Wzniesienie się wbrew waszym ciemiężycielom ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wzniesienie się wbrew waszym ciemiężycielom ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Byliśmy świadkami zmagań, które ludzkość znosiła będąc w ucisku i rozumiemy dlaczego tak wielu z jest wściekłych na tą opresję. Rozumiemy dlaczego jesteście wściekli na urzędników rządowych, kabała i negatywnie zorientowanych obcych, i czujemy współczucie dla was za to co przeżyliście tam na Ziemi. Wierzymy jednak, że możemy pomóc złagodzić cierpienia, których doświadczyliście, przypominając wam, że jesteście bardzo potężnymi istotami i że tworzycie swoją własną rzeczywistość.

W ten sposób cały ucisk, którego doświadczyliście był konieczny aby dać wam doświadczenia trzeciego i czwartego wymiaru, które byliście w stanie mieć tam na Ziemi. Gdyby nie ucisk, przeszlibyście bardzo szybko przez trzeci wymiar a wielu z was przeniosłoby się w piąty wymiar zanim reszta ludzkości byłaby gotowa. Widzieliśmy jak to się stało u Majów, na przykład, gdzie wielu Majów wzniosło się ponieważ byli po prostu gotowi na to. Gdyby to nadal trwało na Ziemi, mielibyście cywilizację za cywilizacją wznoszące się a ci, którym nie udało się inkarnować w rozwiniętej cywilizacji, musieliby znosić jeszcze więcej cierpienia i jeszcze więcej ucisku.

Tak więc ci z was, którzy utrzymywali przestrzeń dla całej ludzkości i utrzymywali wyższą wibrację, co robiliście dla swojego kolektywu, stworzyli tam równowagę a ta równowaga była konieczna aby dać wam wszystkim liczne doświadczenia, które chcieliście mieć przed przesunięciem. Pamiętajcie, że wszystko jest wyborem na jakimś poziomie. Tylko dlatego, że nie pamiętacie jak dokonaliście wyboru aby wcielić się tam i być uciskanym, to nie umniejsza wyboru. Teraz kiedy większość z was, którzy są przebudzeni, również zdała sobie sprawę ze swoich oprawców, odczuwacie silny gniew i chcecie sprawiedliwości. Chcecie aby zostali oni zniszczeni, zamknięci w więzieniu a niektórzy z was nawet oczekują ich śmierci jako niezbędnej kary za to co zrobili.

Ale to nie tak ewoluujecie i wznosicie się. Ewoluujecie i wznosicie się poprzez przebaczenie, współczucie i bezwarunkową miłość. A to przebaczenie staje się możliwe dzięki zrozumieniu tego, że potrzebowaliście ich aby grali rolę tych złych, ciemnych. Potrzebowaliście tego ucisku aby pozostać w czwartym i trzecim wymiarze wystarczająco długo aby mieć wspólne wydarzenie, które będzie Wniebowstąpieniem całej ludzkości znajdującej się na Ziemi.

Więc szukajcie tej wiedzy wewnątrz siebie, przetwórzcie swoje gniewne uczucia i przenieście się do miejsca przebaczenia i współczucia dla tych, którzy zdecydowali się grać swoje role i możemy was zapewnić, że te role nie są tak dobre w odczuciu jak można by podejrzewać. Posiadanie tej całej władzy i wszystkich tych pieniędzy nie ma sensu bez miłości. A niektóre z tych istot, które zostały waszymi prześladowcami, nawet doszły do takiego wniosku przez życia, którymi żyli i potrzebują takich jak wy, którzy obudzili się aby im wybaczyć. I to jest to co uważamy za konieczne do wzniesienia ludzkości.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/ascending-in-spite-of-your-oppressors-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Od 9225 Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Od 9225
Gość
Od 9225

99999999