[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 9 września 2019

 Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 9 września 2019

 

 

Przez Shelley Young

Większość z was była przyzwyczajona do życia w stanie podwyższonej gotowości, zawsze w poszukiwaniu tego co jest nie tak lub nie działa. To zostało przekazane wam od innych pokoleń, gdzie przetrwanie było ciągle zagrożone i jest w centrum uwagi tych, którzy boją się prześladowania.

Drodzy, jeden z najbardziej popularnych aspektów przesunięcia świadomości, którego częścią jesteście, to wyjście poza granice świadomości ofiary w swoją prawdziwą moc. W ten sposób wasze skupienie może również przejść od tego co niewłaściwe lub zagrażające, do tego co jest słuszne i wspierające.

Co jeśli, począwszy od dnia dzisiejszego, wasza uwaga przesunie się na to co jest wspaniałe w waszym życiu, na to co lubicie i cenicie w innych, na rzeczy u innych, z którymi dobrze się rozumiecie? Co jeśli świadomie zaczniecie celebrować wiele błogosławieństw w waszym życiu, magię, cud, wsparcie, miłość, które otaczają was jeśli macie oczy, które chcą to zobaczyć?

Nie możecie oczekiwać, że dostaniecie to czego chcecie jeśli tylko patrzycie na to czego nie chcecie z katalogu. Wasze skupienie to wasze błogosławieństwo kontynuacji. To jest sposób w jaki wyrażacie swoją energetyczną informację zwrotną do wszechświata i wyrażacie swoje osobiste preferencje. Zalecamy zacząć celebrować wszystkie wspaniałe rzeczy, które pracują dla was teraz i są odzwierciedleniem waszego własnego mistrzostwa i umocnionych wyborów. To rozszerzy wasze życie, zamieniając je w jeszcze większe świętowanie współtworzenia. -Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/09/09/daily-message-monday-september-9-2019/

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o