Aktualizacja sytuacji (10.10.2019) – najciemniejsza godzina jest tuż przed świtem

Aktualizacja sytuacji (10.10.2019) – najciemniejsza godzina jest tuż przed świtem

 

Przygotowania   Sił Światła do wyzwolenia idzie pełną parą ale na razie trzymane są w ścisłej tajemnicy. W ostatnim czasie było wiele spotkań planowania strategicznego, w których niektóre z wcielonych na powierzchni Gwiezdnych Nasion również mogły wziąć udział (astralnie w czasie snu, z prawdopodobnie zablokowanymi wspomnieniami   następnego dnia).

Chimera i Archonci wciąż próbują bronić się przed   Wydarzeniem. W ciągu ostatnich kilku tygodni planeta była mocno pokryta anomaliami aby przeciwdziałać pozytywnym operacjom wokół Ziemi i w jakiś sposób zablokować lub co najmniej przyćmić nadchodzące narastające Światło.

 

Energetycznie, wygląda na to, że Ziemia jest w pełni zacementowana   w tej chwili, więc możliwe, że niektóre Gwiezdne Nasiona mogą czuć się bardziej niż zwykle odseparowane od Źródła i doświadczają zwiększonych ataków Archontów w tym  czasie.

Ponadto, niebo nad niektórymi obszarami jest mocno spryskane a smugi można traktować jako swego rodzaju fizyczną manifestację energetycznej sieci, w którą ludzkość została schwytana w pułapkę w ciągu tysięcy lat.

Ciemni uważają, że mogą tu uciec… ostatnia twierdza aby przeżyć to Wydarzenie … ale to niemożliwe i skrycie oni też to wiedzą, ale   po prostu grają  do “swojego” gorzkiego końca.

Im bardziej zbliżamy się do Wyzwolenia tym bardziej niepewna staje się sytuacja wewnątrz sieci, dlatego tak ważne jest aby zachować spokój i pozostać skoncentrowanym w tym czasie, zwłaszcza jako Gwiezdne Ziarno.

Co jest zupełnie nieproduktywne w tej chwili, to fakt, że grupy Pracowników Światła marnują czas i energię kłócąc się z powodu R. Thunberg.

Jeśli przeprowadzicie swoje badania (Kim są rodzice? Kim są zwolennicy? Jakie organizacje są w pobliżu? Kim są darczyńcy? Jaka jest agenda za tym?), powinniście szybko zrozumieć, że to wszystko to sztucznie forsowana kampania PR  kabała:

https://www.europereloaded.com/george-soros-is-backing-climate-activist-greta-thunberg/

https://voiceofeurope.com/2019/07/greta-thunberg-has-collected-funds-for-antifa-supporting-organisation/

To nie pierwszy raz kiedy dzieci były wykorzystywane aby wcisnąć fałszywą narrację:

https://www.youtube.com/watch?v=WkRylMGLPMU

Teraz kabał stworzył opowieść o stworzonej przez człowieka wywołanej przez CO2 zmianie klimatu, i przejął kontrolę nad ruchem ekologicznym aby szerzyć strach/chaos i zradykalizować ludzi ale także i zamartwiać ich  w kwestii interesów elity:

https://www.zerohedge.com/geopolitical/disturbing-cult-greta-thunberg

https://www.rt.com/news/469534-greta-thunberg-fear-business/

Nawet jeśli niektórzy członkowie mogą być dobre intencje, niektórzy z nich po prostu dostają pieniądze za swój udział a największe klimatyczne protesty wyraźnie owładnięte są negatywną okultystyczną symboliką (uwaga, niektóre zdjęcia w linkach mogą być niepokojące):

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7020031/Climate-change-protesters-Extinction-Rebellion-bathe-fake-blood-steps-Paris-landmark.html

https://www.rt.com/op-ed/470384-extinction-rebellion-protest-performance/

https://www.independent.co.uk/life-style/fashion/london-fashion-week-extinction-rebellion-protest-funeral-march-finale-a9109816.html

https://twitter.com/xrfinland/status/1145319043232145408

http://www.paddywagon.ie/extinction-rebellion-are-a-satanic-group/

V.Putin rzeczywiście bardzo dobrze się wyraził i z jego oświadczeniem chcę zostawić rozdział GT   w spokoju:

https://www.youtube.com/watch?v=F6sbl2yshpw

Jeśli nadal będą problemy w grupach Lightworkerów z tego powodu, polecam ten artykuł o internetowym trolingu:

https://www.greenmedinfo.health/blog/internet-trolls-may-be-trained-government-agents-according-leaked-document?fbclid=IwAR0Ab_3SjNZwxcrN8fKKlRboHOFZECOYT5QVzt8okNCAEJbXbmF4OiKqc1s

