[Benjamin Fulford] USA zmierzają do wojny domowej podczas gdy wojsko mobilizuje się aby usunąć kabała

7 października 2019

USA zmierzają do wojny domowej podczas gdy wojsko mobilizuje się aby usunąć kabała

 

 

 

Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

Stany Zjednoczone zmierzają do wojny domowej na pełną skalę lub rewolucji podczas gdy amerykańscy wojskowi mobilizują teraz oddziały i jednostki rezerwowe aby “zniszczyć Tajne Państwo“, mówią źródła w Pentagonie. “Ze 125 000 aktami oskarżenia wiele zostanie otwartych, powodując krwawą rewolucję październikową lub październikową niespodziankę przed szatańskim świętem Halloween.” Podkreślają oni,że “Melania Trump nosiła czerwony kolor 1 października aby zaznaczyć Czerwony Październik dla nowego roku fiskalnego podczas gdy wojsko mobilizuje oddziały dla ochrony Trumpa.”

Rozkaz o mobilizacji można potwierdzić na stronie domowej Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych:

https://www.marines.mil/News/Messages/Messages-Display/Article/1979422/manpower-guidance-for-activation-and-deactivation-of-reserve-component-rc-marin

Rozkaz pozwala Piechocie Morskiej i innym jednostkom wojskowym USA podejmować działania na terytorium USA jeśli “gubernator poprosi o pomoc federalną w odpowiedzi na dużą katastrofę naturalną lub sytuację nadzwyczajną“, lub “Na polecenie prezydenta“, lub na “Prośbę o Siły (RFF) od odpowiedzialnego dowódcy kombatanta“. Dalej w rozkazie czytamy: “Marines z przedmiotowymi rozkazami będą wykonywać rozkazy… w celu reagowania na zagrożenia w kraju.

Liczne źródła, w tym Dr. Steve Pieczenik (który służył jako Zastępca Asystenta Sekretarza Stanu za rządów Henry’ego Kissingera, Cyrus Vance i James Baker) potwierdzają, że mobilizacja jest odpowiedzią na próbę zamachu stanu CIA, kierowanej przez dyrektor CIA Ginę Haspel przeciw prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi. Dr Pieczenik, nawiasem mówiąc, jest synem ocalałych z Holokaustu i zeznał oskarżając nazistowskich Żydów za bycie sprawcami masowego morderstwa swojego własnego narodu.

https://forbiddenknowledgetv.net/cia-coup-confirmed/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=CIA+Coup+CONFIRMED

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=132599

Źródła CIA potwierdzają, że Haspel jest “spokrewniona z klanem Rockefellerów (Clinton, Zuckerberg, itp.).” Ponadto źródła twierdzą, że Haspel “kierowała ‘Kociem Okiem’, pierwszym tajnym więzieniem w celu przesłuchiwania domniemanych terrorystów utworzonym w Tajlandii. Także kierowała tajnym więzieniem w Guantanamo Bay po 9/11, na wniosek GW Busha/Dicka Cheneya. (To było całkowicie nieoficjalnie). Podróżowała pomiędzy Tajlandią i Kubą. Po misji w Tajlandii została mianowana szefem londyńskiego oddziału CIA. Nadzoruje ona spisek aby usunąć Trumpa, ale działa ona na rozkaz swoich agentów. Gina Haspel nie jest jej prawdziwym imieniem.”

Haspel wkroczyła do akcji i wywołała nagłą reakcję po tym jak Trump zwolnił szefa Rady Bezpieczeństwa Narodowego Johna Boltona i zaczął oczyszczać dywersantów znajdujących się tam, mówią źródła w Pentagonie.

Inny duży wyzwalacz dla sytuacji nadzwyczajnej polega na tym, że “Wall Street jest atakowane“, mówią źródła w Pentagonie. W szczególności, mówią oni: “JP Morgan jest ścigane jako przedsięwzięcie kryminalne zgodnie z RICO za handel narkotykami, oszustwa, finansowanie terroryzmu, naruszenia sankcji i inną nielegalną działalność.” Atak na JP Morgan, oczywiście, jest atakiem na nazistowski klan Bushów. Należący do Rockefellerów “krwiopijca wampir ośmiornica” Goldman Sachs też jest ścigany za udziału w malezyjskim skandalu 1MDB, źródła dodają. Ten skandal, oczywiście, następnie łączy ich z incydentem masowego morderstwa malezyjskiego lotu 370/17.

Wobec wielu innych mega-banków także prowadzone jest teraz śledztwo jako zorganizowanych organizacji przestępczych w Europie i USA, potwierdzają liczne źródła. Zgodnie z komunikatem prasowym Watykanu, najważniejszym z tych postępowań są naloty policji Watykanu w celu “zdobycia dokumentów i urządzeń elektronicznych z niektórych biur Pierwszego Działu Sekretariatu Stanu i Departamentu Informacji Finansowej” powiązanych ze skargami na “Instytut Dzieł Religijnych [Bank Watykański] i Biurem Generalnego Audytora w zakresie operacji finansowych realizowanych z biegiem czasu“.

http://press.vatican.va/content/salastampa/en/bollettino/pubblico/2019/10/01/191001c.html

https://www.catholicnewsagency.com/news/vatican-prosecutors-conduct-raid-on-secretariat-of-state-offices-39656

Jest to ogromne, ponieważ w Banku Watykanu są trzymane rachunki na łapówki dla setek tak zwanych światowych liderów. Naloty były związane częściowo z prośbami Trumpa aby dowiedzieć się kto finansuje różne “polowania na czarownice” przeciwko niemu.

