Zaktualizowana medytacja dla Long Island i Yaldaboath

Nawiązując do ostatniej aktualizacji  Cobry, czarny kamień z systemu gwiezdnego  Rigel (który był centrum  kosmicznej anomalii w tamtym czasie) jest obecnie ulokowany w podziemnym obiekcie Chimery w pobliżu  zderzacza RHIC na Long Island.

http://2012portal.blogspot.co.uk/2017/06/vacuum-metastability-event.html

“Interakcja anomalii plazmowej z czarnym kamieniem tworzy ogromny wir negatywnej plazmy o średnicy około 1000 mil z centrum na Long Island.

LIVortex2

 

Ten wir jest stacją oczyszczania pozostałej pierwotnej anomalii na powierzchni planety. Czołowi członkowie kabała i wielu członków Chimery używa anomalii tego wiru jako tarczy przeciw Światłu i dlatego Wschodnie Wybrzeże USA ma najwyższe stężenie obecności kabała na naszej planecie”.

Są tam również Plejadiańskie piramidy ulokowane niedaleko Long Island pod wodą, które służą jako pozytywny punkt zakotwiczenia, który przeciwdziała negatywnym efektom plazmowego  wiru na Long Island.

 

By pomóc Siłom Światła jak najszybciej usunąć Czarny Kamień oraz wir negatywnej plazmy, zdecydowaliśmy zaktualizować istniejącą medytację dla Long Island i Yaldaboath, która odbywa się codziennie o 2 pm GMT(16.00 w Polsce).

Zostało stworzone nowe wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1870696119907985/1871474606496803

Tutaj są nowe instrukcje,nowy przewodnik audio w różnych językach zostanie stworzony wkrótce:

1. Przed rozpoczęciem, zagraj ścieżkę z muzyką z Medytacji na rzecz Eterycznego  Wyzwolenia by wzmocnić siłę  i skupić się na intencji.
https://youtu.be/bruaKH2bqHo

2.Użyj własnej techniki by osiągnąć zrelaksowany stan świadomości.

3.Ustanów intencję by użyć tej medytacji do przyspieszenia procesu uzdrowienia Ziemi i jej mieszkańców. Wizualizuj to poprzez uziemienie siebie do rdzenia planety  i wizualizuj złote i zielone światło  poruszające się po spirali wokół ciebie by wzmocnić twoje połączenie z Gają(Matką-Ziemią).

4. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca,potem przechodzący poprzez wszystkie istoty  Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego a potem poprzez twoje ciało do wnętrza Ziemi, potem w  górę  poprzez twoje ciało i  do góry do nieba w kierunku  wszystkich istot Światła w naszym Układzie  Słonecznym i naszej Galaktyce. Siedzisz teraz pośród dwóch filarów Światła,Światła płynącego w górę i w dół jednocześnie. Utrzymuj ten filar Światła aktywny przez kilka minut.

5. Teraz wizualizuj fioletowy płomień oczyszczający ostatnią  pozostałą  twierdzę Chimery na Long Island-włącznie z RHIC i jego energetyczne pole na planach  plazmowym,eterycznym i astralnym. Potem wizualizuj ten fioletowy płomień rozprzestrzeniający się poprzez całą Amerykę Północna i oczyszczający ją. Potem  rozszerz go bardziej aż obejmie całą planetę, oczyszczając  jej  pole energii na planach plazmowym,eterycznym i astralnym.

6. Wizualizuj światło  Mistrzów Wzniesionych otaczające Ziemię  z Białym Gołębiem Pokoju żarzącym się w złotym świetle, wznoszące się z fioletowym płomieniem nad  twierdzą Chimery na Long Island. Zobacz sieć  fioletowo- białego kwiatu życia otaczającego  planetę  by aktywować planetarną sieć światła.

7.Wizualizuj Siły Światła przejmujące kontrolę nad Plazmową Siecią wokół Ziemi, rozpuszczając głowę Yaldabaoth i przyspieszając demontaż wszystkich bomb toplet  by ponaglić  wyzwolenie planety.

(Tu zaczyna się nowa sekcja).

8.Wizualizuj ogromny wir negatywnej plazmy o średnicy około 1000 mil (1610 km) z centrum  na Long Island  zalany Fioletowym Płomieniem.

9.Wizualizuj jak  Plejadiańśkie podwodne piramidy z czasów Atlantydy ulokowane niedaleko Long Island  są aktywowane, służąc  jako pozytywny punkt zakotwiczenia, który przeciwdziała negatywnym efektom plazmowego  wiru na Long Island.

10.Wezwij Archanioła Metatrona i Biały Ogień AN by w pełni przemienił czarny kamień niedaleko zderzacza RHIC na Long Island.

 

Zwycięstwo Światła!

 

 

Oryginalny post:https://theeventhub2015.blogspot.com/2017/06/updated-violet-flame-meditation-for.html

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o