To nie oznacza, że agenci rządowi trolują wasze grupy Pracowników Światła ale Archonci mogą manipulować członkami grupy aby zachowywali się tak samo i tworzyli podobny chaos. Wiele grup Pracowników Światła już wybuchło gniewem z tego powodu  więc jeszcze raz, te protokoły ochronne zostały stworzone aby utrzymać grupy czyste i wcześnie wykrywać infiltratorów:

https://www.returntoyourtruth.com/post/2017/05/11/the-4-operational-protocols-for-lightworkers-how-to-spot-and-shut-down-darkness-conduits

Teraz przejdźmy do plotek o tym, że kabał, być może, prowadzi   fałszywą flagę na temat Obcych.

Te plany istnieją i jak wspomniano wcześniej, ujawnienie UFO jest obecnie promowane przez obie strony, pozytywne i negatywne:

https://www.express.co.uk/news/weird/927509/alien-invasion-nasa-ufo-911-cigar-shaped-asteroid-extraterrestrial
 
Aby kontrolować ludność zawsze musi istnieć zagrożenie z zewnątrz. Do tej pory to zagrożenie zawsze mogło wystąpić na powierzchni (naziści, komunizm, islamski terror itd) ale jasne jest, również w trakcie globalizacji, że w pewnym momencie zagrożenie musi być po raz pierwszy stworzone poza ziemią aby w jakiś sposób utrzymać Matrix, a także stworzyć swego rodzaju światowy rząd (i oczywiście, przedstawiają niezliczone Statki Konfederacji, które zaparkowały na orbicie, jako wrogie).

Jeśli dojdzie do takiego incydentu, to z pewnością nie przez statki Plejadian lub innych sojuszników Sił Światła, raczej to będzie dotyczyć obiektów latających, które już są używane przez rządy na powierzchni planety:

https://en.wikipedia.org/wiki/Black_triangle_(UFO)

https://exonews.org/mysterious-ufo-above-secret-us-military-base-sparks-frenzy/?fbclid=IwAR1i0_CN_HfPxHy5BIZIlf8j_lw-MjLDjwZ5qBTcaYsA7mQKASttxTFsALs

To zależy od tego jak będzie rozwijać się sytuacja ale w tej chwili w związku z tym ma miejsce wiele operacji, zwłaszcza na płaszczyznach  niefizycznych, gdzie toczą się walki w tej kwestii.

Obecnie może się zdarzyć tak, że Gwiezdne Nasiona marzą o ciężkich wojennych walkach w nocy z tego powodu. Mogą nagle znaleźć się w składzie jednostek wojskowych sił specjalnych, zamaskowanych i uzbrojonych, w czasie ciężkich walk z nieznanymi wrogimi siłami.

W wielu przypadkach to nie tylko marzenia … to prawdziwe walki specjalnie przeszkolonych Gwiezdnych Nasion, które są na nocnych misjach przeciwko niefizycznym negatywnym siłom Tajnego Programu Kosmicznego  i innych grup.

Tak więc, sytuacja staje się coraz bardziej napięta. Najważniejsze aby Gwiezdne Nasiona na planecie trzymały się razem, zachowały spokój i koncentrowały się na rozpowszechnianiu pozytywnego a nie walczyły ze sobą.

 

Ważne jest aby kontynuować zakotwiczanie Energii Bogini lub jeśli protesty pogarszają się lub występują FF, oczyścić poszkodowany region Światłem aby ustabilizować sytuację, zwłaszcza w odniesieniu do sytuacji w Syrii:

https://www.rt.com/news/470532-erdogan-syria-operation-start/

https://www.welovemassmeditation.com/2019/10/urgent-peace-meditation-for-syria-and_7.html

I nie zapomnijcie, że obecny chaos to tylko wyraźny znak, że ten ciemny system w końcu zaczyna się rozpadać …

https://www.youtube.com/watch?v=HxebXckjc2M

 

 

Źródło: https://fm144.blogspot.com/2019/10/situation-update-10102019-darkest-hour.html

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o