Ogromne zmiany na Ziemi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Ogromne zmiany na Ziemi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Czujemy pewną pilność ze strony ludzkości jeśli chodzi o duże zmianach, które nadchodzą w waszym świecie. Oczywiście nadchodzą ogromne zmiany ponieważ wszyscy rozwijacie swoją świadomość. Masowe zmiany nie przychodzą aby sprawić by wszystko stało się lepsze dla tych, którzy nie wykonują pracy nad sobą, którą mają zrobić i dla której wcielili się aby wykonać w tym życiu. Tak więc, patrzenie na ogromne zmiany w waszym świecie jak na odpowiedź na problem jest nie rozumieciem co leży u podstaw wszystkiego. Podstawą jest świadomość, która utrzymujecie.

Możecie zademonstrować sobie tę prawdę w każdej chwili, kiedy tylko chcecie. Wszystko co musicie zrobić, to pozwolić swojej normalnej i naturalnej reakcji na coś być tym czym jest, a następnie zmienić swoje postrzeganie odchodząc od niego i widząc duży obraz. A kiedy to robicie, wiecie, że wszystko się zmieniło ponieważ wy zmieniliście się. Można to zrobić z każdą małą okolicznością w swoim życiu. Dlatego kiedy dojdzie do masowych zmian, które wszyscy chcecie zobaczyć w swoim świecie, musicie przyznać, że zmiana świadomości ludzkości jest prekursorem tych zmian.

Teraz, jako jednostki możecie oglądać się poza siebie na znaczące zmiany w waszej gospodarce, w waszych rządach, waszych systemach edukacji i tak dalej, lub możecie odczuwać te zmiany wewnątrz siebie i nieść światło i miłość, które możecie znaleźć wewnątrz siebie aby inni mogli skorzystać z waszej poszerzonej świadomości, z waszej nowej perspektywy. Wiemy, że byłoby miło obudzić się pewnego ranka i usłyszeć, że ta poważna zmiana nastąpiła w waszym świecie. Nagle, na przykład, wolna energia staje się dostępna w waszym świecie i każdy może uzyskać do niej dostęp.

Czysta energia, która rozwiązuje wszelkie potrzeby dla paliw kopalnych byłaby czymś co większość ludzi powitałaby z otwartymi ramionami i ten dzień się zbliża. Ale zanim ten dzień nadejdzie będziecie zmieniać się wewnętrznie, zarządzać czystą energią, by tak rzec, wewnątrz siebie i będziecie wspólnie tworzyć tę rzeczywistość. Nie musicie być niecierpliwi w kwestii tych zmieniających się energii i okoliczności, których chcecie doświadczyć na zewnątrz siebie. Możecie wejść do wnętrza siebie już teraz i znaleźć tę czystą energię wewnątrz aby przeniknąć wasz system, i możecie tworzyć świat zewnętrzny aby odzwierciedlić tę pracę, którą wykonaliście a inni pójdą w wasze ślady.

Stworzycie oddolny ruch, który nie ma nic wspólnego z polityką i wszystkim co związane z ludźmi. W ten sposób stworzycie zmiany, wielkie zmiany, które chcecie zobaczyć w swoim świecie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/massive-changes-on-earth-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 21

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o