Jednak źródła Watykańskiej P2 Masonerii mówią, że są przeciwko “religii Trumpa” i będą walczyć przeciw “grupie [zięcia Trumpa Jareda] Kushner i ich celów światowej władzy. “P2 mówi, że chcą federacyjnego świata a nie świata religijnego fundamentalizmu u władzy.

Z tymi nalotami ściśle związana jest walka prowadzone w Szwajcarii o kontrolę nad światowymi rezerwami złota, a więc o kontrolę nad nowym systemem finansowym opartym na złocie, a więc i nad całym światem. Wiele o tej wojnie ujawnia się na tym nowym “nagraniu Neila Keenana“, stworzonym ludzi, którzy zabili prawdziwego Keenana.

https://www.youtube.com/watch?v=y8_uQqq_IoM

 

Źródła CIA w Południowo-Wschodniej Azji dostarczyły następującej analizy tego:

“Nagranie zostało zrobione miesiąc temu podczas wyścigu Formuły 1 w Singapurze 19-22 września. Obejrzyjcie jego nagranie uważnie a zobaczycie, że ma duży guz lub ? na jego prawej dłoni, którą zakrywa przez część prezentacji, a jego zęby różnią się od oryginalnego Neila Keenana.”

“Jego pośrednikiem w Indonezji jest Sri Mulyani Indrawati, minister finansów Indonezji. Ma ona bardzo ciekawą przeszłość. Musiała opuścić Indonezję z powodu skandalu z Century Bank w 2008 roku. Prawie 1 miliard dolarów USA zaginęło bez wieści i przypuszczalnie poszły na kampanię reelekcyjną prezydenta Susilo Bambang Yudhoyono. Została ona jednym z trzech dyrektorów zarządzających Banku Światowego w maju 2010 r. przez okres 6 lat, otrzymując specjalne szkolenie od syjonistycznego kabała a następnie została wysłana z powrotem do Indonezji aby zarządzać finansami kraju dla jej opiekunów, jako minister finansów. Została mianowana przez prezydenta Joko Widodo (Jokowi) w 2016 roku. Oto kilka jej oczywistych ruchów na korzyść syjonistycznego kabała na stanowisku ministra finansów.”

https://www.thejakartapost.com/news/2019/03/18/indonesians-who-hide-assets-abroad-face-punishment.html

https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-08-27/trade-war-s-second-wave-to-have-bigger-impact-indrawati-says

“Sri Mulyani Indrawati regularnie pojawia się w indonezyjskich mediach, o wszystkim dobrym co ona niby robi dla kraju. Ona na 100% jest agentem kabała. Jej głównym zadaniem teraz jest wspieranie UBS i syjonistycznego kabała, którzy kontrolują bank aby zdobyć Au, przechowywane w bunkrach w różnych miejscach w Indonezji. Największy bunkier znajduje się w Dżakarcie. Jest to ostatnia próba uzyskania Au, które jest im potrzebne aby zachować ich system bankowy petrodolara od upadku.”

” Neil Keenan wspomina o banku UBS w Szwajcarii. Jak wiecie, zawarli oni pierwotną umowę z prezydentem “Łapówka” Soekarno w Porozumieniu Green Hilton Geneva podpisanym w 1963 roku. Część złota została fizycznie przewieziona do Szwajcarii, podczas gdy duża jego część została w Indonezji przechowywana w bunkrach.”

“Wiem na pewno, że kiedy Megawati Sukarnoputri została prezydentem Indonezji w latach 2001-2004, udał się ona osobiście do banku UBS w Zurychu ze swoimi ochroniarzami i odpowiednimi dokumentami świadczącymi o tym, że jej następca jest właścicielem kilkudziesięciu tysięcy ton Au. Specjalna grupa ds. bezpieczeństwa/prawna” banku powiedziała jej, że ona nic nie dostanie od UBS i jeśli spróbuje legalnie uzyskać Au przez Międzynarodowy Trybunał w Hadze, zostanie ona wyeliminowana. To pokazuje siłę UBS i to, kto tak naprawdę stoi za bankiem—syjonistyczny kabał. Powiązania Sri Mulyani Indrawati pokazują nam dla kogo faktycznie pracuje Neil Keenan.”

Na podstawie tych i innych informacji, jeśli amerykańscy wojskowi chcą wygrać wojnę domową, muszą wziąć na cel głowę ośmiornicy, która znajduje się w Szwajcarii. Zagroźcie, że zrzucicie ładunek nuklearny na Bazyleę,Zurych i Zug w Szwajcarii, jeżeli nie zwrócą złota jego prawowitym właścicielom, a zwycięstwo będzie wasze.

