[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 7 października 2019

 Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 7 października 2019

 

 

Przez Shelley Young

Istnieje piękne ty, które znajduje się pod wieloma warstwami oczekiwań społecznych, starych systemów wierzeń, uwarunkowań rodzinnych i własnych narzuconych sobie lęków i wątpliwości. Ze względu na pracę związaną z przesunięciem, uwolnieniem i integracją, którą starannie wykonaliście, możecie teraz uzyskać dostęp do coraz więcej tego prawdziwego siebie.

Gorąco zachęcamy do przebywania i obcowania z tą czystą esencją. Co naprawdę kochacie? Co was interesuje? Jaki wkład chcielibyście zaoferować światu? Jaka jest   misja waszej duszy? Co sprawia wam radość? Jak naprawdę chcecie wyrazić siebie? Jakie doświadczenia chcielibyście mieć? Czego chcielibyście spróbować?

Nadszedł czas aby poznać siebie głębiej niż kiedykolwiek wcześniej, Drodzy, ponieważ z tej przestrzeni łączenia się, akceptacji i uhonorowania siebie będziecie lśnić swoim najjaśniejszym światłem jako najprawdziwszym wyrazem siebie, który następnie przyciągnie do was doświadczenia, których od zawsze szukała wasza dusza. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/10/07/daily-message-monday-october-7-2019/

 

 

 

 

Hits: 14

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o