Połączenie Arkturiańskiej Rady z ludzkością ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Połączenie Arkturiańskiej Rady z ludzkością ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Nawiązaliśmy połączenie z wieloma z was teraz, tak że mamy ogromną ilość informacji, z którymi możemy kontynuować w odniesieniu do tego jak możemy wam pomóc. Byliśmy również zaskoczeni tak wieloma z was, jako że te połączenia nauczyły nas o zmaganiach w byciu człowiekiem tam na planecie Ziemia. Wiemy przez co przeszliście i bardzo szanujemy was za to, że jesteście tak głęboko zanurzeni w gęstości.

Teraz jesteśmy lepiej przygotowani aby zaoferować wam energetyczne transmisje i chcemy abyście zrozumieli, że to co czujemy do was dzisiaj bardzo różni się od tego co czuliśmy do was trzy lata temu. I chcemy abyście rozpoznali tą różnicę ponieważ chcemy abyście byli zdolni rozróżnić, kiedy istota lub grupa istot oferują wam coś, co naprawdę jest pomocne.

Wiemy, że byliśmy jeszcze pomocni trzy lata temu, kiedy przechodziliśmy przez ten kanał w pierwszych dniach naszych transmisji, ale wiemy również, że to co oferujemy posiada większą wartość ze względu na bliskość, która istnieje między nami teraz. Zapraszamy was do podchodzenia do życia ze swoimi czułkami cały czas a nie tylko sprawdzania zawsze waszym logicznym umysłem aby zobaczyć czy coś ma sens. Musicie wczuć się w różne istoty, z którymi się łączycie i różnymi partiami informacji, które otrzymujecie, nawet jeśli pochodzą one z wiarygodnego źródła.

Wiele może się stać z tym zaufanym źródłem i wiele może się zdarzyć w życiu zaufanego źródła, z którego otrzymujecie informacje. Dlatego zawsze sprawdzajcie swoje uczucia aby zobaczyć co rezonuje a co nie. I prosimy zauważcie, że stajecie się coraz lepsi w uzyskiwaniu informacji bezpośrednio. My i inni podobni do nas, uczyliśmy was dostrajać swój wibracyjny ton do takiej częstotliwości abyście mogli uzyskiwać teraz bardziej bezpośrednio i to jest bardzo dobra rzecz. W ten sposób zmieniamy na lepszy garnitur wasze potrzeby i wy się zmieniacie i stajecie się lepszymi odbiorcami tego co oferujemy. Stajecie się lepszymi odbiorcami wszystkiego co przychodzi z wyższych sfer i oklaskujemy i salutujemy wam za to, że honorujecie ten dar.

Chcemy abyście uświadomili sobie, że jesteście ważni w tym procesie ofiarowania i przyjmowania, ponieważ to wy prosicie. I prosimy pamiętajcie, że słyszymy prośby. Wiemy, że chcecie usłyszeć od nas i jeśli jest to właściwe, damy wam to. Jeśli to wykolei was ze ścieżki wtedy nie pójdziemy tam z wami, nawet jeśli wasz umysł i ego są przekonane, że to ważne. Oto jak pracujemy razem. Dlatego mówimy o naszych transmisjach jako o wspólnych kreacjach i po prostu chcemy abyście wczuli się w naszą energię tyle ile możecie, tak że będziecie zawsze wiedzieć kiedy coś co uzyskujecie nie rezonuje.

Jest to ważne teraz bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ macie tak wiele różnych źródeł informacji dostępnych dla was. Istnieje wiele, wiele czystych i wspaniałych kanałów i nauczycieli, i wiele, wiele pięknych istot i kolektywów, które pomagają ludzkości. I jeśli ustawicie swoje połączenie wibracyjnie na nich, to będą oni tymi, z którymi kontaktujecie się i słyszycie. Więc zapamiętajcie to również. Cały ten proces zaczyna się jeszcze przed otrzymaniem przesłania lub transmisji.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-arcturian-councils-connection-to-humanity-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council-channeled-by-daniel-scranton/

 

 

Hits: 21

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o