Jeszcze jedna rzecz, którą amerykańscy wojskowi muszą wiedzieć, to jak klan Rockefellerów i ich chazarscy koledzy podlizywali się Chinom. Źródła chińskiego tajnego stowarzyszenia mówią, że obiecano im “Stany Zjednoczone Chin“, które będą obejmować Japonię i Południowo-Wschodnią Azję, jeśli “Hillary Rockefeller” zostanie wybrana. To jest prawdziwy powód, dla którego, jak niedawno Trump napisał na Twitterze, “Śpioszek” Joe Biden “otrzymał $1,5 mld dolarów z Chin, pomimo braku doświadczenia i bez wyraźnego powodu. NIE MA MOWY aby to była transakcja zgodna z prawem.

Źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia wyjaśniły również, że nagłe przekazanie 100 miliardów dolarów do Masayoshiemu Son z Softbanku było również krokiem ludzi petro-dolara, aby przypodobać się Chinom. Mówią, że Son (孫) jest krewnym nie kogo innego jak Sun (孫) Yat-sena, powszechnie szanownego ojca nowoczesnych Chin. W ten sposób przekierowanie do niego miliardów petro-dolarów było dobrym sposobem aby zdobyć przychylność Azjatów, mówią źródła. Według źródeł japońskiego wywiadu wojskowego, jeszcze jednym mądrym krokiem Rockefellera aby namówić do pomocy Chiny było umieszczenie go u władzy Musashi Engineering, maszynerii fałszującej japońskie wybory.

Amerykańscy wojskowi mogą rozważyć możliwość zawarcia korzystnego sojuszu z francuskimi Rothschildami przeciwko ich wspólnemu wrogowi, Rockefellerom, zgodnie z azjatyckimi źródłami. Mówią, że dyrektor generalny Nissana, Carlos Ghosn, został aresztowany na podstawie spreparowanych zarzutów, w odwecie za niedawne zabicie Jay Rockefellera. Jednak nie jesteśmy w stanie potwierdzić tego i podano żadnego publicznego ogłoszenia o śmierci Jay Rockefellera.

W każdym razie, chociaż Son jest jednym z najinteligentniejszych ludzi jakich kiedykolwiek spotkałem, nawet on nie jest w stanie skutecznie wyprać wszystkich tych petrodolarów w rzeczywistą działalność gospodarczą, jak pokazują ostatnie wydarzenia.

Tymczasem w Arabii Saudyjskiej, kręgosłupie petrodolara, źródła Pentagonu podkreślają, że “Z uszczuplonymi rezerwami we wrogiej szyickiej wschodniej prowincji i bez ochrony przed rakietami i dronami, wycena Saudi Aramco może wynieść nie więcej niż $1 bln.” Ponadto, jak mówią, nadchodzący “Davos na Pustyni może być ponownie zbojkotowany, ponieważ [marionetkowy władca] Mohammed bin Salman nie może zagwarantować bezpieczeństwa konferencji inwestycyjnej“. Tłumaczenie: “Przestańcie wspierać petro-dolara kabała i jego fanatycznych mesjanistycznych kontrolerów albo wyślemy was z powrotem do epoki kamienia łupanego.”

Izrael też w końcu zaczyna zdawać sobie sprawę z faktu, że zostali oszukani przez fanatyków. W zeszłym tygodniu były szef izraelskiej armii Yair Golan dołączył do grona Żydów budzących się od niebezpiecznych fanatyków ukrywających się wśród nich, ostrzegając, że “Musimy być ostrożni, bardzo ostrożni, bo wśród nas są radykaliści z mesjanistycznymi przekonaniami, które będą wykorzystywać izraelską demokrację.” Ostrzegł, że Izrael może spotkać ten sam los co i nazistowskie Niemcy.

https://www.alaraby.co.uk/english/news/2019/10/3/former-israeli-general-compares-israel-to-nazi-germany

Francuski naród też się budzi. Nawet jeśli prasa ignoruje rewolucję rozwijającą się tam, ignorowanie rzeczywistości nie sprawi, że zniknie. W zeszłym tygodniu francuska policja zorganizowała masową demonstrację mówiąc, że są oni niedostatecznie opłacani, przepracowani i tracą zdolność powstrzymania trwającego 48 tygodni ruchu żółtych kamizelek.

https://www.zerohedge.com/political/french-police-stage-massive-anger-march-over-working-conditions-low-morale-and-suicide

Na koniec, słyszymy od MI6, że Królowa jest pod ogromną presją aby ustąpić kabałowi i zatrzymać Brexit. Jednak Jej Królewska Mość wie, że ludzie głosowali za Brexitem i w końcu ona jest sługą swego ludu.

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/10/07/u-s-headed-for-civil-war-as-military-mobilizes-to-take-down-cabal/

 

 

 

Hits: 142

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o