[Benjamin Fulford] Historyczne zmiany rozwijają się na całym świecie podczas gdy rozpada się syjonistyczny projekt

14 października 2019

Historyczne zmiany rozwijają się na całym świecie podczas gdy rozpada się syjonistyczny projekt

 

 

Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

Prawdziwie historyczne wydarzenia rozgrywają się na całym świecie podczas gdy rozpada się wielowiekowy syjonistyczny projekt. Można to zobaczyć w tym, że ONZ kończą się pieniądze, masowej tureckiej inwazji na Syrię i eskalacji wojny domowej w Stanach Zjednoczonych. Ponadto, liczne znaki wskazują na to, że między Rosją, Chinami i USA zostało osiągnięte swego rodzaju porozumienie na wysokim poziomie dla nowego systemu globalnego zarządzania.

Zacznijmy od sytuacji w USA. Tutaj rząd wojskowy, na czele z prezydentem Donaldem Trumpem zabezpieczył finansowanie z Chin aby uniknąć bankructwa, mówią źródła w Pentagonie. W efekcie, Chiny będzie płacić gotówką za obfitość żywności z USA aby zyskać na czasie, dopóki nie nastąpi globalny reset walut, mówią oni.

Amerykańscy wojskowi przysłali nam to zdjęcie z podpisem: “Aby powitać nowy rok finansowy, Trump wezwał przywódców wojskowych na spotkanie i kolację w Białym Domu 7 października z [głównym generałem Markiem] Milley i innymi generałami armii ubranymi w mundury z czasów II Wojny Światowej i deklarującymi wojnę z syjonistami i tajnym państwem.”

 

Ponadto, źródła Pentagonu mówią, “Polowanie na Czerwony Październik trwa podczas gdy myśliwy (Biden i inni zdrajcy) stali się ściganymi, a generał Joseph Dunford nadzoruje wojskowe trybunały.”

Rosyjskie źródła podają, że były prezydent USA Barack Hussein Obama już został rozstrzelany przez pluton egzekucyjny. Źródła w Pentagonie nie potwierdziły tego, ale powiedzieli,”Wojna domowa szaleje z egzekucjami w Gitmo [Zatoce Guantanamo], odtajnieniem, mobilizacją wojska i służb federalnych i potencjalnym przejęciem Kalifornii.”

Syjoniści, oczywiście, nie zamierzają odejść bez walki. Wysokie rangą źródło w MI-6 mówi, że poinformowano go “z bardzo wiarygodnego źródła” o “dziwacznym oświadczeniu o ‘chwalebnej rewolucji’ ‘upadłych aniołów (satanistyczne linie krwi)’ między 21 i 24 grudnia aby sprowokować pełną termonuklearną wojnę, aby zniszczyć zdecydowaną większość życia na tej planecie.

To, oczywiście, powtarzanie izraelskiej “opcji Samsona” zniszczenia świata, jeśli jego istnienie będzie zagrożone. Izrael z pewnością stoi w obliczu kryzysu egzystencjalnego z ogromną armią turecką zmierzającą w jego stronę. Chrześcijańscy syjoniści i syjonistyczne media wpadają w szał z powodu tego, że Stany Zjednoczone “opuszczają Kurdów” kiedy Turcja wkracza do Syrii. Chociaż korporacyjne media nazywają to ograniczonym naruszeniem aby chronić swoje granice, Turcy mówią co innego. “Nie możemy czekać. Jako Turcja, nigdy nie przestaniemy walczyć, co nie ważne co inni mówią“, – oświadczył w piątek prezydent Turcji Recep Erdoğan.

https://www.rt.com/news/470734-erdogan-continue-operation-syria-kurds/

 

Turcja zapoczątkowała największą geopolityczną interwencję w swojej historii politycznej ‘Operacją Spokojna Wiosna’….Cały ten korytarz obejmujący irańską granicę i Morze Śródziemne zostanie oczyszczony. Zostanie tam zbudowana strefa turecka, strefa pokoju” – mówi turecki felietonista Ibrahim Karagül.

https://www.yenisafak.com/en/columns/ibrahimkaragul/operation-peace-spring-turkish-political-historys-most-crucial-geopolitical-intervention-those-asking-what-will-us-europe-say-are-finished-the-internal-invader-front-has-collapsed-desperation-abroad-solidarity-within-may-god-grant-erdogan-strength-our-army-victory-2047197

Jeśli spojrzeć na mapę Bliskiego Wschodu, to “korytarz“, który będą “oczyszczać“, zawiera Syrię, Irak, Kuwejt, Liban, Jordanię i Izrael.

