Jak uwolnić traumę ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Jak uwolnić traumę ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Mamy ciekawą perspektywa, którą chcielibyśmy podzielić się z wami wszystkimi. Wiemy, że przeżyliście wiele urazów w tym życiu i wiemy, że macie mechanizmy radzenia sobie i mechanizmy obronne, które pomagają wam przejść przez doświadczenia tych urazów. Wiemy również, że wielu z was szuka odpowiedzi na pytanie, dlaczego to traumatyczne wydarzenie powinno było się wydarzyć w waszym życiu. To będzie bardzo dobrze służyć wam w przyszłości, jeśli po prostu zostawicie potrzebę aby wiedzieć i potrzebę zminimalizowania skutków traumy.

Musicie żyć w tym momencie swojego życia aby w pełni zdawać sobie sprawę z tego, czym wibrujecie. A jeśli zadajecie pytania o to, dlaczego coś się stało i szukacie sposobów aby zminimalizować skutki, to nie żyjecie w momencie gdzie trauma nie występuje.

Przedstawimy wam przykład z życia, do którego możecie się odnieść i uczyć się z niego. Macie psy i koty, które mieszkają z wami i czasami będziecie nadeptywać na ogon jednego z tych ulubionych stworzeń. Początkowo zwierzę będzie odpowiadać i reagować od razu na to co się dzieje. W tym momencie nie ma żadnej próby aby zminimalizować uraz doświadczenia. Pies lub kot w pełni przechodzi w tryb skowytu lub wrzasku, schodząc z drogi i stawiając siebie na czworaka..

To co człowiek robi w tym przypadku, to natychmiast przeprasza, stara się zminimalizować to co się stało mówiąc, że to był wypadek i daje więcej miłości i uwagi swojemu futrzanemu przyjacielowi. Pies lub kot od razu dochodzą do siebie po tym, ponieważ są oni w tej chwili, a ich ogony nie są nadeptywane w momencie kiedy gorąco je przepraszacie. Nie dajemy wam tego teraz ponieważ chcemy wam powiedzieć abyście po prostu odpuścili swoje urazy, jakbyśmy nie mieli współczucia dla tego co doświadczyliście. To w ogóle nie jest celem tej transmisji.

Chcemy abyście zdali sobie sprawę, że gdybyście mogli podążać za przykładem swoich pupilów i cały czas być w teraźniejszości, byłoby dla was mniej prawdopodobne, że ponownie przeżywalibyście traumatyczne wydarzenia swojego życia. Chcemy abyście poczuli wszystkie swoje uczucia, ponieważ właśnie dlatego przede wszystkim stworzyliście urazy, ale zachęcamy was także do nie myślenia o tym ponownie i ponownie aby spróbować dowiedzieć się co poszło nie tak, kto był winny i jak stworzyliście to w swojej rzeczywistości.

Kiedy możecie naśladować przykład dziecka lub zwierzęcia w swoim podejściu do życia, to wtedy wiecie, że osiągnęliście poziom duchowego mistrzostwa, który osiągnęło niewielu. Właśnie wtedy stajecie się jednością ze wszystkim i możecie wybrać to, na czym chcecie się skupić w tej chwili.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/how-to-release-trauma-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council-channeled-by-daniel-scranton/

 

 

 

 

 

Hits: 29

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o