[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Czwartek, 12 września 2019

 Archanioł Gabriel ~ Czwartek, 12 września 2019

 

 

Przez Shelley Young

Wielu z was uważa, że główna uwaga powinna być skupiona na Boskiej Kobiecości. Inni uważają, że główna uwaga powinna być skupiona na boskiej męskości. Co jeśli powiemy, że to i to?

To co chcemy abyście zrozumieli to, że boska kobiecość i boska męskość są aspektami boskiego przepływu.  Aspekt przepływu boskiej kobiecości jest to faza spokoju, faza gniazdowania, faza gromadzenia siły. Aspekt przepływu boskiej męskości jest to faza działania, umocnionego ruchu do przodu.

Żyjemy w czasach kiedy skupienie dla ekspansji i umocnienia   ludzkości będzie koncentrować się na integracji boskiej męskości. Będą i inne czasy kiedy on będzie koncentrować się na boskiej kobiecości. Niezależnie od tego jakiej płci jesteście, oba są integralną częścią waszej równowagi, wspierają ruch do przodu i ewolucję i są niezbędne dla ruchu w waszą prawdziwą moc.

Jeśli macie problemy z dowartościowaniem lub przyjmowaniem, możecie chcieć odkryć jak można zintegrować więcej swojej Boskiej Kobiecości. Jeśli macie problemy z podjęciem działania, kwestiami mocy lub wizją siebie jako umocnionego współtwórcy, możecie chcieć odkryć  jak można objąć   swoją boską męskość.

Widzicie? Obie prace są częścią różnych faz manifestacji i są istotnymi aspektami waszego wcielenia. Jedna z nich może być charakterystycznym motywem określonej energetycznej fazy, ale starać się objąć tylko jedną to zaprzeczanie drugiej. Będąc chętnymi uhonorować i zaakceptować obydwa  możecie uwzględnić i jedno i drugie jako część pięknej mozaiki, którą jesteście wy. -Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/09/12/daily-message-thursday-september-12-2019/

 

 

 

 

 

Hits: 11

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o