To również bardzo wygląda na to, że Turcy mają milczące wsparcie Rosji i USA dla tego kroku. W czwartek Stany Zjednoczone i Rosja zawetowały rezolucję UE wzywającą Turcję do “zaprzestania jednostronnych działań wojennych.” To pierwszy raz od momentu pierwszego posiedzenia ONZ w 1946 roku, gdy Stany Zjednoczone i Rosja zawetowały tą samą rezolucję Rady Bezpieczeństwa.

https://www.blacklistednews.com/article/75046/us-and-russia-fail-to-condemn-turkish-aggression-in-syria-moscow-and-washington-exercise-their-unsc.html

Europejczykom nie pozostało nic innego jak załamać ręce. “Turecka operacja w północno-wschodniej Syrii może otworzyć nowy dramatyczny rozdział w już bardzo ponurej historii syryjskiej wojny. Potencjalne konsekwencje takiej akcji wojskowej są dla wszystkich zrozumiałe — przynajmniej dla nas. Konsekwencje mogą być bardzo poważne pod względem humanitarnym, wojskowym, politycznym i strategicznym“- powiedział wysoki przedstawiciel/wiceprzewodniczący Federica Mogherini w Parlamencie Europejskim.

https://eeas.europa.eu/headquarters/headquarters-homepage/68651/speech-high-representativevice-president-federica-mogherini-european-parliament-plenary_en

Tłumaczenie: Wyniki I wojny światowej zostały zniwelowane na szkodę Francuzów i Brytyjczyków.
Kurdowie i Turcja walczą już od wielu lat. Turcja uważa PPK (Partia Pracy Kurdystanu) za najgorszych terrorystów ze wszystkich. Inni mogą chcieć przystąpić i walczyć po jednej lub po drugiej stronie. No i niech tam! Uważnie śledzimy sytuację. Niekończące Się Wojny! Bardzo sprytnie nie uczestniczyć w intensywnych walkach wzdłuż tureckiej granicy, dla odmiany” – napisał Trump na swoim profilu na twitterze.

Turcja ma 1,09 mln aktywnych żołnierzy i rezerwistów, przeciwko 150 000 syryjskich żołnierzy i 30 000 kurdyjskich sił, więc zdobycie Syrii, przynajmniej wygląda na to, że to może być bułka z masłem dla Turków.

Duże pytanie, oczywiście, co stanie się z dawnym tureckim terytorium Arabią Saudyjską, sercem systemu petrodolara. “Arabia Saudyjska zwraca się ku Wschodowi” z wizytą prezydenta Rosji Władimira Putina “i może nawet otrzymać rakiety S400 aby chronić się przed Izraelem” – mówią źródła w Pentagonie.

Saudyjska gospodarka również imploduje, z jej planem umieszczenia swojej spółki naftowej Aramco w dużych kłopotach. “Aramco została obniżona przez Fitch do A i może osiągnąć BB lub poniżej w inwestycyjnej ocenie, ponieważ państwowe fundusze majątkowe, państwowe firmy, ubezpieczenia społeczne i miliarderzy odmawiają stania się głównymi inwestorami w swoim IPO“-mówią źródła w Pentagonie. Biorąc pod uwagę te okoliczności, kraj znajdujący się w prywatnej własności satanistycznej rodziny Sudów, może powrócić pod turecką kontrolę.

W Izraelu tymczasem, wygląda na to, że szczury zaczynają opuszczać syjonistyczny statek, począwszy od premiera Beniamina Netanjahu. Źródła Mossadu mówią nam, “Bibi do tej pory nie był zapraszany do żadnej koalicji. Pozostaje on poza zasięgiem wzroku i przygotowuje strategię wyjścia. On wie, że jego czas minął. Próbuje zniknąć. Ma kilka wariantów. Jego ruchy są uważnie śledzone.”

Netanjahu próbuje teraz negocjować ugodę w zamian za przyznanie się do winy, w której będzie zeznawał o takich sprawach jak Fukushima i jego syjonistyczni bossowie w zamian za zbrojną ochronę USA, mówią źródła w Pentagonie.

Syjoniści tymczasem, w dodatku do wystosowywania pustych gróźb jądrowych (ponieważ ich opcja Samsona została zneutralizowana) używają wojny pogodowej przeciwko Japonii i Stanom Zjednoczonym.

Japonia została uderzona 12 października tym co było obwieszczane jako tajfun kategorii 5 w przepojonych kampanią zastraszania japońskich mediach. Jeśli spojrzeć na ten zrzut ekranu z japońskiego satelity meteorologicznego, można zobaczyć nienaturalny wzór siatki po lewej stronie tajfunu, co jest wyraźnym symptomem wojny pogodowej.

 

 

W końcu jednak”tajfun” okazał się niczym więcej niż silną ulewą. Duża część szkód w wyniku powodzi, o których informowano w prasie, wydaje się być wynikiem celowego sabotażu podczas gdy kilka zapór otworzyło swoje śluzy. (“Stuxnet“?) Były również doniesienia medialne o trzęsieniu ziemi o sile 5,7 w Tokio, ale ani ja, ani ktokolwiek inny kogo znam w Tokio nie czuł tego. “Japonia nie powinna kłaniać się przed tajnym państwem, ale być na właściwej stronie historii” – mówią źródła w Pentagonie. Mogą oni pomóc wysyłając żandarmerię wojskową aby aresztowała powiązanego z gangsterami, zdrajcy Shinzo Abe.

