[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Niedziela, 8 września 2019

 Archanioł Gabriel ~ Niedziela, 8 września 2019

 

 

 

Przez Shelley Young

Bardzo wielu z was jest gotowych i czeka aby wejść w następny etap swojego wcielenia, ale nie wiedzą jak postępować dalej. Potrzebujecie wskazówek lub map do nowego.

Drodzy, poruszacie się w bezprecedensowych energiach, co sprawia, że jesteście pionierami. Pionierzy nie mają map, są oni tymi, którzy przecierają nowe szlaki dla innych. Wy sprawdzacie co jest możliwe i jaką drogą iść poprzez doświadczenie, a następnie dzielicie się tym co odkryliście.

Pionierzy podejmują decyzje idąc za głosem serca i podejmują decyzje opierając się na najwyższym wyborze w każdym momencie. To jest ścieżka obecności, intuicji, odkrywania. Nie ma właściwego ani niewłaściwego, ponieważ cała wartość jest w doświadczeniu.

Oto dlaczego tak wielu z was było w fazie spokoju. To daje czas aby uzyskać jasność na temat tego kim jesteście i czego chcecie spróbować poruszając się do przodu. Faza, do której przemieszczacie się opiera się na wolności, obecności i wyrażaniu siebie.

Oto instrukcje, których szukaliście. Poruszajcie się razem z energiami. Podążajcie za głosem serca. Spróbujcie czegoś a jeśli nie spodoba wam się wasze doświadczenie spróbujcie czegoś innego. Bawcie się. Bądźcie ciekawscy. Niech sprawy rozwijają się swoim trybem. Zaufajcie swojej mądrości i swojej gotowości do tego nowego etapu.

Zrozumcie, że to cudowny czas, pełen nowych potencjałów i możliwości, do którymi teraz dostrajacie się. I co najważniejsze, wiedzcie, że wasza energetyka i preferencje są bardziej niż wystarczające abyście nadal byli w służbie dla zmiany, w której byliście i będziecie tak ważną i pożądaną częścią. ~Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/09/08/daily-message-sunday-september-8-2019/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o