[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 10 września 2019

  Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 10 września 2019

 

 

 

Przez Shelley Young

Drodzy, zdajemy sobie sprawę, że jesteście przyzwyczajeni aby mieć jasne wyobrażenie o tym gdzie iść i co robić a nauczenie się orientowania się w nowych energiach może zająć trochę przyzwyczajenia. Inny sposób aby zrozumieć to zdać sobie sprawę, że 3W lub stara faza, którą opuszczacie, są liniowe i ograniczone, podczas gdy nowa faza jest nieliniowa i nieograniczona.

To może wydawać się zniechęcające aby zrozumieć, że jako pionierzy nie macie mapy. Jesteście tymi, którzy tworzą nowe ścieżki i szablony poprzez swoją ekspansję na nowe. I choć to może wydawać się obce na początku, należy pamiętać, że prawdziwym darem tego jest to, że daje wam wolność, której od tak dawna pragnęliście.

Możecie spróbować tego co czujecie, że jest najlepsze dla was a nie tego co inni myślą, że należy robić. Możecie prowadzić się sercem. Możecie podejmować umocnione decyzje kolejno w jednej chwili teraz. Możecie wyrażać siebie, radośnie, poprzez swoje preferencje. Wasze odkrywanie i doświadczenia to jest to co ma największą wartość, co uwalnia od przywiązania do wyniku. Ponadto, możecie przejść do odkrycia jaka jest radosna, wspierana służba.

Wszystko te rzeczy są tym do czego dążyła wasza dusza. To są te czasy, których nie mogliście się czekać! Duża część wyczekiwania, którego doświadczaliście-to uczucie, że ma się wydarzyć coś wielkiego- to jest wasza dusza, podskakująca radości i podniecenia z powodu możliwość całkowitego przejścia w nowe energie i w końcu rozpoczęcia gry, nieskrępowanie, w królestwie nieskończonych potencjałów. -Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/09/10/daily-message-tuesday-september-10-2019/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o