W USA na środkowo-zachodni pas został uderzony “niespotykaną” zamiecią śnieżną. Podczas gdy normalnie 75% zbiorów zostałoby zebranych do tej pory, “bezprecedensowa” wiosenna powódź opóźniła sadzenie, a to oznacza, że tylko 22% zbiorów zostało zebrane zanim spadł śnieg.

Kalifornia, w międzyczasie, została uderzona przez podpalenia, zamierzone wyłączenie sieci elektrycznej i inny chaos. Dlatego amerykańscy wojskowi planują tymczasowo przejąć kontrolę nad tym nieokiełznanym stanem. Inwazja na Kalifornię także pozwoli im znacjonalizować wywrotowe firmy technologiczne kabała, takie jak Google, PayPal i Facebook.

Oczywiście, największa kahuna kabał, którą trzeba znacjonalizować, to prywatna Rada Rezerwy Federalnej. To, jak się wydaje, ma miejsce, odkąd teraz nawet holenderski bank centralny mówi, “Jeśli system się zawali, rezerwy złota mogą być podstawą do jego ponownego odbudowania. Złoto umacnia zaufanie do stabilności bilansu banku centralnego i stwarza poczucie bezpieczeństwa.”

https://twitter.com/wmiddelkoop/status/1182929467469193217/photo/1

https://www.dnb.nl/en/payments/goud/index.jsp

To jest to co źródło CIA wysłało o resecie systemu finansowego, kiedy tylko ten raport miał wejść na żywo:

Jesteśmy teraz u schyłku. Powiedział mi ktoś kto jest wtajemniczony, na szczycie piramidy i który jest jednym z nas, że globalny bankowy reset znajduje się w odległości kilku tygodni a nie miesięcy. Najprawdopodobniej jest to związane z Brexitem i kryzysem w Hong Kongu. Jeżeli tak, to w ten sam dzień w Hong Kongu nastąpi DUŻE wydarzenie. Należy zwrócić uwagę, że 1 listopada wypada w piątek. Jest to doskonały czas aby zamknąć system bankowości online przez weekend (jak to zawsze było w przypadku wcześniej zaplanowanych rządowych wydarzeń). Znamy potencjalny wynik. Jeśli bankomaty są tymczasowo ‘wyłączone z powodu usterki systemu’, jak zwykle pokazane jest na ekranie bankomatu gdy przełącznik jest wyłączony, panika wśród mas będzie balistyczna.”

Jak z każdym przewidywaniem przyszłości, możemy tylko czekać i zobaczyć czy to prawda. Jednak ponieważ Stany Zjednoczone są najbardziej zadłużonym krajem w historii świata, nacjonalizacja FED i reset systemu wymaga porozumienia z wierzycielami, zwłaszcza z Chinami.

Na tym froncie Trump wzmocnił presję na Chiny wykopując je z portu w Long Beach, w dodatku powołując się na cła i wielu innych gróźb. W tym kontekście można założyć, że świńskie zarazy i armia robaków, które niszczą chińską produkcję żywności, nie są aktami przyrody.

Stany Zjednoczone wygląda na to, oferują również marchewkę. W szczególności amerykańscy wojskowi zaczęli wypuszczać wcześniej ukryte nowoczesne technologie dla społeczeństwa. Na przykład, wydali “podobną do UFO technologię“, która całkowicie rewolucjonizowałaby lotnicze i kosmiczne podróże. Uwalniają również patenty na kompaktowe reaktory termojądrowe, które całkowicie przekształciłyby gospodarkę światową. Jeśli ta technologia termojądrowa będzie działać, będzie to dosłownie możliwe dla wszystkich na Ziemi aby żyć jak milionerzy.

https://www.thedrive.com/the-war-zone/30256/scientist-behind-the-navys-ufo-patents-has-now-filed-one-for-a-compact-fusion-reactor

Istnieją również przesłanki, że ONZ może w końcu przenieść się z Nowego Jorku. Sekretarz Generalny António Guterres oświadczył w poniedziałek (7 października), że do końca października mogą się su niego skończyć pieniądze. Dzieje się tak głównie dlatego, że Stany Zjednoczone i 64 inne kraje przestały płacić swoje składki do ONZ. To oznacza, że Chiny mogą swoje swoje życzenie aby przenieść je do Laosu lub gdzie indziej w Azji, jeśli będą chętni płacić rachunki.

https://www.channelnewsasia.com/news/world/united-nations-may-run-out-of-money-by-end-of-the-month-guterres-11980058

 

Nadchodzi nowa era.

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/10/14/historic-changes-unfold-worldwide-as-zionist-project-collapses/

 

 

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Jacek Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Jacek
Gość
Jacek

Dzięki Bogu dzieje się i ludzkość odzyska wolność !!