Jak mierzymy wasz postęp ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Jak mierzymy wasz postęp ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępu, który widzimy jak osiągacie na co dzień. Wiemy, że trudniej jest dla was śledzić ten postęp, ponieważ żyjecie każdą chwilą dnia i nie widzicie dużych zmian w świecie zewnętrznym, które były w kółko przewidywane.

Wiemy także, że wielu z was zmaga się o to aby czuć, że jesteście tam gdzie powinniście być ponieważ nie macie wszystkich duchowych darów i zdolności, których pragniecie. A jednak macie nadzieję i macie pragnienie aby nadal iść do przodu, szukać dalej tego postępu i nadal szukać dowodów w świecie zewnętrznym, że ludzkość porusza w kierunku tej pozytywnej przyszłości, którą wszyscy przewidujecie.

Chcemy abyście rozważyli to przez chwilę. Rozważcie fakt, że wszyscy koncentrujecie się na pozytywnej przyszłości a w tej pozytywnej przyszłości nie chodzi tylko, że wy i wasi bliscy dostajecie to czego chcecie. Skupiacie się na pozytywnej przyszłości, w której każdy człowiek na świecie ma wystarczająco jedzenia, wystarczająco ubrań, zadowalające schronienie, wolność, szacunek, miłość, możliwość wyrażanie swojej kreatywności. Siła zbiorowego pragnienia, podobnie jak ludzkiego kolektywu jast dużo silniejsza i dużo potężniejsza niż chęć jednostki wygrania na loterii, możliwości podróżowania tam on lub ona gdzie chce i tak dalej.

Tak więc postęp naprawdę mierzy się pragnieniami, które ewoluowały wewnątrz każdego z was kto jest przebudzony. Kiedy byliście dziećmi, chcieliście mieć tę zabawkę, o której wszyscy mówili. Kiedy byliście młodymi dorosłymi, być może waszym pragnieniem było być w tych romantycznych związkach, które widzieliście na ekranach filmów. Teraz gdy już jesteście dorośli i zdajecie sobie sprawę, że w świecie istnieje wielkie cierpienie, to koncentrujecie się na tym aby być obywatelem świata i co możecie zrobić aby pomóc.

Dlatego my zawsze przychodzimy do was z wyrazem naszego punktu widzenia, że tam na Ziemi wszystko staje się lepsze. Mierzymy wasz postęp i waszą chęć mówienia głośno i stawania w obronie tego, co uważacie za słuszne. Mierzymy postęp tym, ile współczucia czujecie do swych ludzkich współtowarzyszy i mierzymy wasz postęp w badaniu waszych pragnień, które, jak już powiedzieliśmy, pokazują ewolucję świadomości. Wasza ewolucja świadomości polega nie tylko na tym, że posiadacie odpowiednie umiejętności i zdolności. Wasza ewolucja świadomości polega na tym, że rozpoznajecie, że wszyscy jesteśmy jednością, i że wszyscy jesteśmy w tym razem.

Razem tworzymy różnicę i dlatego obsypujemy was energetycznymi pobraniami. Oto dlaczego macie tak dużo wsparcia od Wzniesionych Mistrzów. Dlatego Archaniołowie stale utrzymują was w bezwarunkowej miłości. Wszyscy pracujemy razem aby przynieść pokój na Ziemię i zapalić płomień wewnątrz was, który rozpoznaje was i wszystkich innych jako Energię Źródła i widzimy więcej was rezonujących z tym przesłaniem niż kiedykolwiek wcześniej.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/how-we-measure-your-progress-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o