Staramy się wprowadzić was w trans ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Staramy się wprowadzić was w trans ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Bardzo uważnie wysłuchaliśmy waszych próśb o pomoc a także kontaktujemy się z wieloma z was w nocy kiedy opuszczacie swoje ciało i przychodzicie do nas na planie astralnym. Wiemy czego chcecie i rozumiemy czego potrzebujecie. Kontaktujemy się również z innymi istotami aby wypracować najlepsze sposoby, aby dać wam to o co prosiliście gdy jesteście w miejscu gdzie możecie to otrzymać. Nie różnimy się od innych sił w tym wszechświecie. Nie możemy naruszyć prawa tego wszechświata. Prawa stanowią, że jeśli nie jesteście dopasowani wibracyjnie do czegoś, nie otrzymacie tego.

Dlatego w rzeczywistości naszym głównym celem jest doprowadzić was do wyższego wibracyjnie stanu bycia abyście mogli uzyskać to o co prosiliście i co zostało przyznane przez nas i istoty, z którymi pracujemy w harmonii. Jak możemy pomóc wam wejść w stan wyższej wibracji, możecie się zastanawiać. Więc, oczywiście robimy to poprzez te transmisje. Oferujemy energię o wysokiej wibracyjnie częstotliwości poprzez ten kanał a energia ta jest przeznaczona dla wszystkich aby ją napotkać. Wiemy, że chcecie się z nami spotkać i można spotkać się z nami podnosząc swoje wibracje aby być w harmonii z tą energią.

Przesyłamy wam również wibracje, które mogą być wchłonięte w każdej chwili, nawet gdy nie przechodzimy przez ten konkretny kanał. Teraz, mówimy wam to ponieważ chcemy zwiększyć wasze oczekiwania uzyskania tego o co prosiliście energetycznie. Także mówimy wam to ponieważ to prawda, ale wiedza, że to prawda powinna pomóc wam wejść w stan wyższej częstotliwości. I znowu, to naprawdę zależy od was aby dopasować się do tego o co prosiliście.

Czy otrzymacie to o co prosiliście czy nie spoczywa na waszych barkach a my jesteśmy tymi, którzy stoją za wami i masują te barki aby je rozluźniać. Staramy się zahipnotyzować was. Staramy się wprowadzić was w stan transu abyście modli zrelaksować się, zrzucić ciężar, który często dźwigacie i otrzymać to co my i inni podobni do nas, oferujemy. Macie również wiele sposobów aby to zrobić. Macie swoje własne metody zwiększenia wibracji. Jesteśmy jednym ze sposobów osiągnięcia tego wysoko wibracyjnego stanu. Macie ich tak wiele a kiedy skłaniacie się w ich kierunku w naturalny sposób, wasza wibracje w naturalny sposób podnosi się i to właśnie wtedy możemy wpuścić ukradkiem energie, o których wiemy, że chcecie i potrzebujecie.

I nadal będziemy to robić, niezależnie od tego czy nadal będziecie otrzymywać te transmisje świadomie lub nie. Taka jest nasza umowa z ludzkością. Jesteśmy tutaj aby pomóc wam podnieść swoją świadomość. Jesteśmy tutaj aby pomóc wam stać się duchowymi nauczycielami a wy tam robicie całą ciężką pracę życia w bardzo spolaryzowanym fizycznym otoczeniu i doceniamy, że gracie swoją rolę. My oczywiście, jesteśmy w Zespole Ludzkości i Zespole Ziemi, i zawsze będziemy.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/we-seek-to-put-you-in-a-trance-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Hits: 22

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o