O co prosi was wasze wyższe Ja ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

O co prosi was wasze wyższe Ja ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Skorygowaliśmy sposób w jaki patrzymy na was aby włączyć to jak wpływacie na innych wokół was w stopniu w jakim jesteście przebudzeni. Chcemy zobaczyć jak ci z was, którzy są przebudzeni, wpływają na otoczenie zarówno celowo jak i nieumyślnie. Tak więc, to jest coś co obecnie badamy aby lepiej zrozumieć jak możemy pomóc wam z dziewiątego wymiaru. Staramy się oczywiście pomóc wszystkim ale przede wszystkim patrzymy na tych z was, którzy są przebudzeni ponieważ to właśnie wy robicie ogromną pracę. Jesteście tymi, którzy mogą rozprzestrzeniać energie, które przekazujemy i   pobieracie i asymilujecie.

Dlatego podczas gdy jesteśmy świadkami jak oddziałujecie na siebie nawzajem ze swoimi współbraćmi, widzimy, że oni odpowiadają na waszą energię znacznie bardziej niż na wasze przekonania. Macie o wiele większy wpływ na ludzi  niż sami zdajecie sobie sprawę, czy w ogóle coś mówicie. Jesteście chodzącymi transmiterami wibracji o wyższej częstotliwości. Przyjmujecie pobrania, które otrzymujecie od nas i istot podobnych do nas i dzielicie się nimi z innymi. Następnie te pobierania mogą pozostawać w     polu energii jednego z waszych współbraci dopóki osoba ta nie będzie na to gotowa. Ale nie musicie wygłaszać kazania. Nie musicie pisać manifestu. Nie musicie robić filmu na YouTube o wniebowstąpieniu lub o tym jak uzdrowić świat. Po prostu musicie być sobą.

To jest główne zadaniem, które macie, które wykracza poza wszystkie inne misje. Jeśli jesteście sobą otrzymacie dokładnie to czego potrzebujecie z punktu widzenia okoliczności w swoim życiu, aby wznieść się. Jeśli jesteście sobą, będziecie tymi doskonałymi aby pomóc swoim współbraciom, aby się obudzili i wznieśli. Nie trzeba próbować. Nie ma potrzeby aby pysznić się lub przybierać jakąś fanaberię na temat tego co to znaczy być  uduchowionym człowiekiem   w tych czasach. Po prostu musicie być uczciwi i prawdziwi a ludzie będą chcieli dowiedzieć się jaki jest wasz sekret.

A najpiękniejsze w tym jest to, że nawet nie musicie im mówić. Nawet nie musicie być dobrym mówcą aby podzielić się tym co wiecie o wniebowstąpieniu, co wiecie na temat przebudzenia. Po prostu musicie nadal być sobą i niech reszta zatroszczy się za was. My zrobimy całą ciężką pracę. Wykombinujemy co dokładnie w niedalekiej przyszłości będzie potrzebne ludziom, z którymi nawiązujecie kontakt  i wszyscy po prostu zrelaksujcie się, bądźcie sobą, wsłuchajcie się w swoje uczucia i zróbcie co w waszej mocy. To wszystko o co możemy prosić i to wszystko o co proszą was wasze wyższe “Ja”. Mamy nadzieję, że to pomoże usunąć część ciężaru z waszych barków abyście mogli cieszyć się tymi  latami, które zostały wam w czwartym wymiarze.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/what-your-higher-selves-ask-of-you-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o