[Benjamin Fulford] Analiza Amerykańskiego Kolegium Wojskowego pokazuje 95-100% prawdopodobieństwo porażki chazarskiej mafii

9 września 2019

Analiza Amerykańskiego Kolegium Wojskowego pokazuje 95-100% prawdopodobieństwo porażki chazarskiej mafii

 

Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

 

 

 

Międzynarodowa wojskowa i prawna kampania przeciwko chazarskiej mafii ma “95-100% szansę na sukces”, według modeli prawdopodobieństwa sprawdzonych przez Amerykańskie Kolegium Wojskowe, mówią źródła w MI-6 i Pentagonie. W tym tygodniu rocznicy 9/11 towarzyszy piątek 13-go i jest to dobry czas aby podjąć intensywne działania w kierunku ich nieuchronnej ostatecznej klęski, mówią źródła.

Klucz do pokonania Chazarów został przekazany wojskowym przez grupę szwajcarskich matematyków, którzy przeanalizowali 43 000 międzynarodowych korporacji i prześledzili ich kontrolę do grupy z 700 osób, w większości bankierów, mówią źródła MI-6.

To jest “piramida finansowa, zwana Globalną Siecią Korporacyjnej Kontroli (GNCC), która znajduje się w powiązaniu lub muszce struktury korporacyjnej“, – mówią źródła. Siły zbrojne dają z siebie wszystko kiedy mają jasny cel a ta lista z 700 osób dała im ten cel, potwierdzają źródła w Pentagonie. Amerykańskie Kolegium Wojskowe przeprowadziło serię “modeli prawdopodobieństwa, aby przedstawić plan, który zapewni, że globalna koalicja na rzecz praworządności” (czyli Naród) w końcu wygra, mówią źródła.

https://www.newscientist.com/article/mg21228354-500-revealed-the-capitalist-network-that-runs-the-world/

https://arxiv.org/PS_cache/arxiv/pdf/1107/1107.5728v2.pdf

 

 

To nie znaczy, że wojna już się skończyła, ponieważ chazarska banda dosłownie walczy o przetrwanie stwarzając problemy w USA, Wielkiej Brytanii, Hong Kongu, Iranie itp. Są to jednak tylko daremne wysiłki tylnej straży przed ich pokonaniem, choć niezwykle bogatej grupy przestępczej.

Jedną z kluczowych dat, która się zbliża, to wybory 17 września w Izraelu, gdzie czołowy satanistyczny lider Benjamin Netanjahu i jego koledzy gangsterzy wykorzystują wszystkie brudne sztuczki z podręcznika aby utrzymać się u władzy. Żydzi muszą teraz albo stanąć naprzeciw i pokonać swoich satanistycznych władców, albo stawić czoło zjednoczonej turecko/irańsko/amerykańskiej/rosyjsko/arabskiej koalicji, która zmusi ich do usunięcia swoich przestępczych liderów.

To nie będzie łatwa walka. Nawet związana z Mossadem informacyjna/dezinformacyjna strona Debka twierdzi, że Netanjahu planuje rozpocząć wojnę aby opóźnić wybory i utrzymać się u władzy.

https://www.debka.com/netanyahu-to-hamas-via-egypt-idf-is-set-for-gaza-war-even-if-it-means-delaying-the-election/

Ponadto, izraelska gazeta Haaretz donosi, że Netanjahu bierze stronę przykład przekrętu amerykańskich Demokratów o “Rosyjskim” fałszerstwie wyborów, aby spróbować i stwierdzić, że “Arabowie” sfałszowali wybory.

https://www.haaretz.com/israel-news/elections/.premium-netanyahu-deploys-trump-s-election-fraud-canard-to-devastating-effect-1.7810906

Jeszcze jedna kluczowa data to 31 października, termin Brexitu w Wielkiej Brytanii. Tu, sądząc po dziwnych wybrykach polityków, Chazarzy upomnieli się o wszystkie pieniądze z łapówek i szantaży jakie tylko mieli. Tylko jeden przykład: opozycyjna Minister Spraw Zagranicznych gabinetu cieni Partii Pracy Emily Thornberry powiedziała w telewizji, że będzie szukać “najlepszej możliwej oferty” z UE, a następnie przeprowadzi kampanię przeciwko niej.

https://www.zerohedge.com/news/2019-09-08/labours-ridiculous-position-seek-deal-eu-then-campaign-against-it

