Skąd wiemy, że przesuwacie się ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Skąd wiemy, że przesuwacie się ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępu, który widzimy, jak wszyscy dokonujecie tam na Ziemi i będziemy nadal oferować naszą pomoc. Oferujemy wam swoją pomoc nie dlatego, że uważamy, że jest wam potrzebna. Oferujemy swoją pomoc ponieważ lubimy być częścią czegoś tak wielkiego jak przesunięcie,  którego dokonujecie. Wspominaliśmy już wcześniej, że my również dokonujemy przesunięcia ale nasze przesunięcie jest znacznie mniej intensywne i znaczące niż przesunięcie z trójwymiarowego zakresu częstotliwości w pięciowymiarowy zakres częstotliwości.

Robicie wielki skok do przodu a poszerzenie waszej świadomości jest to coś co trzeba zobaczyć. I dlatego lubimy uczestniczyć w tym tyle ile możemy, nie dlatego, że chcemy wziąć na siebie jakiekolwiek  zasługi ale dlatego, że lubimy wiedzieć, że mamy cel i wiemy, że wszyscy odniesiecie korzyści z naszej perspektywy i doświadczenia. Jest w tym coś bardzo satysfakcjonującego i wiemy, że ci z was, którzy otrzymują tą transmisję mogą identyfikować się z tym, o czym tu mówimy.

Jesteście tymi, którzy radują się służąc przez wzgląd na służbę. Czerpiecie radość widząc jak inni odnoszą sukcesy i będąc częścią ruchu do przodu w czyjejś podróży. Wiemy, że to prawda z waszych słów, waszych działań, waszych myśli i pytań, które nam zadajecie.

Pragnienie, które ci z was, którzy są przebudzeni  mają aby służyć, jest jednym z powodów dlaczego jesteśmy bardzo zadowoleni z waszych postępów. To pokazuje, że ewoluowaliście poza zwykłe pragnienie przetrwania lub pragnienie aby   członkowie waszej rodziny przetrwali. Ewoluowaliście poza ramy prostego pragnienia aby uzyskać jak najwięcej rzeczy i życiem odpoczynku i to pokazuje nam jak daleko zaszliście.

Teraz gdy mówimy to,   zdajemy sobie również sprawę, że są jeszcze niektórzy z was, którzy nie czują, że robicie wystarczająco lub że   wiecie dokładnie co robić. I chcemy powiedzieć, że jest w porządku abyście po prostu nadal koncentrowali się na rozwoju swojej świadomości. Chcemy powiedzieć wam, że  robicie wiele wysyłając światło i miłość w te miejsca gdzie wiecie, że jest to  najbardziej potrzebne i chcemy powiedzieć, że duża część tego co zamierzasz zrobić dla swoich współbraci dopiero nadejdzie. Znajdziecie się w sytuacji kiedy będą przychodzić ludzie poszukujący swojej rady, pocieszających słów i uścisków i z radością dacie to wszystko.

Jesteście powodem, dla którego jesteśmy tak ufni w stosunku do reszty ludzkości i jej podróży. To dlatego, że mają tych z was, którzy są przebudzeni, aby na nich polegać kiedy przechodzą przez swoje objawy wniebowstąpienia lub mają doświadczenia, których nie mogą wyjaśnić. I w ten sposób widzimy was jako przedłużenie nas. Widzimy was jako załogę naziemną, która jest w stanie wyrazić słowem i czynem to co chcemy dać, i widzimy coraz więcej was działających z tego miejsca, chętnych do pomocy na co dzień, i nic nie przynosi nam więcej radości niż   oglądanie tego.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/how-we-know-youre-shifting-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 21

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o