Aktualizacja sytuacji (16.09.2019) – ” Bądźcie przygotowani!”

Aktualizacja sytuacji (16.09.2019) – ” Bądźcie przygotowani!”

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnie tygodnie sierpnia były dosłownie oznaczone ekstremalnym upałem. Ciemni ponownie naładowali Kwarantannę żywiołem ognia, tak że wszystko gotuje się na wszystkich poziomach. W tym samym czasie kabał próbuje wykorzystać te niefizyczne procesy aby rozpaczliwie wspomóc swoją agendę w fizyczności poprzez sztucznie stworzoną klimatyczną histerię i inne społeczne i polityczne środki nacisku.

Przede wszystkim, większość może sądzić, że takie działania jak spalanie kuli ziemskiej są zamierzone aby ostrzec przed zmianami klimatu i w ten sposób stworzyć pozytywny wpływ – w rzeczywistości to jest negatywny rytuał ognia i jest pożądany przez niektóre negatywne okultystyczne siły aby dosłownie podgrzać sprawy:

https://pbs.twimg.com/media/EC63GxxWwAAxG50.jpg

https://storage.googleapis.com/planet4-eu-unit-stateless/2019/09/19-09-03_J6B0091-LR-1024×683.jpg

 

Jeśli tego rodzaju “aktywizm” dzieje się w waszym rodzinnym mieście, najlepiej natychmiast energetycznie umieścić Słup Światła nad lokalizacją aby zneutralizować negatywne efekty.

Szczególnie w Europie, ludzie i (przede wszystkim) młodzież zostali poddani praniu mózgu o “stworzonej przez człowieka” zmianie klimatu a także o “otwartych społeczeństwach”, za pomocą tych samych metod propagandy, które naziści lub inne totalitarne systemy używały na swojej ludności.

W rezultacie niektóre dokonania teraz bardziej przypominają czasy przed 1945 roku niż rzeczywiste tolerancyjne społeczeństwa:

https://www.youtube.com/watch?v=vYQNcJvsR7I  (dostępne są angielskie napisy)

https://www.en24.news/2019/09/goebbels-comparisons-after-speech-against-right-2.html

 

Elektrowstrząsy wobec “innego myślenia” stają się tematem:

https://www.breitbart.com/europe/2019/08/19/italian-psychologist-proposes-electric-shock-treatment-to-eliminate-prejudices/

Zmiana klimatu jest nawet używana aby sprawić by kanibalizm był społecznie akceptowalny:

https://bigthink.com/surprising-science/swedish-scientist-eating-humans-climate-change

Jednym z głównych powodów dlaczego “4 (Reptyloidalna) Rzesza” musi być szybko ustanowiona w Europie prawdopodobnie jest fakt, że jeśli podążymy za pieniędzmi w sprawie Epsteina, to nieuchronnie kończy się w rękach europejskich elit i ich “chwiejnych” marionetek:

https://lauraloomer.us/2019/08/28/who-made-epstein-a-money-mogul-edgar-bronfman/#.XX-RPigza70

Tak więc, podczas gdy tonący kabał idzie Va-bank, Archonci także przeprowadzili pewną operację wewnątrz sieci aby jeszcze bardziej poszczuć ludzi przeciwko sobie. To dotyczy ogółu społeczeństwa (kwestie polityczne, agenda płci, debaty klimatyczne, imigracja, religia itp.) ale i własnemu otoczeniu, czy to w pracy, w rodzinie, a nawet w grupach Pracowników Światła … pamiętajcie o tym w przypadku gdy otaczający was ludzie zachowują się agresywnie.

 

Wrzesień to czas Upadku Atlantydy i stare urazy z tego okresu mogą pojawić się w wielu Gwiezdnych Nasionach. Oczywiście ciemni starają się wykorzystać te traumy aby spowodować pewne negatywne zachowania, więc należy również pamiętać i o tym.

Ponadto, niektóre z pozostałych na powierzchni mackowatych istot starają się dotrzeć do określonych kluczowych Pracowników Światła swoimi plazmowymi rękoma aby manipulować nimi lub porwać ich dusze a także wstawić negatywną istotę w Avatar, która następnie zaatakuje innych Pracowników Światła lub spowoduje problemy w grupach Pracowników Światła.

Dotknięte istoty też mogą zachowywać się bardzo agresywnie lub jakby były zamienione. Powinny one zostać ocalone przez innych Pracowników Światła poprzez energetyczna odcięcie plazmowe rąk, oczyszczanie chorego człowieka lub uwolnienie jego duszy od ciemnych sfer (można poprosić o wsparcie Sił Światła w każdej chwili).

Tymczasem pozytywne Siły neutralizacją szereg niefizycznych urządzeń stosowanych przez Archontów do napromieniowywania określonych grup Pracowników Światła, szczególnie na północnej półkuli planety. Ta broń może nawet powodować dreszcze i gorączkę u ofiar.

