmy szczególnie zadowoleni, to zdolność ludzkości pobierania różnych energii, energii, których nigdy nie doświadczyliście świadomie wcześniej i zrozumienia intencji istot o wysokiej częstotliwości dostarczających tych energii. Teraz, zdolność ta przejawia się na różne sposoby.

Niektórzy ludzie następnie pójdą i napiszą fikcyjną historię, która będzie zawierać wiele prawd i wiele faktów na temat historii tam, na Ziemi. Niektórzy otrzymają pobranie dotyczące przyszłych możliwości dla ludzkości. I dlatego ich fikcyjna historia wydaje się jakby była o przyszłości wypełnionej science-fiction. Właściwie to przyszłość będzie określoną linią czasu, którą autor historii intuicyjnie wyczuje w ten sposób. To co widzimy, to wzrost liczby istot z wyższych wymiarów, które korzystają z tej techniki aby dotrzeć do was wszystkich i otwartość i wrażliwość ze strony większej liczby osób, aby przyjąć te pakiety energetyczne i je zinterpretować.

Tak więc, to czego będziemy świadkami w najbliższych miesiącach i latach, to jeszcze więcej takich historii, które rozgrywają się w filmach, telewizji, komiksach, powieściach w formie komiksu i zwykłych książkach, i będą one rezonowały z wami. Poczujecie ich prawdziwość. Będziecie wiedzieć, że jest to przeszłość, w której już żyliście lub przyszłość, którą już zaczęliście postrzegać jako możliwość dla siebie. Teraz, ci, którzy nie otrzymają pobrań i nie zinterpretują ich, a następnie wykorzystają ich do tworzenia opowieści, otrzymają pobrania w swoich snach. I ci ludzie otrzymują to czego potrzebują w staniw snu.

Czasami będziecie musieli odegrać samą historię w stanie snu aby uzyskać dostęp do określonych traum lub uzyskać dostęp do określonych zablokowanych emocji w jednej z waszych czakr. W każdym razie, zwracając uwagę na swoje sny i zwracając uwagę na historie, które są tworzone w tym czasie, będziecie mieć szczególną wartość dla całej ludzkości ponieważ nie jest możliwe dla was abyście zawsze przeżyli scenariusz, który jest przed wami i zobaczyli czy jest to właściwa linia czasu dla was, i ty nie jest możliwe dla was abyście stworzyli tyle scenariuszy w tym życiu aby dotrzeć do wszystkich urazów z poprzednich wcieleń, do których musicie dotrzeć aby zostawić za sobą te urazy.

Tak więc, jest to bardzo inteligentny sposób w jaki ludzkość współtworzy z istotami z wyższych wymiarów, aby przyjąć te bardzo potrzebne energie a także cieszyć się historiami, które są tworzone. Zapraszamy do szukania historii, które waszym zdaniem mogą rezonować z wami a następnie zwrócenia uwagi na swoje reakcje emocjonalne wobec nich, ponieważ te emocje są kluczem do prawdziwej korzyści z tego co macie przed sobą.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/your-increased-claircognizance-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o