Boskość w waszym pożywieniu i wodzie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Boskość w waszym pożywieniu i wodzie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Przeprowadziliśmy nasze badanie na temat tego co sprawia, że ludzie są rozdrażnieni i doszliśmy do zrozumienia, że nie jest to jedno i to samo dla wszystkich. To sprawia, że jest to trudniejsze dla takich istot jak my aby dotrzeć do całej ludzkości i to dzieje się z powodu różnorodności w obrębie gatunku ludzkiego. Teraz, jak już powiedzieliśmy, widzimy waszą różnorodność jako piękną rzecz. To jest siła. To musi być celebrowane i to również sprawia, że nasza praca jest trudniejsza.

I dlatego musimy zwrócić się do czegoś bardziej subtelnego niż dostarczenie bodźca abyście byli bardziej tym kim jesteście. Pracujemy z wibracją waszych dostaw żywności i zaopatrzenia w wodę, aby pomóc wam wszystkim przypomnieć sobie kim naprawdę jesteście. Teraz, wszystko jest częścią Energii Źródła, ale nie wszystko ma takie wrażenie. A to znaczy, że nawet coś takiego jak żywność i woda może przypominać o swojej Boskości. To są aktywacje. Żywność i woda otrzymują aktywacje potrzebne aby dotrzeć do całej ludzkości.

Nie wszyscy są w stanie dostrzec nasze energetyczne transmisje i oczywiście, bardzo niewielki procent z was otrzymuje te transmisje. A wszystko czego tak naprawdę chcemy to aby każdy z was rozpoznał swoją własną Boskość i swoją własną moc tworzenia własnej rzeczywistości. Tak więc pracujemy energetycznie z dostawami żywności i wody. Zwierzęta, rośliny i woda są bardzo zadowolone mogąc otrzymać to co oferujemy energetycznie, i bardzo łatwo przypominają one o swojej Boskości, nawet jeśli są hodowane i uprawiane tylko po to by w pewnym momencie stać się pokarmem na czyimś stole.

Teraz, ci z was, którzy jedzą tak naturalnie jak to możliwe, otrzymają z tego więcej korzyści. Oczywiście, istnieją produkty, które są tak wysoce przetworzone i chemicznie naładowane, że prawie nie zawierają wodnych, roślinnych i zwierzęcych substancji, które wchodzą w skład bardziej naturalnych produktów. Dlatego, jeśli spożywacie więcej zdrowej żywności, z większym prawdopodobieństwem skorzystacie tego małego eksperymentu a wtedy jest bardziej prawdopodobne, że obudzicie tę prawdę w sobie i będziecie żyć według niej. Prawda, którą chcemy podzielić się z jak największą liczbą ludzi jest taka, że jesteście Istotami Energii Źródła w fizycznych ciałach. A kiedy wychodzicie ponad wiedzę o tym, kiedy naprawdę żyjecie tym i oddychacie tym i wszystkim innym w tym, nie ma znaczenia co oni jedzą lub nie jedzą.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/divinity-in-your-food-water-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o