Liczycie się ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Liczycie się ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy tymi w waszym życiu, którzy przynoszą najwięcej, z punktu widzenia tego ile energii i informacji zapewniamy wam i wciąż chcemy abyście słuchali własnego serca. Nadal chcemy abyście byli bardziej niezależni i uzyskiwali więcej z wnętrza. To jest współtwórczy wysiłek. My robimy swoją część ale chcemy również abyście wszyscy zdali sobie sprawę, że to wy tworzycie swoją rzeczywistość i również jesteście tymi, którzy określają czy to co dajemy rezonuje czy nie. Możecie zdecydować czy przyjmiecie nasze energetyczne transmisje i możecie zdecydować czy dostroicie się do jakiejkolwiek z tych transmisji.

Jesteście na miejscu kierowcy i nadal będziemy dawać i dawać i dawać więcej, niezależnie od tego czy ktokolwiek tam na Ziemi przyjmuje nas. Widzicie, zdajemy sobie sprawę, że  wpływamy na waszą zbiorową świadomość ponieważ jesteście częścią uniwersalnej świadomości a także ludzkiej świadomości zbiorowej.  Jesteście też częścią galaktycznej zbiorowej świadomości, jak i my.

Dlatego nadal będziemy dawać i opiekować się wami ponieważ wiemy, że mamy na was wpływ, nawet wtedy gdy nie zwracacie na nas uwagi. Zapraszamy do robienia tego samego w stosunku do reszty swoich współbraci na Ziemi. Nawet jeśli piszecie książkę i nikt oprócz was jej nie czyta, ta energia jest już zapisana na papierze lub znajduje się w komputerze i ma ona wpływ na ludzką zbiorową świadomość. Ma ona wpływ na uniwersalną świadomości.

Musicie zacząć widzieć siebie w ten sposób ponieważ inaczej przestaniecie wnosić swój wkład. Jeśli książka nie zostanie opublikowana przez dużego wydawcę lub żadnego wydawcę, moglibyście przestać pisać. Ale jeśli rozpoznacie, że nadal wywieracie wpływ i docieracie do całego kolektywu ludzkiego, wtedy prawdopodobnie będziecie kontynuować pisanie. To nie ma znaczenia ile wyświetleń dostaje wasz film. Ważne, że robicie to. Jest to ważne ponieważ macie wpływ na ludzki kolektyw, galaktyczny kolektyw i kosmiczny kolektyw za pomocą wszystkiego co produkujecie.

Każde słowo, które mówicie, każda myśl, którą macie na myśli i każda intencja, którą utrzymujecie wpływa na całość. To jest to co chcemy zrobić z tymi transmisjami  zapraszamy was abyście dołączyli do nas  i stali się częścią tego współtwórczego tańca. Razem możemy przynieść pokojowe, radosne, łatwe przejście dla całej świadomości we Wszechświecie. Możemy to zrobić ponieważ wszyscy tworzymy swoją rzeczywistość. I jeśli to jest ta rzeczywistość, którą chcecie doświadczyć, więc dołączcie do nas w tym co tu robimy.

Zajmujemy się dystrybucją światła i miłości. Zajmujemy się dystrybucją pozytywności i nadziei, i wiemy, że możecie zrobić to samo. Wiemy, że jeśli rezonujecie z nami i naszym celem to z całą pewnością robicie to samo. I jesteśmy wdzięczni za was wkład ponieważ lubimy mieć załogę naziemną   tam w świecie fizycznym. Ale nawet gdybyśmy nie mieli, nadal robilibyśmy  to co robimy.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/you-matter-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o