Powrót do domu, do Źródła ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Powrót do domu, do Źródła ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Wysoko cenimy stopień, do którego wszyscy jesteście gotowi aby przejść ze świadomością, że jesteście Istotami Energii Źródła. Byliśmy świadkami tego jak czuliście taką rozpacz z powodu tego uczucia rozłąki i samotności, i wiemy, że ludzkość zaszła z tą wiedzą dalej niż każda inna istota w galaktyce w humanoidalnej formie. Bardzo chcemy abyście uświadomili sobie kim naprawdę jesteście i możemy powiedzieć wam, że jesteście aspektami Źródła do końca świata, jak to ujmujecie, ale to nie przyniesie wam żadnych korzyści. To nawet nie przyniesie wam żadnej korzyści nawet jeśli tylko pomyślicie o tym lub umieścicie to na kubku od kawy aby przypominać sobie o tym. Potrzebujecie więcej niż to. Musicie poczuć, że wróciliście z powrotem do domu.

To jest to uczucie, którego szukacie. Widzicie, odsunięcie się od Źródła jest jak opuszczenie gniazda. Nie wiecie jak daleko zajdziecie, z jakimi niebezpieczeństwami spotkacie się i czasami wydaje wam się, że nie będziecie w stanie znaleźć drogi powrotnej. Gdy oddzieliliście swoją świadomość od Źródła, to było podobne doświadczenie i niektórzy z was czuli, że włóczyli się po galaktyce od momentu swojego pierwszego fizycznego wcielenia. Inni uważają, że dom to inna planeta w układzie gwiezdnym i czują, że będą mieć to uczucie domu tylko wtedy gdy wrócą do tego systemu gwiezdnego, z którego pochodzą.

Ale zdajemy sobie sprawę czego tak naprawdę chcecie i czego potrzebujecie. Chcecie poczuć, że nigdy nie opuściliście gniazda Energii Źródła a prawda jest taka, że nigdy tego nie zrobiliście. Wszystko jest Źródłem, tak więc nigdy nie mogliście tak naprawdę opuścić, ale stworzyliśmy sobie wrażenie, że jesteście małymi, nieistotnymi, egoistycznymi istotami żyjącymi krótko i to było bardzo trudne aby przywrócić swoje poczucie domu. Jesteście tam aby tego doświadczyć. To jest nieuniknione i to jest wasze przyrodzone prawo aby czuć to i pozwolić temu zagłębić się, instynktownie. Więc jak to robicie? Jak można dostać się tam z tej otchłani rozpaczy?

To będzie łatwiej powiedzieć niż zrobić i przyznajemy to jeszcze przed tym zanim to powiemy. Poczucie domu, poczucie Źródła i poczucie, że zawsze jesteście połączeni, to jest to co uzyskujecie kiedy puścicie wszystko, co jest sprzeczne z tym czego pragniecie doświadczyć. Trzeba puścić logikę. Trzeba puścić teorie, które mówią, że wszystko jest tam przypadkowo. Trzeba wrócić do centrum, w swój wewnętrzny świat, bo właśnie tam możecie naprawdę poczuć i doświadczyć tego. I wtedy możecie podzielić się tym ze wszystkimi na Ziemi, ponieważ gdy doświadczycie tego zdacie sobie sprawę, że to jest to czego brakowało w życiu innych ludzi.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/returning-home-to-source-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o