[Portal] ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! SREBRNY WYZWALACZ 11-11-2019

ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! SREBRNY WYZWALACZ 11-11-2019

 

 

 

Nadszedł czas aby ponownie podjąć działanie! Nadszedł czas aby wziąć losy świata w nasze własne ręce! Wszyscy zgadzamy się z tym, że proces planetarnego wyzwolenia trwa zbyt długo. To jest nasza szansa aby wspólnie przyspieszyć ten proces. Dlatego wykorzystamy okazję tranzytu Merkurego 11 listopada aby stworzyć portal, przez który zjednoczymy naszą świadomość i oświecimy energię światowego systemu finansowego.

Rozprzestrzeniajcie to wirusowo! Podzielcie się tym na całym świecie! Umieśćcie to na swoich stronach internetowych i blogach. Zaproście duchowe grupy aby dołączyły do nas. Jeśli znacie alternatywne środki masowego przekazu, możecie wysłać to do nich. Możecie utworzyć wydarzenie na Facebooku dla lokalnej grupy ludzi, którzy robią to w waszej części świata. Potrzebujemy również jednej głównej grupy na Facebooku dla tego wydarzenia. Możecie stworzyć film o tym i umieścić go na Youtube.

Badania naukowe potwierdziły pozytywny wpływ masowych medytacji i aktywacji na społeczeństwo ludzkie, więc każdy z was kto będzie uczestniczył w tej aktywacji może naprawdę pomóc nam przybliżyć Przełom:

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

Ta aktywacja pomoże Siłom Światła uziemić energię światła na powierzchni planety aby rozwiązać impas wewnątrz niewolniczego opartego na długu systemu finansowego, w końcu uwalniając ludzkość. Liczba osób wykonujących tą aktywację jest jedynym najbardziej wpływowych czynników w mocy populacji ludzkiej na powierzchni w celu przyspieszenia procesu.

Możemy osiągnąć masę krytyczną w 144 000 osób wykonujących tą aktywację! To stworzy masową reakcję łańcuchową uzdrowienia w polu energetycznym na całym świecie.

11 listopada jest to coroczny dzień portalu 11:11, a w tym roku to także Dzień rzadkiego tranzytu Merkurego poprzez Słońce:

https://earthsky.org/?p=316375

http://www.eclipsewise.com/oh/tm2019.html

Jeśli planujecie obserwować tranzyt własnymi oczami lub teleskopem nigdy nie patrzcie bezpośrednio na Słońce, to może uszkodzić wzrok jak to już zostało wyraźnie stwierdzone podczas poprzedniego tranzytu w 2016 roku:

http://www.theskyscrapers.org/transit-of-mercury-2016-an-infrequent-astronomical-event

Tranzyty Merkurego przez Słońce są bardzo rzadkie a następny wydarzy się w 2032 roku. Tranzyt 11 listopada 2019 roku będzie najbardziej precyzyjną koniunkcją Merkurego i Słońca w 21 wieku, ponieważ Merkury będzie znajdować się w odległości zaledwie 76 łukowych sekund od geometrycznego centrum Słońca na szczycie tranzytu widzianego z Ziemi.

Astrologicznie tranzyty Merkurego przez Słońce to najlepsze możliwe chwile dla wszystkiego co jest związane z finansami.

Wszyscy wiemy, że obecny system finansowy jest niesprawiedliwy i że w rzeczywistości został zaprojektowany dla zniewolenia ludzkości.

Nadchodzący systemowy upadek obecnego systemu finansowego jest w rzeczywistości zawaleniem się bańki niewolnictwa opartego na długu:

http://charleshughsmith.blogspot.com/2019/09/financial-storm-clouds-gather.html

Aktualne wstrząsy na rynku REPO są tylko wierzchołkiem góry lodowej fundamentalnej niestabilności systemu. Megabank stojący za tymi wstrząsami to JP Morgan, bank samego centrum światowego systemu finansowego:

https://www.zerohedge.com/markets/here-megabank-behind-septembers-repo-shock

Kolejną strukturalną słabością obecnego systemu jest duża liczba fałszywych amerykańskich banknotów. Jeśli ta informacja trafi do głównego nurtu może to podważyć zaufanie do dolara jako światowej waluty rezerwowej:

Someone has been producing highest quality fake US notes for decades and the US can’t afford to call them out on this.

O wiele większe zagrożenie dla obecnego systemu finansowego to kwantowe superkomputery, które mogą łatwo złamać wszystkie szyfry chroniące dane finansowe zapisane na superkomputerach w centralnych bankach i innych instytucjach finansowych:

https://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/features/quantum-apocalypse-computers-affect-internet-bitcoin-governments-a9143171.html

How quantum will change everything (including banking, money and security)

https://science.news/2019-09-22-google-quantum-supremacy-the-end-of-encryption-security-for-cryptocurrency.html

Komputery kwantowe, które mogą złamać wszystkie szyfrowania klasy wojskowej i teoretycznie mogą przejąć obecny system finansowy są już tutaj:

https://www.science.news/2019-09-24-d-wave-2000-qubit-quantum-computing-encryption.html

 

Teoretycznie, każdy mógł skorzystać z tej kwantowej mocy obliczeniowej, po prostu rejestrując się na serwery w chmurze tutaj ( pierwsza minuta czasu obliczeń kwantowych jest darmowa!):

https://www.dwavesys.com/take-leap

Przebudzona część populacji ludzkiej wymaga zabezpieczenia przed systemowym  załamaniem systemu finansowego.