Parlamentarzyści “prowadzą kraj w stan chaosu i paniki gdy decyzja jest już podjęta. Pozostanie lub wyjście nie ma znaczenia dwa pohukiwania—ostatecznie UE już nie będzie istnieć” – obiecują źródła MI6. Pozostanie w UE oznaczać będzie utratę suwerenności i “w rzeczywistości jest zdradą stanu i niczym innym“, mówią. “Monarchia i starsi generałowie armii brytyjskiej wszyscy ukierunkowują się na suwerenność” a nie na skompromitowanych polityków, dodają oni. Opinia publiczna w Wielkiej Brytanii jest również przeciwna politykom, pomimo propagandowej kampanii prasowej, które są agentami mega-konglomeratu kontrolowanego przez 700 bankierów, podkreślają oni.

Ciekawe jest również to, że podczas gdy zachodnia korporacyjna propagandowa prasa rzuca gromy o takich miejscach jak Izrael, Hong Kong i Wielka Brytania, całkowicie ignorują dużą i gwałtowną rewolucję, która rozgrywa się w Papui, Nowej Gwinei.

Australijskie i indonezyjskie władze stoją teraz przed wyborem: stracić kontrolę lub przeprowadzić szeroko zakrojoną rzeź, mówią źródła w CIA.

W Sorong zostało podpalone więzienie a ponad 250 więźniów uciekło. Tysiące ludzi zebrało się w Jayapura, Timika, w pobliżu Grasberg, największej na świecie kopalni złota, podczas gdy w FakFak podpalono rynek“, mówi artykół poniżej.

https://www.channelnewsasia.com/news/asia/hundreds-escape-papua-prison-after-violent-riots-11825708

https://www.sbs.com.au/news/exclusive-footage-shows-indonesian-forces-opening-fire-on-papuan-protesters

https://www.sbs.com.au/news/don-t-let-west-papua-bec


https://www.channelnewsasia.com/news/asia/indonesia-urges-calm-in-papua-after-two-weeks-of-protests-11857826#cxrecs_s

Źródła indonezyjskiej policji twierdzą, że dostali rozkaz z kwatery głównej mówiący: “Zabrania się mówić o obecnym chaosie w Papui lub nagrywać filmy. Nieprzestrzeganie tego postanowienia pociąga za sobą surowe kary, w tym karę pozbawienia wolności.“

Ludzie chcą niepodległości od Indonezji, według lokalnych źródeł.

Jeśli świat nie będzie ostrożny, to istnieje realne niebezpieczeństwo powtórzenia się sytuacji w Timorze Wschodnim z 1970 roku, kiedy władze Indonezji zabiły od 100 000 do 300 000 osób aby zatrzymać tam ruch niepodległościowy.

Chodzi także o przejęcie kontroli nad niektórymi z największych na świecie kopalni złota, złóż gazu i innych surowców naturalnych.

Na północ od Papui Nowej Gwinei, w Hong Kongu, sytuacja uspokaja się mimo wysiłków Departamentu Stanu i CIA.

Oto co powiedziało źródło w CIA o sytuacji w Hong Kongu:

Niektórzy pracownicy CIA zostali złapani na gorącym uczynku, sfotografowani i zarejestrowani, gdy płacili 3000 dolarów hongkońskich za dzień tym na ulicy i 300 HKD za strajk okupacyjny na lotnisku.“

Teraz, “pięcioro z czołowych organizatorów zbiegło do USA, zawarli specjalne porozumienie o zmianie samolotu na Tajwanie” – informuje źródło.

Chińska tajna policja wdarła się w szeregi demonstrantów i ‘zabrała’ protestujących. Zostali oni zabrani w nieznane miejsca poza Hongkongiem. Czy zobaczymy ich ponownie?”- zastanawia się źródło.

Walka w Hong Kongu to tylko jedna z rzeczywistych wojen hybrydowych, które teraz mają miejsce między Chinami i USA, mówią źródła w CIA, następnym krokiem będzie próba zamknięcia systemu bankowego w Hong Kongu.

W drugim uderzeniu syjonistom w Hollywood i Big Tech, wspierany przez Google i Facebook światłowód z Los Angeles do Hong Kongu może być zablokowany przez prezydenta USA Donalda Trumpa w jego wojnie handlowej z Chinami” – powiedziały źródła w Pentagonie.

