Otwarcie na energie ET i kontakt ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Otwarcie na energie ET i kontakt ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Byliśmy podekscytowani przez dość długi czas w kwestii podzielenia się z wami następującą transmisją. Jesteśmy w stanie wykryć ogromny wzrost ogólnej wibracji ludzkiej zbiorowej świadomości i wiemy, że to się dzieje ponieważ wszyscy byliście o wiele bardziej otwarci niż kiedykolwiek wcześniej na przyjęcie energii, które pochodzą z innych części galaktyki. Otwartość ludzkości na obce energie nigdy nie było silniejsze i szersze. Widzimy jak wielu przyjmuje do siebie kontakt bardzo poważnie, a także widzimy jak wielu z waszych fizycznych pozaziemskich przyjaciół wnika w wasze życie, czyniąc swoją obecność znaną wam.

A potem oczywiście, jest energia pozaziemska, która pochodzi od takich kolektywów jak my. Mamy tą Arkturiańską energię, którą dostarczamy, nawet jeśli nie będziecie widzieć nas jak pojawiamy się w formie fizycznej, pojawiamy się przed wami. Otwartość, którą macie na kontakt pozaziemski, oczywiście, musi być oznaką ewolucji świadomości ponieważ pomysł o tym, że istnieją inne istoty z bardziej zaawansowaną technologią niż u was, może być dość przerażający. Wszyscy widzieliście filmy science fiction o inwazji tej lub innej grupy ET. Reptylianie zasłużyli na swoją reputację w całej historii Ziemi i ludzkości na Ziemi.

A jednak jesteście tu, gotowi i otwarci aby otrzymywać od swoich braci i sióstr, i większość z was nie widzi w nas zbawicieli ludzkości. Większość z was na tyle opanowana aby zrozumieć, że nie możemy być waszymi zbawicielami. Musimy pozwolić wam dokonać wyboru aby być umocnionymi, nie być pod czyjąś kontrolą i nie pozwolić sobą manipulować. To jest wybór, nawet jeśli wydaje się, że nie wybraliście tego ze swojego egoistycznego punktu widzenia. Zdecydowaliście się przyjść na ten świat i wcielić się w tym wymiarze aby uwolnić się od tych łańcuchów ucisku, dowiedzieć się kim naprawdę jesteście, umocnić siebie i zająć należne jej miejsce przy galaktycznym stole.

Fakt, że tak wielu z was chce zrobić dokładnie to o czym tutaj mówimy, bez zorganizowanej religii mówiącej, że jest to wspólny cel, jest dla nas niezwykle zachęcające. Nie macie papieża, który mówi wam w co wierzyć i do czego dążyć a jednak wszyscy doszliście do tych samych wniosków. Jak to zrobiliście? Weszliście w stan ciszy. Medytowaliście. Skierowaliście się do wnętrza siebie i znaleźliście prawdę, i znaleźliście to pragnienie aby być częścią czegoś większego. I możecie być pewni, że jesteście i wasza wola będzie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/opening-up-to-e-t-energies-contact-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Hits: 15

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o