Dlatego Siły Światła proszą wszystkich, którzy czują się prowadzeni aby kupić tyle srebra ile czują się prowadzeni w dniu tranzytu Merkurego w poniedziałek, 11 listopada 2019 roku. Bardzo ważne jest aby zakupić srebro (fizycznie lub online) 11 listopada a NIE przed lub po, aby zapewnić spójność i efektywność harmoniczną naszego działania.

Ci, którzy nie mają dużo pieniędzy muszą wiedzieć, że srebrne monety nie są drogie. Można kupić jedną srebrną monetę ważącą pół uncji za około 12 dolarów, co równa się kilku kawom w Starbucks.

Ci, którzy czują się prowadzeni mogą kupić wystarczająco srebra aby mieć zasoby finansowe na około 1-2 tygodni (przewidywany czas resetu po systemowym finansowym załamaniu).

Ci, którzy chcieliby zainwestować mogą kupić więcej srebra, podczas gdy srebro jest niedowartościowanym aktywem i cena najprawdopodobniej wzrośnie:

https://www.silver-phoenix500.com/article/silver-strategic-metal-and-why-prices-will-soar

Duzi inwestorzy, którzy czytają tego bloga, którzy chcieliby uczestniczyć, muszą kupić fizyczne srebro, które powinno być przechowywane w ich własnym miejscu a nie papier na srebro, taki jak ETF lub ETN.

Możecie kupić srebro w postaci monet lub sztabek u lokalnego dealera, online, na ebay lub w banku:

https://goldsilver.com/blog/how-where-to-buy-silver-coins/

 

Jeśli masa krytyczna 144 000 osób kupi srebro 11 listopada, to stworzy odpowiedni wyzwalacz dla globalnego ujawnienia manipulacji cenami złota i srebra ze strony JP Morgan:

https://www.zerohedge.com/markets/three-jpmorgan-traders-charged-massive-gold-market-manipulation-fraud

http://www.roadtoroota.com/public/94.cfm

W połowie lat 1970-tych bracia Hunt prawie zdominowali rynek srebra przez kilka lat przeciwko globalnemu kabałowi:

https://www.gold-eagle.com/article/money-then-and-now

Jeśli kilku braci może to zrobić, czy możecie sobie wyobrazić jaka jest nasza zbiorowa siła!

Jeśli ta wiedza dotrze do światowej świadomości głównego nurtu, to stworzy niektóre z niezbędnych warunków dla globalnego finansowego Resetu, który ustanowi nowe podstawy sprawiedliwego systemu finansowego.

Ezoterycznie mówiąc, srebro to metal, który łączy nas z obfitością i z energią Bogini:

https://www.indigomoonjewels.com/blogs/news/silver-metaphysical-properties-and-powers

 

Mówiąc energetycznie, zakup srebra będzie symbolicznym aktem przyniesienia obfitości do swojego życia.

Przeprowadzimy również masową medytację, która będzie energetycznie wspierać nasze działania fizycznego zakupu srebra.

Celem naszej medytacji jest zakotwiczenie jak największej ilości Światła w globalnym systemie finansowym aby ułatwić i zharmonizować przejście.

Będziemy wykonywać tę medytację w momencie maksimum tranzytu Merkurego w poniedziałek, 11 listopada, 15: 15 GMT w Londynie. To jest 11:15 pm CST w Tajpej i Pekinie, 5:15 pm EET w Kairze, 4:15 CET w Paryżu, 10:15 EST w Nowym Jorku, 9:15 am CST w Chicago, 8:15 am MST w Denver i o 7:15 am PST w Los Angeles. W Japonii i Australii będzie już 12 listopada i medytacja odbędzie się o 2: 15 AEST w Sydney i 0:15 am JST w Tokio,  16:15 w Polsce.

Możecie sprawdzić czas medytacji dla swojej strefy czasowej tutaj:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=SILVER+TRIGGER&iso=20191111T151515&p1=136&am=20

Playlista z przewodnikami audio na YouTube:

 https://www.youtube.com/watch?v=_wxW6knCGO4&list=PLVOwQLKLBlsO4T0VL59PGo8eE57cjetZG

 

 

 

Instrukcje:

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji jako narzędzia aby przynieść Światło do światowego systemu finansowego.

3. Wizualizuj filar lśniącego, białego Światła emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca, następnie rozprzestrzeniający się na Centralne Słońca wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj jak to światło przechodzi przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przechodzi przez naszą Galaktykę, a następnie wchodzi do naszego Układu Słonecznego i przechodzi przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez wszystkie istoty na Ziemi, a także przez twoje ciało do centrum Ziemi.

4. Wizualizuj to Światło transmutujące całą pozostałą ciemność obecnego systemu finansowego, uzdrawiając wszystkie nierówności, usuwając całe ubóstwo i przynosząc obfitość dla całej ludzkości. Wizualizuj początek nowego wielkiego kosmicznego cyklu, przynosząc czyste Światło, Miłość i Szczęście wszystkim istotom na Ziemi.

 

Zalecany czas dla naszej medytacji to 20 minut.

Aktualizacje o Srebrnym Wyzwalaczu:

http://2012portal.blogspot.com

 

 

 

Źródło: https://2012portal.blogspot.com/2019/10/make-this-viral-silver-trigger-11-11.html

 

 

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
1 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Svyatoche Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Svyatoche
Gość

Witaj,

Podejmuję się działania – na ten moment utworzyłam wydarzenie, proszę o wsparcie w działaniu każdego kto to czyta

https://www.facebook.com/events/2508047076109263/