Podekscytowanie na temat przesunięcia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Podekscytowanie na temat przesunięcia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc być świadkami waszej ewolucji świadomości i zapraszamy do przyłączenia się do nas w tym. Wszyscy tak pragną po prostu się tam dostać a przez “tam ” mamy na myśli piąty wymiar, który stanowi olbrzymi krok do przodu, rozszerzenie waszej świadomości. Jesteśmy znacznie bardziej podekscytowani mogąc zobaczyć jak macie zamiar dotrzeć z miejsca gdzie jesteście do tego gdzie zmierzacie. Nie wiemy dokładnie, jakto wszystko będzie się dziać. Jest kilka scenariuszy, które z większym prawdopodobieństwem wystąpią, biorąc pod uwagę linię czasu, na której teraz jesteście ale nic nie jest wyryte na kamieniu.

Chcemy abyście byli podekscytowani z odczucia transformacji od wewnątrz zamiast bycia z spragnionym i entuzjastycznym w kwestii życia w galaktycznej społeczności z istotami pozaziemskimi i posiadania różnych zdolności i darów, których jeszcze nie udało wam się uzyskać. Podróż jest bardziej interesująca i ekscytująca niż cel. Dlatego filmy, które oglądacie, kończą się w miejscu przeznaczenia, w miejscu, do którego postać próbowała dostać się przez cały film. Bajki, które kończą się słowami “…i żyli długo i szczęśliwie”, kończą się w tym momencie ponieważ “długo i szczęśliwie” nie jest tak ekscytujące jak podróż.

Dlatego zapraszamy Was wszystkich do przyłączenia się do naszego podekscytowania waszą podróżą. Będziecie o tym mówić po tym gdy zostanie ona ukończona. Będziecie dzielić się swoimi historiami o Wniebowstąpieniu ze sobą na wzajem i będą one bardzo ciekawe. Oczywiście, że spodoba wam się być istotami piątego wymiaru, ale nawet wtedy będziecie wspinać się do szóstego wymiaru od pierwszego momentu kiedy w pełni staniecie się pięciowymiarowi. Zatem możecie cieszyć się tą chwilą ponieważ to nie różni się od chwil, których powinniście się spodziewać jako istoty piątego wymiaru. Mówimy to nie po to aby osłabić wasze emocje z powodu osiągnięcia celu ponieważ gdy będziecie tam, w piątym wymiarze, będziemy rozmawiać z wami o przejściu do szóstego i będziemy zachęcać was również do cieszenia się tamtą podróżą.

To dobra zabawa, pyszne część posiłku, ta część gdzie jesteście głodni i macie przyjemność z uczucia zaspokojenia produktami, które spożywacie i przegryzacie. Chcemy abyście widzieli życie w ten sposób, abyście mogli zacząć cieszyć się życiem już teraz. Nie ma lepszego czasu niż teraz. Zawsze będziecie w teraźniejszości, a w tym momencie, właśnie teraz, moglibyście świętować to jak daleko zaszliście i jak wiele możecie oczekiwać podczas  gdy będziecie kontynuować. Opowiadamy wam o tym ponieważ widzimy jak wiele przebudzeni ludzie narzekają na to, że ta przepowiednia tu nie zaowocowała o rozpoczęciu przesunięcia pod koniec września lub ilekroć gdy ostatnia przepowiednia mówiła o przesunięciu waszej świadomości.

Chcemy abyście zrozumieli, że entuzjazm wobec tego aby się tam dostać jest dobry, ale entuzjazm wobec tego aby być tam gdzie jesteście teraz i cieszyć się tym wszystkim jest trochę lepszy.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/excitement-about-the-shift-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o