[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Środa, 11 września 2019

 Archanioł Gabriel ~ Środa, 11 września 2019

 

 

Przez Shelley Young

Drodzy, możecie objąć swoje światło i nadal być sumienni w swoim procesie uzdrawiania. I nie musicie zawsze być w stanie wysokiej gotowości w kwestii co jest nie tak, żeby to zrobić.

Jeśli pracujecie z modelem poddania się, wiary, przepływu, zaufania, który nazywamy Boską Kombinacją, wszystko co potrzebuje uzdrowienia, uwolnienia lub waszego uznaniu, wyjdzie na pierwszy plan aby można było się tym zająć. Możecie poświęcić temu swoją miłującą uwagę a następnie skupić się z powrotem na tym świetle, którym jesteście.

Najpiękniejsze w tym jest to, że za każdym razem gdy z miłością doglądacie swoich potrzeb a następnie powracacie do domu, do uznania swego własnego, pięknego światła i wrodzonej pełni, poszerzacie swoją wiedzę o sobie, co w rezultacie wspiera wielkie przesunięcie świadomości na waszej planecie.

To podejście honoruje zarówno wasze ludzkie “ja” i wasze Boskie “Ja”, co wspiera was w nakierowaniu do waszych wyższych potencjałów i doświadczeń. To nie doprowadzi do duchowego ominięcia, a raczej do ominięcia strachu i wątpliwości, które trzymają was w ciągłym trybie wyszukiwania problemów.

To pozwala wam być kierowanymi przez niezwykle skuteczny system, który został opracowany aby w naturalny sposób dostarczyć do waszej świadomości wszystko czego możecie potrzebować dla rozwiązania z energetycznym wsparciem, które przychodzi z boskim czasem. -Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/09/11/daily-message-wednesday-september-11-2019/

 

 

 

Hits: 23

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o