Małe cuda wokół was ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Małe cuda wokół was ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z procesu poznawania ludzkości na bardziej zażyłym poziomie niż moglibyśmy zanim tak wielu z was zaczęło otrzymywać nasze transmisje. Jedna sprawa to obserwować was z dystansu a co innego gdy przyjmujecie nasze przesłania, odpowiadacie na nie i łączycie się z nami bezpośrednio w sposób jaki to robicie.

Jesteśmy oczarowani potencjałem, który znajduje się wewnątrz ludzkości, który musi  jeszcze zostać wydobyty, ponieważ będziemy mieć unikalną przyjemność obserwowania jak odkrywacie ten potencjał a następnie odnosicie  z niego korzyści na duża skalę. Cieszymy się, że możemy zobaczyć co ludzkość będzie dalej robić, tak jak nie znamy ‘przyszłości’, podczas gdy jest przed wami wiele potencjalnych linii czasowych. I wiemy, że będziecie nadal dokonywać wyborów, które doprowadzą do duchowej ewolucji, która, oczywiście, jest ostatecznym celem na Ziemi. Jesteśmy pod wrażeniem waszej zdolności do radzenia sobie z unikalnymi wyzwaniami, które tworzycie dla siebie.

Wiemy, że wielu ludzi przez większość czasu opiera się na swoich umysłach i swoich działaniach ale stale jesteśmy zachęcani przez tych z was, którzy zostawiają te dwie typowe odpowiedzi na problemy. I zamiast tego zauważyliśmy, że wielu z was kieruje się do wnętrza, uwalnia, poddaje się i pozwala aby rozwiązania przyszły do was. Widzimy także jak   coraz więcej z was zmienia swoje spojrzenie na to co jest problemem w waszym życiu.

Zawsze będziecie kontynuować tworzenie problemów ponieważ dają one możliwości rozwoju, ale sposoby, którymi będziecie rozwiązywać takie sytuacje i scenariusze w swoim życiu będą nadal ewoluować razem z wami. Widzieliśmy tak wielu ludzi metaforycznie walących głową w mur, tylko po to aby się zatrzymać, poczuć ulgę a następnie wpuścić to o co prosili. Wszyscy wiecie o czym mówimy ponieważ jeśli docieramy do was, to robiliście to od czasu do czasu w swoim życiu.

Byliście gotowi zostawić najbardziej powszechne sposoby rozwiązywania trudnej sytuacji i byliście w stanie wpuścić trochę magii, która istnieje wszędzie wokół was. Jesteście twórcami swojej rzeczywistości ale wszyscy współtworzycie z istotami takimi jak my, które mogą pomóc w sposób jakiego nie możecie sobie wyobrazić. Tak więc, puszczanie i wpuszczanie nigdy nie było lepszą taktyką stawiania czoła temu co pojawia się w waszym życiu. Chcemy bić brawo tym z was, którzy zmieniają swoje podejście i chcemy zaprosić was do dzielenia się swoimi historiami z innymi aby mogli zobaczyć jak mało cudów dzieje się wokół nich,  każdego dnia, kiedy uwalniają kontrolę i wpuszczają potężne uniwersalne siły, które zawsze są tam aby pomagać.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/131518-2/

 

 

 

 

 

 

Hits: 19

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o