O co tak naprawdę chodzi w waszym Wniebowstąpieniu ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

O co tak naprawdę chodzi w waszym Wniebowstąpieniu ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy w trakcie stawania się naszymi Nadduszami podczas gdy wy jesteście w procesie stawania się swoimi Wyższymi “Ja” i chcemy abyście zrozumieli jak błogosławieni jesteście dokonując tego przejścia, tak trudnego i stawiającego wyzwania jak i samo przesunięcie. Rozumiemy proces zrzucenia skóry aby narodzić się na nowo podczas gdy my przechodzimy przez coś podobnego w tym czasie. Doszliśmy do wniosku, że ten proces nie jest związany z odstąpieniem od naszej starej tożsamości jako Dziewięciowymiarowej Arkturiańskiej Rady. Jest to proces stawania się tym kim jesteśmy. Jest to proces rozszerzenia pojęcia o tym kim jesteśmy i stałego utrzymania tej wiedzy.

I dlatego, kiedy przechodzicie przez trudne doświadczenia, które macie i czujecie, że gubisz się w tym procesie, należy pamiętać, że doświadczenie, które posiadacie, to doświadczenie stawania się więcej a nie mniej. Wasze ego może kurczowo trzymać się tego kim byliście. Wasze ego oczywiście, może utożsamić się z tym aspektem was i traktować go jako najbardziej znaczący aspekt ale w takich chwilach ważne jest aby pamiętać, że w procesie stawania się chodzi o to aby zawierać więcej prawdziwego “Ja”. W związku z tym to co odrzucacie to fałszywe idee. Odrzucacie filtry, które uniemożliwiają wam wyraźnie widzieć siebie jako Istoty Światła i Miłości, którymi tak naprawdę jesteście.

Nie musicie mocować się ze sobą podczas tego procesu. Zamiast tego chcecie poddać się procesowi. Chcecie porzucić fałszywe “Ja” aby stać się bardziej swoimi pełnymi Jaźniami i czasami oznacza to zostawienie czegoś, co wykorzystywaliście aby utożsamiać się jako wy. To może być bardzo trudne dla waszej dumy aby zrozumieć, że nie jesteście swoimi osiągnięciami, swoimi dobrymi uczynkami i swoim statusem w świecie. Jesteście częścią czegoś co jest znacznie większe niż wszystkie te rzeczy razem wzięte i więcej.

I dlatego wszystkim wam bardzo przydatne jest widzieć siebie jako wasz świat, jako tę galaktykę, jako ten nasz Wszechświat i pozwolić sobie być w przepływie. To najlepsze doświadczenie, które możecie mieć i prędzej czy później nawet wasze ego uzna to jako prawdę. Stać się tym kim jesteście w rzeczywistości, to bardziej uwolnienie niż wspinanie się po drabinie i jeśli ta transmisja rezonuje z wami, to uwolniliście pojęcie i uwolniliście znacznie więcej tego co powstrzymało was w waszym rozwoju.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/what-your-ascension-is-really-about-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 22

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o