Romantyczne związki zmieniają się ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Romantyczne związki zmieniają się ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego postępu, który robicie w waszych wzajemnych relacjach. W ludzkiej zbiorowej świadomości nastąpiło głębsze zrozumienie granic, które są niezbędne w związku, a także potrzeby w komunikacji i wyrażania uczuć. To zwiększyło się w ostatnich miesiącach w waszym świecie. Staje się coraz bardziej powszechnie wiadome, że emocje są ważne i że trzeba je omawiać.

Jakiś czas temu jako kolektyw zdaliście sobie również sprawę z potrzeby niezależności i problematycznej natury współzależności. Tak więc widzimy, że wszyscy zmierzają w kierunku zdrowych relacji, gdzie zdajecie sobie sprawę, że nikt z was nie powinien uzupełniać innego.

Stajecie się również bardziej płynni i elastyczni w swoich wyobrażeniach o płci, a to oznacza, że mężczyzna lub męski w związku nie musi być jedynym żywicielem lub nawet tym, który zarabia większą część pieniędzy. I mówimy o relacjach gdzie jest ten kto identyfikuje się jako mężczyzna lub męski. Oczywiście są relacje, w których obie strony identyfikują się jako kobiece i z pewnością są bardzo obecne związki gdzie obie strony są w kobiecych ciałach, ale my po prostu wykorzystujemy tutaj przykład męskiego i mężczyzny aby zilustrować punkt widzenia.

Tak więc, kiedy jesteście bardziej elastyczni w kwestii kto robi pranie i kto myje naczynia, macie bardziej niż kooperatywny związek gdzie omawiacie te rzeczy. Nie musicie wchodzić w związki ze zrozumieniem tego, że zadania te przychodzą do ciebie z powodu twojej tożsamości płciowej i przychodzą do mnie z powodu mojej tożsamości płciowej. Zamiast tego widzimy progresywny sposób myślenia o tym co jest męskie a co żeńskie i tak dalej jest to kwestionowane, i wszyscy dajecie sobie szansę wyrazić to co chcecie fizycznie.

Teraz, tradycyjnie mielibyście człowieka, który identyfikuje się jako bardziej kobiecy, ten kto wyraża emocje i tego kto identyfikuje się jako bardziej męski, ten kto jest silnym i cichym typem, trzyma to wszystko w sobie i nie ma czasu na emocje. To trudne doświadczenie dla wszystkich zaangażowanych i jest to ten, którego czas minął, ponieważ ludzie we wszystkich dziedzinach życia uznają teraz znaczenie komunikowania i wyrażania uczuć.

Widzieliście też w okresie, w którym odkrywaliście różne typy romantycznych związków, tendencję do tego aby jeden człowiek cytował “noszę spodnie w rodzinie.”I dla wielu oznacza to, że jedna osoba jest dominująca a druga popychadłem. Widzimy coraz mniej jak godzicie się z dominującym partnerem.

A wszystko o czym mówimy, wykracza poza romantyczne związki i wchodzi w relacje między braćmi i siostrami, przyjaciółmi i wszystkimi rodzajami różnych typów relacji, które macie. Musi być równowaga. Musi być tam komunikacja i powinny być granice w chwilach gdy jeden człowiek próbuje utrzymać poziom dominacji nad drugim.

Tak więc zrozumienie tego wszystkiego przyczynia się do poprawy relacji między wami nawzajem i przybliża do poznania samych siebie jako całościowych, pełnych, suwerennych istot, które mogą wyrażać siebie, niezależnie od tego z kim lub z czym identyfikujecie się. I to jest dobre dla całej ludzkości a nie tylko dla wysokiego poziomu rozwodów, który macie wśród par. To jest dobre dla wszystkich rodzajów relacji i to jest coś co nadal będzie ewoluować, tak jak wy ewoluujecie.

A gdy widzicie jak relacje się zmieniają się i przesuwają, możecie być pewni, że dzieje się tak z powodu wzrostu ogólnej wibracji ludzkiego kolektywu. Są to bardzo obiecujące rzeczy, które widzimy i oczekujemy z niecierpliwością na to, dokąd wszyscy udacie się następnie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/romantic-relationships-are-changing-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 13

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o