Trzy kroki do otrzymywania od istot z wyższych wymiarów ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Trzy kroki do otrzymywania od istot z wyższych wymiarów ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Wykonujemy swoją część umowy, którą mamy z ludzkością. Sprawdzamy was wszystkich na bieżąco, widzimy czego potrzebujecie i dostarczamy wam energii, pobrań, aktualizacji i aktywacji, o które prosiliście. Teraz, zachęcamy was wszystkich abyście zrelaksowali się bardziej i robili mniej, ponieważ jest to praca zespołowa. A teraz wasza rola w zespole to przyjąć to o co już prosiliście i co konsekwentnie dostarczamy.

Istnieje kilka sposobów, które zalecamy wam aby wejść w bardziej otwarty i chłonny stan. Przede wszystkim zalecamy abyście uziemili się w swoich fizycznych ciałach. Po drugie, zalecamy zrelaksować się przez świadome, wolne, głębokie oddychanie. I po trzecie, zalecamy abyście robili to co lubicie.

W miarę jak będziecie bardziej regularnie nastawiać się na to co dzieje się wewnątrz was, na waszą intuicję, będziecie wiedzieć kiedy jesteście prowadzeni i do czego jesteście prowadzeni. To, że wasza intuicja będzie wam dawać, to inspiracja aby iść zrobić coś wesołego, coś co wam się podoba i coś co możecie zrobić. Tak więc jeśli nie możecie rzucić wszystkiego i wybrać się na Bali, na przykład, to najprawdopodobniej nie dostaniecie tego intuicyjnego uderzenia. Ale jeśli możecie iść zaparzyć sobie herbatę, usiąść na zewnątrz, posłuchać ptaków i popatrzeć na chmury, i to jest to co otrzymujecie od wewnątrz, to jak najbardziej podążajcie za tym.

Teraz, wspomnieliśmy o wyjściu na zewnątrz ponieważ czujemy, że z większym prawdopodobieństwem przyjmiecie to co my i inni oferujemy wam, jeśli jesteście w kontakcie z Matką Ziemią i czujecie pozytywną energię płynącą od Matki Natury. Jeśli macie zwierzaka, z którym możecie się połączyć i zaczynacie głaskać futro waszego zwierzaka lub bawić się z nim, to również prowadzi do bardziej otwartego i chłonnego stanu. Pragniemy dla was abyście przyjęli nasze dary i inne dary, które nadchodzą do was, ale otrzymujecie ponieważ byliście dobrym chłopcem lub dziewczynką. Otrzymujecie ponieważ przestajecie się tak bardzo starać aby wszystko stało się samo, zrelaksujcie się i otwórzcie na wszystkie energie, które przychodzą z wyższych sfer.

Nie musicie na nic zasłużyć, w tym na łaskę Źródła lub Jeszuy, lub kogoś innego kogo stawiasz na piedestale. Wszystko co musicie zrobić to uświadomić sobie, że jesteście tym Źródłem, tym Wzniesionym Mistrzem i przeżyliście wystarczająco dużo żyć na Ziemi aby zasłużyć na wszystko o co prosiliście, a nawet więcej. Nic nie możemy wam narzucić, ani Archaniołowie i Wniebowstąpieni Mistrzowie też.

Wszystko co możemy zrobić to nadal oferować wam naszą służbę i mieć nadzieję, że wejdziecie w stan gdzie wasza wibracja jest wystarczająco wysoka abyście mogli uzyskać to co oferujemy. Pamiętajcie o tym następnym razem gdy popatrzycie na swoją listę “Rzeczy do zrobienia na dziś”. Upewnijcie się, że w górnej części tej listy umieścicie: “zrelaksuj się, otwórz i przyjmij”. A czasami kiedy to jest wasz priorytet, wszystko inne zatroszczy się za was. A jeśli nie wierzycie, że to możliwe, to sugerujemy wam przynajmniej poddać się idei, że to może być możliwe.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/three-steps-to-receiving-from-higher-dimensional-beings-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 18

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o