Przeróżni kluczowi Pracownicy Światła wciąż są zakładnikami Chimery i okultystycznych ciemnych sił. Szczególnie okultystyczne siły były prawdziwym problemem w przeszłości. Rasy takie Plejadianie nie mogły nic zrobić przeciwko nim ponieważ mimo, że Plejadianie są bardzo uduchowieni, bardziej specjalizują się w technologii.

 

Tak więc, aby konkurować z tymi okultystycznymi siłami, Galaktyczna Federacja posiada również w swoich szeregach rasy, które są mistrzami w dziedzinie okultyzmu i przybyły bardzo odległą drogę do tej galaktyki aby wziąć udział w wyzwoleniu Ziemi.

Nie wiele można o nich powiedzieć ale nawet pomimo faktu, że jest to pranie mózgu hollywoodzkich Iluminazi, niektóre filmy częściowo są bliskie temu co dzieje się na niefizycznych poziomach, gdy siły te są rozmieszczane przeciwko Archontom lub kabałowi:

 

 

Z punktu widzenia poprawy interakcji z naziemną załogą Siły Światła stworzyły również tak zwane strefy bezpieczeństwa zarówno w obszarach miejskich jak i wiejskich, w których Sieć jest nieco mniej aktywna niż w innych obszarach. Mieszkania lub domy wielu Gwiezdnych Nasion obecnie znajdują się wewnątrz takiej strefy.

 

Obecne miejsce powinno służyć jako schronienie i miejsce przygotowania do Wydarzenia, w czasie gdy świat zewnętrzny staje się coraz bardziej chaotyczny. Pozostały czas należy wykorzystać w celu dalszego oczyszczenia i uzdrowienia aby być przygotowanym do Ewakuacji na Świetlistych Statkach!

 

Ponadto, coraz więcej ludzi otrzymuje szczegółową wizję Wydarzenia i jak to wpłynie na ludność:

 

Ta wizja, narastający chaos na powierzchni i wiele widocznych procesów w Centrum Galaktyki to wyraźne oznaki tego, że jesteśmy coraz bliżej Wydarzenia:

https://universallighthous.wixsite.com/loveandlight/post/a-massive-flare-of-light-coming-from-the-center-of-our-galaxy-~-ancient-prophecy-the-sign-from-god?fbclid=IwAR1xx0-PnnrQ0VfIQpmwmdnOwqLLmhSZxg7tuDUjlkqo-iIbinUVo_0K_Ek

https://sputniknews.com/science/201909141076805365-supermassive-black-hole-in-the-center-of-our-galaxy-just-began-eating-matter-like-crazy/?fbclid=IwAR3H2B1YbLOSF8haXXf9KnlqYTn77CXTGg-pnmLnnCBuQ59lkGt4L8HMb2Q

 

Ważne jest aby na powierzchni byli ludzie, którzy są przebudzeni i mogą poradzić sobie z energiami gdy nadejdzie Kosmiczny Błysk ponieważ większość ludzi nie zrozumie co się z nimi dzieje i w pierwszej chwili będą zupełnie bezradni.

 

Nadejście fali wyklaruje wszystkie modele zachowania i programy Matrixa, tak jak gdy twardy dysk jest wymazywany/restartowany lub gdy wtyczka jest wyciągana z systemu – jak pokazano tutaj ale bez podatności na wypadki i bez całowania betonu:

 

 

Wydarzenie będzie oczywiście przyjemnym, entuzjastycznym doświadczeniem! Chodzi tylko o pokazanie, że większość ludności cały czas działała tylko jak roboty – puste avatary, sterowane zdalnie lub zajęte przez negatywne byty. Tak więc, że na początku gdy Światło się rozjaśni nie pozostanie wiele. Przede wszystkim, Dusza musi powracać powoli ponieważ nawet jej tam nie było większość czasu.

 

W związku z tym ludność będzie potrzebować pomocy od wcielonych Gwiezdnych Nasion, które duchowo są na tyle rozwinięte i czyste, że pozostaną one w świadomości i zachowają wspomnienia po Wydarzeniu aby być w stanie ostrożnie kierować i wyjaśnić sprawy ludzkości, która dopiero co się przebudzi z tysiącletniej śpiączki!

Na zakończenie tej aktualizacji: dziękuję bardzo za pytania, opinie i osobiste prośby! Ze względów bezpieczeństwa, wiadomości i komentarze pozostają jedynym kanałem komunikacji w tej chwili. Bardzo dziękuję za wyrozumiałość!

A teraz zakończmy jeszcze jednym inspirującym klipem od TruthEarthOrg i bądźmy skoncentrowani, spokojni i skupieni na misji kiedy przechodzimy przez ostatnie burze, które nieuchronnie doprowadzą nas do wyzwolenia planety:

 

 

 

 

 

Źródło: https://fm144.blogspot.com/2019/09/situation-update-16092019-be-prepared_16.html

 

 

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Alex Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Alex
Gość
Alex

NIECH SIĘ DZIEJE