Pilne!!!! Medytacja Pokoju dla Syrii i Indo-Pakistańskiego konfliktu codziennie o 16:45 UTC

Pilne!!!! Medytacja Pokoju dla Syrii i Indo-Pakistańskiego konfliktu codziennie o 16:45 UTC

 

 

 

Mają miejsce nowe wydarzenia w stosunkach między Indiami i Pakistanem, a także między Syrią i Turcją.

W lutym 2019 r. w Kaszmirze doszło do ataku samobójczego na oddziały indyjskich policjantów. Napięcie szybko narastało między posiadającymi broń jądrową sąsiadami Indiami i Pakistanem po tym jak powietrzne walki między przeciwnikami zakończyły się komunikatem o utracie samolotów przez oba kraje. Dla zharmonizowania sytuacji została zorganizowana medytacja.

https://www.welovemassmeditation.com/2019/02/urgent-daily-meditation-for-india-and.html

5 sierpnia Indie unieważniły status autonomii stanu Dżammu i Kaszmir. Indyjski rząd wprowadził godzinę policyjną i zatrzymał prawie 4000 osób, w tym prawników i dziennikarzy.

Teraz Pakistan grozi Indiom, że konflikt na małą skalę między dwoma zagorzałymi wrogami może rozpalić wojnę nuklearną, która zabije setki milionów osób.

https://www.rt.com/news/470037-pakistan-kashmir-nuclear-war/

Tymczasem Turcja grozi jednostronnie inwazją na Syrię.

https://www.zerohedge.com/geopolitical/lira-slides-erdogan-vows-syria-invasion-safe-zone-come-suddenly

https://finance.yahoo.com/news/turkey-alone-syrian-buffer-erdogan-141005778.html

Jeśli plan Turcji zostanie realizowany, to doprowadzi do bezpośredniego konfliktu z amerykańskimi zdalnymi siłami w północno-wschodniej Syrii, zwłaszcza kurdyjskim oddziałem YPG zbrojnym ramieniem Syryjskich Sił Demokratycznych (SDF).

 

Źródło: Reuter (Link)

 

Turcja stara się również stworzyć strefę buforową o głębokości do 30 kilometrów od syryjskiego miasta Manbidż na Zachodnim brzegu rzeki Eufrat do irackiej granicy na wschodzie. To doprowadziłoby czystki etnicznej i gwałtownego demograficznego przesunięcia na ścinanie sunnicko arabskich Syryjczyków w głąb tradycyjnie kurdyjskiego obszaru.

Ważne jest aby pamiętać, że prawdziwą okultystyczną przyczyną syryjskiego konfliktu jest walka o syryjski Wir Bogini, który jest jednym z najważniejszych kluczowych punktów energetycznych w planetarnej sieci energetycznej.

Ten kto kontroluje ten energetyczny punkt jest bardzo blisko do kontrolowania większością systemów linii energetycznych na powierzchni planety. Ten kto kontroluje system linii energetycznych ma bezpośredni dostęp do globalnej świadomości ludzkości.

http://2012portal.blogspot.com/2016/04/the-syria-pentagram.html

 

Ponadto, Manbidż był ośrodkiem kultu syryjskiej Bogini płodności Atargatis a jej pierwotna energia jest jednym z kluczowych energii dla pokojowego przejścia do społeczeństwo po-Wydarzeniu.

http://2012portal.blogspot.com/2019/09/the-shift.html

https://en.wikipedia.org/wiki/Manbij

Dlatego mamy zamiar zorganizować pilną medytację codziennie o 16:45 UTC  (18:45 czasu letniego w Polsce) aby pomóc w złagodzeniu napięcia i zapobiec dużemu konfliktowi w Syrii i między Indiami a Pakistanem.

Oto link dp wydarzenia na Facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/2588991011161374/

Oto link do playlisty YouTube przewodników audio dla tej medytacji:

http://bit.ly/2YhMNJ1

Możecie zastąpić wyrażenie “sytuacja w Iranie” na “sytuacje w Syrii i pomiędzy Indiami a Pakistanem.” w kroku 2 i 5 instrukcji dotyczącej medytacji, a także zastąpić wyrażenie “konflikt irański” na “konflikty/ów w Syrii i pomiędzy Indiami a Pakistanem” w kroku 4 i 5.

 

Instrukcje dla tej medytacji: (zalecany czas dla tej medytacji to 15 minut)

 

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję przyniesienia pokoju i uzdrowienia sytuacji w Syrii i pomiędzy Indiami a Pakistanem.

3. Wizualizuj filar różowego Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca a następnie schodzący w dół  poprzez twoje ciało do centrum Ziemi.

4. Wizualizuj to Światło przepływające przez twoje serce a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich zaangażowanych w konflikty w Syrii i pomiędzy Indiami a Pakistanem, harmonizując wszystkich i przynosząc pokój. Następnie niech to różowe Światło płynie dalej uzdrawiając wszystkie inne konflikty na całym świecie.

5. Poproś obecność Bogini (boska kobiecość) aby skierowała energie pokoju i harmonii na wszystkie nierozwiązane sytuacje dotyczące konfliktów w Syrii i pomiędzy Indiami a Pakistanem i wszystkich zaangażowanych w nie. Pozwól tym energiom płynąć dalej i uzdrowić wszystkie inne konflikty na całym świecie. Następnie niech te energie płyną przez twoje serce a następnie przez twoje ręce do tej sytuacji w Iranie przez kilka minut.

Bogini chce pokoju i pokój będzie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2019/10/urgent-peace-meditation-for-syria-and.html

 

 

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
trackback