Trump ponagla również Francję, Wielką Brytanię, Niemcy i Japonię aby dać Rosji możliwość ponownego przystąpienia do G8 w ramach kampanii kuszenia Rosji odejścia od Chin, powiedziały źródła.

Rozpatrują oni również możliwość przyjęcia propozycji prezydenta Rosji Władimira Putina o sprzedaży rosyjskich hypersonicznych rakiet do USA w ramach tych wysiłków.

Zakup rosyjskich hypersonicznych rakiet “zmusi kompleks wojskowo-przemysłowy do odnowy, konkurowania, a także zatrzyma pogwałcenie amerykańskich podatników“, powiedziało źródła w Pentagonie.

Tymczasem na Bliskim Wschodzie, USA przygotowują się do szczytu między Trumpem i czołowym irańskim przywódcą Alim Chamenei, kładąc kres wojnie w Arabii Saudyjskiej przeciwko Huti, irańskim sojusznikom w Jemenie.

W nim czytamy: “Jemeńska wojna skończyła się dzięki zaawansowanym dronom Huti i rakietom z Iranu. W rezultacie, Arabia Saudyjska zmuszona jest prosić o pokój i być może, będzie musiała zapłacić odszkodowania.”

Tlący się konflikt na Ukrainie wydaje się również dobiegać końca.
Administracja prezydenta Ukrainy Vladimirs Zelenskyego wykazała rozsądne podejście i gotowość do kompromisu, w przeciwieństwie do swoich poprzedników” – czytamy w sobotnim oświadczeniu MSZ Rosji, według urzędnika Rosyjskiej Agencji Prasowej Tass.

https://tass.com/politics/1077084

Możliwe, że traktat pokojowy na Ukrainie pozwoli wielu aszkenezyjskim Żydom powrócić do swojej prawdziwej ojczyzny, którą jest Ukraina a nie z Izrael.

Na koniec w tym tygodniu możemy zauważyć, że system finansowy kontrolowany przez Chazarów staje się coraz bardziej niestabilny i może niespodziewania runąć w każdej chwili. Na wykresie poniżej pokazano jak rynek akcji nadal przeciwstawia się finansowej grawitacji i rośnie, nawet gdy fundusze nadal z niego uciekają.

https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/equity%20flows%20vs%20market.png?itok=KyhRU0Kj

Następny wykres pokazuje jak stało się to możliwe dzięki wykorzystaniu przez korporacje pieniędzy banków centralnych, z których duża część została pożyczona na ujemne stopy procentowe w celu odkupienia akcji własnych.

https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/total%20flows%20buyback.jpg?itok=yqR4URZ3

Innymi słowy, 700 lub coś koło tego, chazarskich bandytów, którzy są właścicielami zachodnich banków centralnych, drukuje pieniądze aby pożyczać sobie, aby mogli kupić więcej korporacji, które już posiadają. Tymczasem realna gospodarka wykazuje liczne oznaki upadku. To wygląda dla mnie na śmiertelną spiralę.

https://finance.yahoo.com/news/u-manufacturing-contracts-first-time-140000169.html
https://www.zerohedge.com/news/2019-09-03/28-signs-economic-doom-pivotal-month-september-begins

Ponadto, wygląda na to, że chazarska banda próbuje wyolbrzymić szkody wyrządzone przez huragan “Dorian“, aby oszukać firmy ubezpieczeniowe, które unikały ich zafałszowanego rynku akcji.

https://www.zerohedge.com/news/2019-09-02/dorian-could-cause-40-billion-insured-losses-ubs-analysts-warn

Zrobili to z 9/11, Fukushimą, Haiti i w innymi miejscami. Mam nadzieję, że tym razem ubezpieczyciele zmądrzeją i zapłacą tylko prawdziwym ofiarom huraganu.

Przy okazji, Tokio, gdzie mieszkam, zostało uderzone przez tajfun ostatniej nocy, ale przynajmniej co do mojej dzielnicy, to był po prostu zwykły sztorm, który nie spowodował żadnych realnych szkód.
 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/09/09/u-s-war-college-study-shows-95-100-probability-of-khazarian-mafia-defeat/

 

 

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
CHRISTOPHER Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
CHRISTOPHER
Gość
CHRISTOPHER

Thank you Benjamin so much.